Dūzgės

111seksas.jpg
 
1 komentaras
Po audringo vakarėlio pabudau pirmoji. Pagirios nekankino – alkoholio suvartojome neįprastai mažai, tačiau bloga darėsi nuo minties, kad pusę dienos praleisiu tvarkydamasi namus. Lovoje palikau mylimąjį ir tyliai apsipraususi sprukau į virtuvę. Svetainėje praeidama dar žvilgtelėjau į miegoti pasilikusius draugus. Buvau tikra, kad laiko turiu dar ne vieną valandą. Nuėjau į virtuvę, užsikaičiau kavos ir ketinau kibti į darbus.

Išgąsdino tyliai atėjęs Mylimas. Kol virdulys užvirė dar kartą, spėjome nurinkti indus nuo stalo. Užuot pasimėgavęs puodeliu kavos jis išgėrė kelis gurkšnius ir ėmė glaustytis prie manęs, nors aš toliau tvarkiausi. Iš pradžių tik šiaip čiupinėjosi, o paskui tikino, kad spėsime susitvarkyti vėliau ir reikalavo viso mano dėmesio. Dėdama puodelį į lentyną įkliuvau jam į glėbį. „Kovojome“, bet jo meilumas nugalėjo. Tiksliau, vyliausi, kad truputį pasiglamonėsime ir galėsiu grįžti prie darbo. Juk kitoje patalpoje miega žmonės...

Mano pasipriešinimas, matyt, jam atrodė kaip žaidimas, nes aš toliau „stabdžiau“, o jis atkakliai judėjo į priekį. Vis kažkiek pasiduodavau su ta pačia kvaila viltimi, kad jis liausis, bet labai klydau. Neleidau atsegti liemenėlės, tai mano krūtys buvo „ištrauktos“ iš marškinėlių iškirptės ir aistringai paglamonėjus gražintos atgal. Neleidau numauti kelnaičių, tai jis tiesiog paslinko jas į šoną ir dviem pirštais „patvarkė“ mane žiūrėdamas tiesiai į akis. Iki skausmo pakandusi lūpą išlaikiau tylos egzaminą, bet tai nebuvo pabaiga, nors aš ir baigiau.

Jis nusilaižė pirštus ir maniau, kad tai aiškiausia nuoroda, jog man teks priklaupti ir padirbėti burnyte gražinant paslaugą. Ne! Toliau tęsėsi glamonės, tačiau mano rankai atsidūrus ant jo penio ir jau ketinant leistis žemyn, buvau sustabdyta. Jis žaibiškai nusmaukė man kelnaites, nors nebyliai, bet labai įsakmiai parodė, kad jas atiduočiau ir įsikišo į kišenę. Nespėjusi suvokti, kas vyksta, buvau parversta ant stalo. Vėl mintyse susitaikiau su situacija ir mėgaudamasi užpakaliuko glostymu laukiau intervencijos.

Ne, aš ir vėl klydau! Pajutau jo vėsų liežuvį ant savo įkaitusių lūpyčių. Man vėl reikėjo didžiulių pastangų, kad tylėčiau, o jis savo pastangas nukreipė į... kitą mano skylutę. Dabar jau pati užsidengiau burną. Kandžiojau tai pirštą, tai kumštį, tai „klykiau“ nebyliai, o jis pirštais ir liežuviu varė mane iš proto. Jam atsitraukus kiek apsiraminau ir jau tikrai laukiau didžiojo finalo. Atsimerkiau ir sustingau. Gal per poros žingsnių atstumą nuo manęs, stovėjo nuogas mano vaikino draugas ir smaukė savo įspūdingo dydžio penį. Sutrikau, pasimečiau, bet Mylimas glostė mano nuogą užpakaliuką, ramino ir kuždėjo, kad viskas gerai.

Mano kūną užplūdo gėda ir baimė. Jaučiau, kaip dega skruostai, kaip muša šaltas prakaitas ir... kaip drėksta mano putytė. Draugas žiūrėjo į mane ir šypsodamasis stimuliavo savo pasididžiavimą. Norėjau grįžteli, pamatyti savo vaikiną, bent iš jo akių gauti kokią užuominą, kas vyksta, bet man pabandžius atsigręžti, jis tik stipriau spustelėjo mane prie kieto stalo paviršiaus ir nusmaukė sijoną. Tas didžiulis penis priartėjo, o mano vaikinas jam padavė mano kelnaites. Man pasidarė dar labiau gėda, bet ėmiau virti pykčiu. Mano nuostabai vaikinas jas pauostė ir plačiai išsišiepęs priėjo dar arčiau.

Mylimasis bučiavo man skruostą, ausis, glostė nugarą ir prašė atsipalaiduoti, o prie mano lūpų vis labiau artėjo tas svetimas penis. „Būk gerutė,“ – ištarė mano vaikinas ir man žiojantis atsakyti, į mano burną ėmė skverbtis to kito vaikino penis. Mylimas glostė man galvą ir aš pamaži atsipalaidavau, bet vis dar nesugebėjau priimti to, kas vyksta. Tas vaikinas tik atsargiai naudojosi mano burna ir tiek. Nevalingai plačiau išsižiojau vėl pajutusi liežuvį sau tarp kojų. Guodė mintis, kad Mylimas nemato manęs su kito vyro peniu burnoje, o stimuliacija iš nugaros padėjo atsipalaiduoti. Galiausiai, tas kitas vaikinas ėmė glostyti man galvą, o aš įsidrąsinau čiulpti ir žaisti liežuviu, nors jo penis ir buvo man neįprastai didelis.

Aplink mano putytę klaidžiojusį liežuvį pakeitė pirštai ir aš vėl pasiekiau orgazmą. Dabar triukšmauti jau tiesiog negalėjau, bet akivaizdu, kad mano aimanų vibracijos kai kam labai patiko. Nors gal tik pusę to didžiulio penio buvau paėmusi į burną, kai ištraukė, jaučiau didžiulį palengvėjimą. Jau nebespėliojau kas bus toliau, laukiau su baime. Net nustebau, kai pabandžiau atsikelti nuo stalo ir man niekas netrukdė. Apsisukusi vėl nustėrau: mano vaikinas stovėjo nuogutėlis, įsikibęs nuogai savo draugo merginai į gerklę, o ji ranka stimuliavo jo penį. Norėjau šokti, juos išskirti, bet lemiamą akimirką mane iš nugaros sučiupo ir stipriai glėbyje suspaudė tas... Dičkis. Jis tyliai kuždėjo man į ausį, kad viskas gerai, o įspraudęs tarp kojų tą savo žvėrišką galūnę, pirštais stimuliavo mano klitorį ir mano kūnas pasidavė. Tylios mano Mylimo dejonės elektra bėgo man per kūną, o ta moteris šypsojosi.

Ji žvilgtelėjo į mane ir šyptelėjo. Tada pažiūrėjo jis. Žiojausi rėžti, ką apie visa tai manau, bet taip ir nutilau neprabilusi. Mano kūnas vėl pajuto artėjantį orgazmą, o aš tarp šlaunų spaudžiau neregėto dydžio erekciją. Palikusi mano vaikiną mergina priėjo prie manęs, paglostė skruostą ir švelniai tarė: „Mes žinojome, kad tau patiks.“ Pasistiebusi man per petį ji pabučiavo savo vaikiną ir ėmė glamonėti man kaklą. Jo pirštai vis dar žaidė su mano klitoriu, o ji godžiai laižė ir bučiavo mano iškirptės įrėmintas krūtis. Nepajutau, kaip ji atsegė liemenėlę, bet kai ėmė vilkti marškinėlius, pati klusniai pakėliau rankas.

 

Monu

 
Komentarai (1)
Puiki istorija :)
Naujas komentaras