Dušas

sikinaite.jpg
 
3 komentarai
Visuomet nerimaudavau prieš užeidama į jo kabinetą. Kas kartą išmušdavo karštis, širdis imdavo stipriau plakti, o ir raudoni žandai išduodavo susijaudinimą jį išvydus. Tą jausmą patirdavau po šimtą kartų per dieną kai nešdavau jam kavą, įvairius dokumentus, tuomet, kai kalbėdavomės telefonu, kai reikėdavo sujungti su klientu. Balsas... labiausiai patiko jo sodrus, iki sielos gelmių jaudinantis balsas. Galėdavau valandų valandas klausytis jo kalbančio, stebėti vos pakilusius lupų kampučius ir pasirodančias duobutes skruostuose, kai nusišypsodavo.

Tą kartą nešiau jam patvirtinti kelis dokumentus. Jis kalbėjosi telefonu, kai pasibeldusi užėjau.
 

- Čia jums sąskaitos patvirtinimui iš "Savi express" - sušnabždėjau.
 

Jis šypsodamasis linktelėjo, viduje žudydamas savo deginančiu žvilgsniu, tom seksualiom duobutėm ir pirštu nurodė kur padėti dokumentus. Velnias, jis taip gerai atrodė su kostiumu...
 


- Ir dar, jūsų žmona laukia kitame laido gale, prašė, kad sujungčiau, kai baigsit pokalbį - tyliai išlemenau gestikuliuodama, kad netrukdyčiau pokalbio su klientu.
 

Jis balsu nusikvatojo, vaidindamas, kad užsikosėjo. Po šimts, matyt pasirodžiau kaip kvaiša, mosuojanti rankomis. "Džiaugiuosi, kad pralinksminau, pone direktoriau" - ištariau mintyse, didžiuodamasi sąmoju. Tuomet netyčia užkliuvau už kavos stalelio ir išsidrėbiau vidury jo kabineto su visais pono žaviojo parašo laukiančiais dokumentais. Greitai atsistojusi susitvarkiau, mintyse vildamasi, kad gal būt tuo metu jis žiūrėjo pro langą ir nepastebėjo mano nevykusio perėjimo podiumu. O gal jis buvo užsimerkęs klausydamas nuobodžios kliento šnekos...o gal...po velnių, aš tokia raudona, reikia kuo greičiau viską surinkti ir dingt.

- Aš tau padėsiu. Seniai sakiau Loretai, kad šitas stalelis ne vietoje, bet gi ji čia "dizainerė" - rūpestingai šypsodamasis puolė prie išsimėčiusių popierių. 

-Neužsigavai?

-Eeeee aaaaš neee... Atleiskit - drebančiu balsu sumurmėjau.

Pakėlusi paskutinį popieriaus lapą nuo žemės pajutau jo ranką, slystančią man per koją. Atsistojusi sustingau, jis stovėjo man už nugaros ir suėmęs už klubų uostė mano plaukus, laukdamas mano reakcijos. Giliai atsidusau, taip  liepdama tęsti. Jis patraukė plaukus į šoną ir toliau uosdamas mano odą švelniai bučiavo kiekvieną kaklo lopinėlį. Aš virpėjau iš susijaudinimo ir nekantriai laukiau kas bus toliau. Tuo metu man nerūpėjo jo žmona, vis dar laukianti kitame laido gale, taip pat negalvojau ir apie savo draugą, vis prašantį paguodos dėl lūžusios rankos. Aš jaučiau tik tylų jo alsavimą man į kaklą ir vis didėjantį jo pasididžiavimą, kuris rėmėsi man į sėdmenis. Jo ranka slydo mano klubais žemyn ir palindusi po sijonu glostė vidinę šlaunų pusę, o barzda toliau kuteno kaklą. Nenorom mano klubai pradėjo linguoti, kai perplėšęs pėdkelnes kyštelėjo ranką į kelnaites ir delnu švelniai spaudė tarpukojį. Giliai įkvėpiau ir užsimerkusi mėgavausi jo pirštų miklumu, kai pajaučiau jo lūpas ieškant manųjų. Pasisukau į jį ir ištirpau nuo bučinio, jo rankų, kvapo ir malonumo visumoje. Net nepajaučiau, kaip patraukė kelnaites ir su jėga įsiveržė vidun, privertęs aiktelėti. Pasilenkiau, atsiremdama į tuo metu labai vietoje Loretos pastatytą kavos staliuką ir mėgavausi jo pergalingu šokiu klubais pirmyn atgal. Kuomet jis stipriai sugniaužė man sėdmenis ir pradėjo dar greičiau judėti, nebesi tvardžiau. Aimanavau ir maldavau nesustoti...
  

Lašai nuo šlapių plaukų lėtai ritosi mano veidu žemyn, o dušo galvutė vis dar stipriai spaudė tarpkojį:

-Brangioji, tu greit? -pasigirdo mylimojo balsas už vonios durų.

-Mhm...Gal prisijungsi?


 

Ele

 
Komentarai (3)
Suvaidinta scena kuria kazkada kazkas parase knygoje
tipo fantazavo vonioje, o tada is geismo tiko ir vyras :)
.
Naujas komentaras