Dviese virtuvėje

2647a5ac5997239782dd4ed1f8de970a.jpg
 
Diena slinko tingiai. Galbūt dėl lietaus. Pradėjau ruošti pietus. Išdėliojau produktus ant spintelės, o kol ieškojau prieskonių, atėjo vyras. Paglostė nugarą, ėmė klausinėti, ką gaminsiu ir kaip galėtų padėti. Pasiūliau jam nuskusti morkas. Jis paėmė vieną, pavartė rankose ir klausia: "Žinai, ką man primena?..."

Kaip nežinosi... Nusijuokėme ir pradėjome flirtuoti. Suokiau, kad jo kotas vis tiek geresnis, o jis man pasakojo apie pono Morkos privalumus. Palengva šitas fantazijos žaidimas įkaitino atmosferą. Jo artumas, žemas, įtaigus balsas ir seksualūs vaizdiniai netruko mane sujaudinti. Padėjęs daržovę į šalį jis ėmė bučiuoti man kaklą, glostyti krūtis ir liemenį, o aš užpakaliuku tryniausi į jo stangrėjantį penį.

Aiktelėjau vos jo ranka nuslydo man tarp kojų. Jis tiesiog stimuliavo mano Veneros kalnelį per drabužius ir aš norėjau vis daugiau. Supratau, kad belieka tik perimti valdymą. Suspurdėjau jo glėbyje, apsisukau ir mikliai atsegiau kelnes. Tada nusmaukiau apatinius ir čiupau jo įkaitusį penį. Šiek tiek pažaidžiau ranka. Atsitūpiau ir ėmiau čiulpti. Lėtai, atsargiai, bet vis intensyviau.

Po kiek laiko, matyt, nebeiškentęs, jis kilstelėjo mane ir , aistringai pabučiavęs, numovė kelnaites. Apsuko, prispaudė prie vėsaus virtuvės stalviršio ir, kilstelėjęs vieną koją aukštyn, ėmė laižyti mano drėgną putytę iš nugaros. Aplaižė lytines lūpas, čiulpė klitorį, baksnojo liežuviu gilyn ir nepamiršo užpakaliuko. Nesivaržydama aimanavau iš malonumo, o jis įnirtingai siautė dūsaudamas, ko lpasiekiau orgazmą.

Atsitraukė, kol atgavau kvapą ir ištraukęs iš kišenės padėjo ant stalviršio prezervatyvą. Nusimovė kelnes, o aš padėjau jam nusivilkti džemperį. Aistringai bučiavomės, kol ir aš buvau išvaduota iš suknelės. Jau ketinau išriesti užpakaliuką paskutiniam veiksmui, bet jis vėl užkėlė mane ant stalviršio. Akimirką pasimečiau pamačiusi, kad jis ima prezervatyvą (juk per aukštai!), bet greit ėmiau juoktis, kai čiupo storiausią morką. "Tik labai atsargiai..." – paprašiau sutikdama įgyvendinti jo norą.

Dar kartą palaižęs mano sudrėkusias lytines lūpas jis žvilgtelėjo man į akis ir palengva ėmė kišti vidun latekse įpakuotą daržovę. Jausmas nebuvo neįprastas. Juk tiesiog kietas, nelankstus kotas. Labiausiai jaudino jo glamonės ir komentarai. "O jei tave kas kitas... taip paimtų ir..." - kalbėjo jis geidulingai dūsaudamas ir ritmingai judindamas morką. Nepajėgiau atsakyti. Viena ranka buvau įsitvėrusi jam į kaklą, o kita į spintelę. Užmerkusi akis lengvai įsivaizdavau jo pasakojimą: jis mane tik prilaiko, glamonėja, o kitas vyras energingai dulkina, kaip... ne savo žmoną. Buvau jau arti orgazmo, kai jis sustojo ir ištraukė „tą kitą“.

Mikliai nuslydau nuo spintelės ir pabučiavusi jį prašiau, kad mane paimtų ir dūsavau, kad noriu tik jo vieno. Jis šypsojosi patenkintas savimi ir visiškai neskubėjo. Liepė man pasilenkti virš virtuvinio stalo. Laukiau išrietusi užpakaliuką ir jaučiau, kaip nekantrumas bėgioja šiurpuliukais per kūną. Na, o gal tik siūbuojant į vėsų stalviršį besitrinantys speneliai sukėlė tokį pojūtį. Tik vėliau suvokiau, kad jis užlašino ant savo penio alyvuogių aliejaus ir ėmė brautis "ne į tą" skylutę. Grįžtelėjau sunerimusi, bet jis vienu staigesniu judesiu įtikino mane, kad nesuklydo. Glostydamas mano užpakaliuką jis brovėsi vis giliau, o kai atsipalaidavau, abu maloniai siūbavome.

Jis prisiglaudė, stipriai suėmė už liemens ir sukdamas klubais aštuoniukes ėmė bučiuoti man petį. Kuždėjo, kaip norėtų, kad pajausčiau savo viduje du penius, kad būčiau visiškai užpildyta ir visiškai patenkinta. Buvau tokia įsiaudrinusi, kad pati ėmiau stimuliuoti sau klitorį. Netrukus vėl pajutau pulsuojant vidinius raumenis. Nors jis ir taip judėjo gan lėtai, dar sulėtino. Ketinau pagreitinti tempą pati, bet pajutau, kad jis vėl bruka morką į mano drėgną putytę. Palinkęs prie ausies vėl kalbėjo apie tą kitą vyrą, kol apsipratau su tokiu turiniu. Tada pati perėmiau daržovę. Jis atsitiesė ir greitai įsismagino. Nežinau, ką jautė jis, bet mano viduje lengvai slidinėjo du kiečiausi kotai. Išties jaučiausi visiškai užpildyta. Netrukus abu baigėme dūsaudami ant virtuvinio stalo. Pietų gamyba bent trumpam buvo atidėta.
 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras