Draugiškai

womanizer-sex-toy(1).jpg
 
2 komentarai
Jaučiausi protiškai išsunkta po sunkios savaitės ir, lipdama laiptais, mintyse vėl dėkojau viršininkui, kad ankščiau išleido iš darbo. Jau svajojau, kaip krisiu ant sofos ir nieko neveiksiu. Ramiai atsirakinau buto duris. Įėjau, truputį nustebau išgirdusi skambant malonią muziką, bet žinojau, kad tai – mano draugė. Neskubėdama nusivilkau paltą, stebėdama save veidrodyje – man labai reikėjo poilsio.

Nustėrau išgirdusi gilią dejonę iš svetainės. Jau norėjau žiotis sveikintis ir pasidomėti, ko dūsauja, bet klausimas taip ir strigo gerklėje. Atsistojusi svetainės tarpduryje pamačiau ant sofos susijungusius du nuogus kūnus. Ji gulėjo ant nugaros, o jis, spausdamas iš viršaus ritmingai ją smaigstė, vis išspausdamas gailiai malonias dejones.

Negalėjau pajudėti. Taip ir stovėjau išsižiojusi. Netikėjau tuo, ką matau. Mano skruostai nukaito. Niekada nebuvau nieko panašaus mačiusi. Kiekvienas jausmingas jų atsidusimas vilnijo mano kūnu kaip elektra. Jaučiau, kaip jaudinuosi. Žinojau, kad nepadoriai elgiuosi, bet stovėjau, lyg užhipnotizuota.

- Nesustok! – įsakė ji jam prikasdama sau lūpą, tačiau dejonių tai nė kiek neslopino.

Mano akys tiesiog prilipo prie jų įkaitusių kūnų. Jaučiau, kaip kambaryje tvyranti gyvuliška aistra pamaži braunasi į mano kūną. Kaip suspaudus šlaunis karštis tvinksi gyslose. Įsikandau pirštą, kad pagaliau susičiaupčiau, o gal kad nepradėčiau savęs liesti. Mačiau, kad artėja jos orgazmas, o jo įkarštyje tirpsta mano drovumas. Negalvodama atsirėmiau į duris, o jos nuo svorio trenkėsi į sieną. Vos nepargriuvau iš išgąsčio. Jie sustingo ir sužiuro į mane. Aš nukaitau dar labiau, jei tai dar buvo įmanoma. Rodos, jaučiau kraują pulsuojant skruostuose.

- Aš.., - nesugebėjau nė sakinio suregzti.

- Aš matau, kad tau patinka... – rėžė ji smagiai ir dar tyčia pavizgino klubais, kad primintų mums visiems apie jos viduje esantį jo penį. Jis irgi sujudo. Lėtai ištraukė beveik visą organą ir tada vienu stipriu judesiu sukišo atgal. Ji dabar jau teatrališkai aikčiojo žiūrėdama man tiesiai į akis.

- Ateik čia! – paliepė man tas nepažįstamas tamsiaplaukis ir, kas keisčiausia, aš paklusau. – Klaupkis. Arčiau. Taip... Išsižiok...

Taip neįtikėtinai greitai mano burnoje atsidūrė jo maloniai stambus organas, suvilgytas moteriškomis sultimis. Jaučiausi... Pažeminta?... Ne, užvaldyta. Jis toliau naudojosi manimi. Reguliavo gylį, greitį. O aš labai stengiausi jam įtikti ir krėtė kūną keistas malonumas jaučiant ant jo penio nepažintą, moteriško kūno skonį.

- Ką tu darai... – nusijuokė mano draugė, apie kurią jau beveik buvau pamiršusi.

- Nepavydėk! – metė jis jai brukdamas man gilyn į gerklę savo tvirtą erekciją iki ėmiau springti ir išspjoviau. – Ateik čia, - pamojo jis man prieiti arčiau. Nurodė įsitaisyti tarp pražergtų draugės kojų. Iš nuostabos padidėjusiomis akimis stebėjau jos pabrinkusias lytines lūpas. Tokias pat kaip mano ir kartu visai kitokias. Jos kruopščiai nuskusta vagina blizgėjo nuo išskyrų po nutraukto akto. Jis suėmė mano plaukus ties sprandu. Truktelėjo ir prisilenkęs ėmė bučiuoti petį, tada kaklą, o aplaižęs ausies spenelį ir pažadinęs mano kaistančiame kūne naujus virpesius, ėmė tyliai kuždėti:

- Noriu, kad ją palaižytum. Taip kaip laižei nuo mano penio. Noriu, kad ji dar labiau sudrėktų, kad imtų virpėti ir dūsauti...

Ėmiau nedrąsiai laižyti jos didžiąsias lytines lūpas. Ilgai, lėtais brūkštelėjimais. Jis drąsinamai dūsavo man į ausį, skatino nerti giliau. Aplaižiau jos mažąsias lytines lūpas. Jaučiau, kaip ji virpa. Man ėmus laižyti jos klitorį, pasigirdo dejonės. Jis mane pagyrė, paglostė kaklą. Įsisiurbiau į jos malonumų perliuką ir labai stengiausi nesustoti. Ji ėmė muistytis, jaučiau, kad artėja orgazmas. Jo paliepta įkišau tarp jos tvinkčiojančių lytinių lūpų du pirštus ir ėmiau juos judinti, lyg kviesčiau ką ateiti. Atėjo. Garsiai ir stipriai jos kūną sukrėtęs orgazmas. Dabar jau ji suėmusi mane už galvos spaudė prie savo tvinksinčios vaginos.

Galiausiai ji aprimo ir mane paleido. Atsitraukiau su ne mažiau patenkinta šypsena nei jos ir drėgnomis lūpomis. Jis tvirtai sugriebė mane už sprando ir aistringai bučiavo. Širdis alpo iš džiaugsmo, o kūnas virpėjo iš malonumo.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Nuostabi istorija. Tik galėtų būti atvirkščiai 2 vyrai ir 1 moteris. Pasaka.
Momentas ❤️
Naujas komentaras