Drėgna naktis

hott.jpg
 
Prabudau nuo lietaus šniokštimo. Toks pasakiškai hipnotizuojantis garsas, tokia maloni vėsuma apgaubianti miegantį miestą... Deja, manęs neramino. Supratau, kad teks priverti balkoną. Žvilgtelėjau į Mylimą, bet jis saldžiausiai snaudė, todėl pati atsargiai išlipau iš lovos ir nuogutėlė nutipenau per kambarį, prie balkono durų. Atitraukusi užuolaidą taip ir likau stovėti prie lango. Vėsus oras gulė ant mano įkaitusio kūno, o aksominė naktis taip ir traukė gilyn. Braukiau pirštais per šaltą stiklą sekdama bėgančius lietaus lašus. Paskendau akimirkoje.

Krūptelėjau šalia pajutusi karštą kūną. Jis prisiglaudė iš nugaros ir apkabinęs klausinėjo, kodėl aš ne lovoje. Neturėjau atsakymo. Jis gal pamanė, kad man liūdna, nes ėmė glostyti pečius, bučiuoti kaklą, kuždėti į ausį gražius dalykus... O mano viduje ėmė kibirkščiuoti jaudulys. Pagavau vieną jo ranką ir nuvedžiau prie krūtinės. Jis švelniai suėmė ją delnu, o aš aiktelėjau vien užkliudžius nuo šalčio (o gal susijaudinimo) sustangrėjusius spenelius. Trokšdama glamonių dar stipriau įsirėžiau į jo glėbį ir ėmiau jausti kylant man tarp sėdmenų įspraustą penį.

Jo rankos pamasažavusios krūtis ir kelis kartus stipriai spustelėjusios pamaži slydo žemyn. Užgniauždamos kvapą žemyn per mano jautrų liemenį ir dar žemiau. Tryniausi sėdmenimis į jo erekciją, o jis, lyg tikrindamas, ėmė stimuliuoti mano lytines lūpas, pamaži braudamasis gilyn. Netrukus užčiuopė klitorį. Jam pagavus ritmą išsiriečiau ir įsitvėrusi į jo kaklą tyliai maldavau nesiliauti. Mane švelniai nupurtė nebylus orgazmas. Vos beišsilaikiau ant virpančių kojų, todėl pasilenkiau prie palangės ir gaudydama orą pajutau, kaip jis glosto man užpakaliuką. Supratau, kas laukia...

Parėmiau galvą ant sulenktų rankų ir tik pakandusi lūpą sulaikiau aiktelėjimą, kai jis ėmė laižyti mano analiuką. Labai stengiausi nepažadinti kaimynų, bet ir jis stengėsi ne mažiau. Virpėjau iš malonumo, kai jaudinančius lyžtelėjimus papildė į makštį kaišiojami pirštai. Lėtai pirmyn, atgal ir vis aplink ansusą. Neištvėriau. Apsisukau ir atsiklaupusi ant kelių čiupau jo erekciją.

Švelniai spausdama rankoje pulsuojantį organą tyliai paprašiau, kad mane išdulkintų. Truputį vėliau. Žiūrėdama jam į akis apsilaižiau lūpas, apžiojau jo penį ir, laikydama už pagrindo, ėmiau čiulpti. Pirma lėtai, o paskui vis greičiau ir guliau. Galiausiai jis tik siūbavo klubais, o aš įsirėmusi jam į šlaunis, stengiausi paimti penį kuo giliau.

„Nebegaliu...“ – atsiduso jis ir vienu judesiu pakėlė mane nuo grindų. Karštai pasibučiavom ir aš jau gaudžiau pirštų galiukais jo stangrų penį. Man vėl grubokai buvo parodyta vieta, bet išsirietusi ir pasirėmusi jau su nekantrumu laukiu intervencijos. Dar kartą pritūpęs jis kelis kartus godžiai lyžtelėjo man tarpkojį ir man besisukant prašyti, kai ko daugiau, jau bruko vidun savo varpą.

Mano akys išsiplėtė nuo jo penio didumo, o jis iš nuostabos suraukė antakius, pajutęs, kokia ankšta ir drėgna mano putytė. Jo aukštyn besiverčiančios akys patvirtino, kad aukštos klasės spaudimą jaučiu ne aš viena.

Nebegirdėjau lietaus šniokštimo, nakties vėsa tik maloniais gūsiais vis nuvilnydavo per kūną ir vyliausi, kad kaimynai nepabus nuo mano tylių dejonių. Stipriais klubų judesiais Mylimas artino mane prie didžiojo O. Akimirką pajutau, kad jis mane lenkia ir ėmiau pirštais stimuliuoti sau klitorį. Baigėm kartu. Beveik. Aš virpėjau nuo orgazmo stipriai suspaudusi šlaunis, o jis šilta sėkla aplaistė mano riestą užpakaliuką.Monu

 
Komentarai
Naujas komentaras