Geresnio varianto beieškant (II)

_MG_2925retocadapq.jpg
 
Ji švelniai parvertė mane ant lovos. Susitaršiusiais plaukais, geidulingai, pakandusi lūpą žiūrėjo man tiesiai į akis. Jaučiausi tokia geidžiama... Jos rankos taip lengvai slydo mano įsielektrinusia oda, lyg puikiausiai pažinotų visas jautrias kerteles. Mano galvoje virė begalė minčių. Tvirtinau sau, kad nesu lesbietė ir čia nevyksta nieko tokio... Na, juk anokia čia neištikimybė su moterimi... Pati netikėjau. Mano vidinį dialogą gerokai sumaišė jos pirštų įsiterpimas man tarp kojų. Dievulėliau...

Jos ilgas, plonas pirštas lengvai slystelėjo tarp mano drėgnų lytinių lūpų, bet raumenys taip staigiai susitraukė, kad užgniaužė kvapą. Ji plačiai išsišiepė pastebėjusi mano stiprią reakciją.

- Tu vėl su manimi? – tylutėliai pasiteiravo ji leisdama suprasti, kad pajuto mano abejones.

Žinoma, kad dabar nebuvo vietos, kur norėčiau būti labiau. Norėjau ją liesti, jausti, patenkinti ir pasitenkinti. Sveikas protas dar sukosi kažkur šalia ir suvokimas, kad laiko turim visai mažai mainėsi su karščiu, kuris plūstelėdavo pagalvojus, kaip jaudintųsi mano vyras matydamas mane tokią... ne gerą. Tokia atsipalaidavusią, tokią atsidavusią, tokią... smalsią ir imlią. Čia vėl viršų paėmė bėgantis laikas ir čiupau jautį už ragų. Tiksliau, už krūtų. Na, tiesiog suėmiau delnais tuos rojaus obuoliukus siūbuojančius virš manęs.

Ji įspraudė savo šlaunį man tarp kojų ir palinko arčiau taip, kad pasiekčiau jos krūtis. Aš puikiai supratau manevrą ir po akimirkos mano liežuvis jau sukosi aplink jos krūtų spenelius. Pirma aplaižiau vieną, paskui kitą. Lėtai ir su pasimėgavimu. Liežuvio galiuku sukau ratus aplink aureoles, paskui tiesiog lyžčiojau, galiausiai, čiulpiau. Jos jausmingi atodūsiai ir nuo mano prisilietimų virpčiojantis kūnas siuntė karščio bangas per mano kūną. Degiau iš vidaus. Jos svaiginančiai švelni oda, liaunas kūnas, nepakartojamas kvapas...

Apkabinau ją ir apverčiau ant nugaros. Jaučiausi, lyg spausčiau glėbyje rinktinę moteriškumo puokštę. Joje tilpo viskas: ir mergaitiškas tyrumas, ir moteriška elegancija, ir... pasileidėliška aistra. Įsisiurbiau jai į lūpas ir žaidžiau su jos liežuviu, kol dusdamos ir krykštaudamos atsiplėšėm viena nuo kitos. Jaučiau jos drėgmę ant savo šlaunies ir norėjau tik dar stipriau prie jos prisiglausti.

Glamonėms tęsiantis mūsų klubų judesiai įgavo darnų ritmą. Ji įbruko ranką tarp mūsų tvirtai susikabinusių kūnų ir vėl pirštais užčiuopė man tarp kojų. Vėl tas stiprus netikėtumas ir jaudulys. Lyg ji būtų paspaudusi kokį mygtuką. Švelniai krimstelėjau jai lūpą ir ėmiau leistis žemyn. Norėjau ištyrinėti ją visą. Išbučiavau kaklą. Lėtais, ilgais lyžčiojimais pažymėjau dieviškai atsikišusius raktikaulius. Nuslydau liežuviu tarp krūtų ir vėl, vieną po kito čiupau į burną jos jautrius spenelius.

Ir pati virpėjau iš tokio netikėto malonumo, o jos mergaitiški atodūsiai skatino judėti toliau. Mano lūpos ir rankos slydo jos kūnu palengva, lyg stengtųsi įsidėmėti kiekvieną centimetrą, kiekvieną lopinėlį, kur ji giliau atsidusdavo. Delnais tvirtai braukdama per liemenį braukiau liežuviu nuo bambos žemyn. Ji išrietė nugarą, o mano nosį jau kuteno jos unikalus, moteriškas kvapas.
Įsitaisiau tarp jos išskęstų kojų ir pirštų galiukais braukydama per šlaunų vidinę dalį grožėjausi jos vagina, lyg meno kūriniu. Tobulai suklostytos lytinės lūpos. Nei per mažos, nei per didelės. Mažosios jau blizga nuo drėgmės ir virpteli užkliudžius jautresnę vietą. Atsargiai, pirštų galiukais ėmiau braukyti vis arčiau centro, vis arčiau klitorio.

Ji nežymiai kilstelėjo klubus. Pažiūrėjau jai į akis. Žinau, ji stebėjo kiekvieną mano judesį. Neatitraukdama žvilgsnio aplaižiau pirštą ir ėmiau sukti mažus ratukus aplink jos jautrų, lyg mažytė uoga, pūpsintį klitorį. Jos lūpos suformavo mažytę „o“, o antakiai stogelį. Supratau, kad labai jautru. Buvau labai atsargi. Man nesiliaujant ji šiek tiek apsiprato ir įsijautė. Mano iš proto varė tai, kaip ji laižėsi ir kandžiojo sau lūpas. Jaučiau, kaip vėl ima siūbuoti klubais. Visiškai netikėtai ji spustelėjo mano galvą žemyn.

- O dabar tu laižysi... – griežtai nuskambėjo jos malonus balsas.. – Laižysi tol... mmm... tol, kol pasitenkinsiu...
Klusniai iškišau liežuvį ir dariau, kas liepta. Su dar didesniu atsidavimu ir entuziazmu. Norėjau ją patenkinti. Norėjau padaryti ką nors tokio, ko ji niekada nepamirštų. Kartojau viską, ką mėgau, kai daro mano vyras. Laižiau tai greitai, tai lėtai. Tai kuo giliau, tai vos liečiant. Tai klitorį, tai lūputes. Dūsavau į jos putytę ir negalėjau patikėti, kad taip malonu.

Jaučiau, kaip jos pirštai švelniai raižo man skalpą ir iš to, kaip ji spurda po manimi, sprendžiau, kad man sekasi puikiai. Po gal poros minučių tokių nuoširdžių pastangų ji vėl stipriai spustelėjo mano veidą sau tarp kojų ir neabejojau – jos dievišką kūną krečią orgazmas. Iš paskutiniųjų plakiau liežuviu. Galiausiai, tiesiog tryniausi veidu į jos virpančias lūputes jausta plūstant šiltą drėgmę. Laižiau jos pasakišką nektarą ir mėgavausi skoniu.

Vos aprimusi ji prisitraukė mane arčiau ir mūsų liežuviai vėl sukosi vienas aplink kitą. Žinojau, kad ji ragauja save, kad mėgaujasi tuo neįprastu skoniu. Gulėjom ir žiūrėjom viena į kitą plačiai besišypsodamos, vis dar dūsaudamos.

Vėl kažkur cyptelėjo telefonas. Ne mano. Jos, bet ji nė nesukrutėjo.

- Mano vyras greit grįš mano. Man reikėtų vėl palįsti po dušu...

Staigiai grįžau į realybę. Dar kiek apsvaigusi, bet žinojau, kad reikia dingti. Jaučiau, kad skruostai dar dega, bet nepagalvojau, kad tai matosi. Mirktelėjau jai akį ir abi pakilom iš lovos. Susirinkau savo drabužius, paskubomis juo apsirengiau, o ji surinko sukneles. Nežinodama, ką be pasakyti, nuskubėjau prie durų. Ji sekė iš paskos. Nuogut nuogutėlė. Man įsispyrus į batus padavė mano telefoną ir dar kartą, visu kūnu prisiglaudė ir pabučiavo. Aš vis dar nežinojau, ką pasakyti.

- Iki, - teištariau, stengdamasi kuo mažiau praverti duris.

Monu
 

>> pirmoji istorijos dalis "Geresnio varianto beieškant"

 
Komentarai
Naujas komentaras