Apžiūra

seksas4(5).jpg
 
Vasara, geras oras, puikus kompanionas... Ne labai lieka laiko susimąstyti apie įvairius tykančius pavojus. O ir pamąstę gal rimtai nesureaguojame. Įspūdinga socialinė reklama apie erkes parke mudviem sukėlė juoką ir tik pasąmonėje paveikė kaip suaugusius žmones.

-Kavos, arbatos?.. – pasiūlė jis grįžus iš parko ir užkaitė virdulį.

- Arbatos, - nusišypsojau apžiūrinėdama bičiulio neseniai įsigytą būstą.

- Mes kai ką pamiršom, - priėjo jis prie manęs susirūpinęs.

- Ką?.. – bandžiau perprasti jo mintį ir užuodžiau klastą.

- Apžiūrėti, ar neįsisegė erkių! – tarė jis kuo rimčiausiai.

Aš ėmiau juoktis, o jis atkakliai ėmė kelti aukštyn mano marškinėlius. Dar šiek tiek priešinausi, bet pasidaviau žaidimui, kai jis ėmė švelniai glostyti mano apnuogintus pečius ir kaklą. Vis dar besijuokdama pasiūliau liautis, bet jis vėl pritrenkė mane tuo rimtu žvilgsniu ir kibo į mano džinsų sagą. Vis dar priešinausi, nors ir likusi be marškinėlių, o jis ramiu tonu pasakojo, kur ir kaip jos dažniausiai įsisega ir kaip svarbu jas rasti.

Glostymą greit pakeitė švelnūs bučiniai ir pamaži nukeliavo žemyn nuo vienu judesiu apnuogintų krūtų. Jam pasiekus mano jautrų liemenį noras priešintis visiškai sutirpo ir tik pritariamai glosčiau jam pakaušį. Smaukdamas žemyn džinsus jis parvertė mane ant sofos. Dar pasijuokėm, kokie jie siauri ir aš bandžiau imtis iniciatyvos, nes darėsi nejauku, kad jis vis dar apsirengęs, o man beliko mažutės, nėriniuotos kelnaitės. Deja... Jis vėl atšaldė mane tuo rimtu žvilgsniu ir toliau darė savo. Glostė kojas ir švelniai, ir kartu atidžiai, lyg išties ieškotų tų bjaurių padarėlių.

Kai abiejų šlaunų vidinės pusės jau buvo nubertos mažais bučinukais ir suspurdėdavau nuo kiekvieno „netyčinio“ prisilietimo prie tarpkojo, jis pagaliau pasiprašė numauti man kelnaites. Lyg būčiau pajėgusi atsisakyti... Jis vis dar apsirengęs, o aš nuogutėlė ir stipriai susijaudinusi. Aš išsiskėtusi ant sofos, o jis klūpi priešais. Pasidaviau. Nuo pat pirmų lytinių lūpų lyžtelėjimų. Pasidaviau malonumui, pasidaviau jo valiai ir tas didėjantis virpulys kūne visiškai nustelbė norą perimti valdžią į savo rankas.

Iš pradžių veiksmas vėl kažkiek priminė apžiūrą, kažkiek panašėjo į jautrių taškų ieškojimus, bet paskui jis, pažodžiu, ėjo prie reikalo. Glostydama tarp mano šlaunų įrėmintą jo viršugalvį dar norėjau kažką pasakyti, patarti, patvirtinti... bet liežuvis nesivertė, o dejonės panašėjo į japoniško porno filmo, kai kažkodėl neaiški riba tarp skausmo ir malonumo. Tiesiog buvo labai intensyvu, labai tikslu ir techniška. Liežuvis, pirštai... net trijų dienų barzdelė kuo puikiausiai atliko jaudinančią funkciją.

Jis puikiai jautė mano kūną. Aš tik gulėjau ir dūsavau iš malonumo. Jis nesustojo net kai orgazmas nuvilnijo mano kūnu, o aš nepasikuklinau garsiai tai pareikšti ir žiūrėdama jam į akis nebyliai maldavau liautis. Kantriai lyžčiojo mano jautriausią kūno tašką, kol nusiraminau. Vyliausi, kad pagaliau gausiu progą jį pamaloninti. Jis atsistojo atsisegdamas kelnes ir jau norėjau čiupti apatiniuose styrančią erekciją, bet jis pagavo mano rankas ir nuvedė prie marškinių apykaklės. Atsargiai atsagsčiau visas sagas ir padėjau jam juos nusivilkti.

Išvadavusi jį iš drabužių vėl ketinau čiupti jo styrančią erekciją, bet buvau stumtelėta ant sofos su nurodymu atsistoti keturiomis. Vėl juokais priėmiau jo griežtumą ir paklusau. Jis vėl pritūpė man tarp kojų ir laižė jau ne tik putytę, bet ir šiek tiek aukščiau. Mano nugara rietėsi iš malonumo, o aimanos kuo aiškiausiai skelbė apie teisingą pasirinkimą. Truputį pažaidęs liežuviu jis atsitraukė ir ėmė brukti vidun savo stambų penį. Toks drėgnas pasižaidimas tikrai palengvino procesą, bet vos patekęs į mano vidų jis greit buvo užspaustas virpančių raumenų. Vėl dūsavau negalėdama ištarti nė žodžio.

Glostydamas man sėdmenis jis palengva įgavo ritmą. Taip ir pumpavo mane: iš nugaros, gulint ant šono, gulint ant pilvo, ant nugaros su prie krūtinės prispaustomis kojomis... Kas kartą atrodė, kad jis vis stipriau mane smaigsto, vis labiau jaudina, vis sparčiau artina prie kažkelinto orgazmo. Stebėjausi jo ištverme, bet kartu ir truputį nerimavau, ar jis nejaučia, kaip jo penį spaudžia mano vidiniai raumenys. Mano padrikas mintis netikėtai perskrodė jo itin greitas pasisakymas, kad tuoj baigs. Nežinojau, ko tikėtis, tik pajutau, kaip vėl spazmuojant mano putytei padažnėjo ir jo kvėpavimas, kad ir jis akivaizdžiai priartėjo prie orgazmo. Rodos, dar keli stiprūs judesiai ir pajutau, kaip jis virpėdamas baigia į prezervatyvą mano viduje. Pamaži atsipalaidavau, o jis gulėjo ant manęs lyg išvargęs didžiulis katinas. Tylutėliai dūsaudamas iš nuovargio ir džiaugsmingai žibančiomis akimis. Erkių nė kvapo, žinoma.


Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras