Foto iššūkis

0ccI0s_byCA.jpg
 
Darbų užgriūtas vakarojau prie kompiuterio, kai gavau žinutę liepiančią pasitikrinti elektroninį paštą. Nuo merginos. Jau kurį laiką bendravome ir pamaži tarėmės dėl sekso trise. Ji buvo įkalbėjusi savo vaikiną išbandyti ką nors naujo, o aš vyliausi, kad būsiu tas jų didysis nuotykis miegamajame. Puikiai pažinojome vienas kito kūnus iš nuotraukų, bet susitikę dar nebuvome. Trūko ir drąsos, ir laisvo laiko.

Šalia eilinio „Ką veiki?“ buvo prikabinta nuotrauka. Atidariau ir sustingau akimirkai. Karštis nubėgo kūnu. Ji gulėjo lovoje visiškai nuoga, nerūpestingai susitaršiusiais plaukais. Kaip mat supratau, kad ją nufotografavo. Neabejojau, kas. Buvau daug kartų matęs atskiras jos kūno dalis, atvaizdą veidrodyje, bet jis fotografavo pirmą kartą. Nė nežinojau, kad jis žino apie mūsų fotografinius pasižaidimus. Šiek tiek nusigandau, jaučiausi pričiuptas. Vien nuo žinojimo, kad jau esame trise, kaito kraujas.

Viduje maišėsi skirtingi jausmai. Nedrįsau atgal siųsti savo nuotraukos, todėl tik parašiau, kad ji puikiai atrodo.
Buvo gan nejauku, bet ji mikliai atrašė, kaip norėtų, kad būčiau kartu ir jaučiau, kai man kyla erekcija. Dar viena nuotrauka. Vėl ji. Iš viršaus. Jos dailus veidas, seksuali šypsena ir delnais suimtos krūtys. Nors ankščiau man niekad netrūkdavo žodžių detaliai apibūdinant jos siųstų nuotraukų sukeliamas mintis, dabar buvo kitaip. Tas pasimetimo jausmas kažkaip jaudinančiai sukosi pilvo apačioje ir pulsavo tiesiai į penį.

Nespėjęs sugalvoti atsakymo vėl gavau nuotrauką. Iš jos pozicijos. Jo įdegusi oda kontrastavo su jos šviesiomis, pilnomis krūtimis. Viena vyro delne, kitos spenelis vyro burnoje. Mano susijaudinimas tik didėjo. Ji pasiteiravo, ar man viskas gerai, o aš giliai įkvėpiau ir paprašiau tęsti. Ji atsiuntė daug šypsenėlių ir pasiūlė paskambinti.

Delsiau. Dvejojau. Bet sužadintas geismas paėmė viršų ir virpančiais pirštais surinkau jau žinomą numerį. Atsiliepė pažįstamas balsas. Girdėjau, kad ji susijaudinusi ir nujaučiau, kad kitame laido gale vyksta veiksmas. Ji gundančiai tęsė žodžius, girdimai šypsojosi ir jaudinančiai alsavo. Pamaži ji mane iškvotė: ką veikiu, kaip jaučiuosi, kaip stipriai esu susijaudinęs. Jos balsas mane pavergė. Nė nesipriešinau, kai liepė atsisegti kelnes ir išlaisvinti erekciją. Liečiau save būtent taip, kaip ji nurodinėjo.

Jis irgi nelaukė rankas sudėjęs. Gavau nuotrauką iš jo pozicijos. Ji guli pusiau sėdomis, o jis tarp jos prakėstų šlaunų. Pasiteiravau, ar jis neprieštarauja. Ji patikino, kad jis mėgaujasi šituo žaidimu ir yra pasirengęs patenkinti mano norus. Tuos žodžius palydėjo malonus mykimas. Jis lietė ją ir puikiai žinojo, kaip tai daryti. Po kelių jaudinančių akimirkų, kol man stimuliuojant penį vaizduotė piešė vaizdus, kaip stiprios vyriškos rankos keliauja jos itin moteriško kūno linkiais, ji paklausė, ką norėčiau, kad jis padarytų.

Nebuvo kur trauktis. Žinojau, kad jie puikiai apsieitų ir be manęs, todėl suteikta galia itin jaudino. Prisiminiau mūsų ankstesnius pokalbius. Paklausiau, ar ji jau sudrėkusi. Ji koketiškai nusijuokė ir sutarėm, kad jis turėtų patikrinti. Neliesdamas rankomis. Ji pasakojo man, kaip jis glosto jai šlaunis, kaip lyžteli lytines lūpas ir kaip liežuviu braunasi tarp jų. Fone girdėjau jo virpantį atsidusimą panėrus jai tarp kojų ir burnoje kaupėsi seilės svajojant ją lyžtelėti. Ji kartojo jam mano nurodymus ir jaučiau, lyg pats ją tenkinčiau. Mano ranka nenuilstamai judėjo ant plieno kietumo erekcijos, o ant galvutės jau spindėjo prejekuliato lašas.

Ji jausmingai dūsavo, bet kai prisipažinau, kad jau galėčiau baigti, ji paprašė luktelėti, nebaigti be jos. Pasiūlė dar nuotraukų. Sutikau. Vienoje ji, akivaizdžiai susijaudinusi, su telefonu prie ausies, praskėstomis kojomis. Kitoje jau tik apatinė kūno dalis. Tarp jos drėgnų, paraudusių lytinių lūpų įkišti du stambūs vyriški pirštai. Kaip mat pasiteiravau, ar jis juos judina, kaip judina ir ėmiau pasakoti, ką daryčiau aš, jei būčiau su ja. Iš jos atodūsių supratau, kad jis pavertė mano žodžius darbais.

Įsismaginau. Daviau tikslius nurodymus nuotraukoms ir gavau, ką norėjau. Jo penio galvutė tarp jos lytinių lūpų. Jo penis įsiskverbęs tarp jų. Jo penis įėjęs į jos makštį iki galo. Girdėjau, kaip ji vis juokiasi fotografuojama ir kaip aikteli kas kartą jam skverbiantis giliau. Rodos, judėjau kartu su jais. Rodos, sėkmingai vadovavau šitam netikram porno filmui.

Jaučiau, kad tuoj baigsiu, bet ji vėl prašė baigti kartu. Laikiausi. Ji žadėjo, kad jau tuoj. Kad jau arti. Jo žodžiai trūkinėjo ir strigo gerklėje, o kūną jis girdimai krėtė su ne menka jėga. Stiprėjant jos dejonėms aš dar kiek stipriau spustelėjau delną aplink penį ir pagreitinau judesius. Skatinau jį judėti greičiau ir tuo pačiu ritmu tenkinau save. Girdėjau, kaip ji alpėja iš malonumo. Girdėjau, kaip fone retkarčiais pasirodo jo gilūs, vyriški atodūsiai. Jos orgazmo garsas man jau buvo pažįstamas, bet papildytas vyriška nata, jis kaip mat mane stumtelėjo prie krašto ir pliūpsnis po pliūpsnio baigiau. Stipriau, nei ankščiau. Gerokai stipriau.

Pokalbis taip ir baigėsi. Man bandant atgauti kvapą ir apsitvarkyti. Vėl gavau nuotrauką. Jos  pilvuko apačia buvo aptaškyta tiršta, balkšva sperma. Žinojau, kad jos ten galėtų būti dvigubai daugiau. Taip jai ir parašiau. „Tikiuosi, kitą kartą ir bus,“ – nesidrovėjo ji.
 

Magnus

 

 
Komentarai
Naujas komentaras