Geresnio varianto beieškant (III)

283708-3873350s.jpg
 
Mano skruostai degė, širdis vis dar ne ramiai daužėsi krūtinėje. Neskubėdama grįžau namo, radau nerakintas duris. Jis jau gulėjo lovoje, bet dar nemiegojo – girdėjau kažkokio veiksmo filmo garsus. Nejungiau šviesos. Įkišusi nosį į tarpdurį pažadėjau greitai susisukti vonioje ir grįžusi papasakoti, kaip sekėsi.

Išties mikliai nusivilkau drabužius ir sukišau į skalbimo mašiną. Viskas kvepėjo ja, o kelnaitės buvo gerokai suniokotos. Dar įmečiau į būgną didelį, tamsų vonios rankšluostį ir vyliausi, kad jis nepastebės. Jaučiausi, lyg slėpčiau nusikaltimo pėdsakus. Išties kankino kaltės jausmas, kad pasidaviau pagundai. Ta mintis, kad jį jaudintų mūsų lesbietiškas aktas, dabar kažkur slėpėsi ir visai neguodė, kaip ankščiau. Prausiausi ilgai ir kruopščiai. Vyliausi, kad jis užmigs. Neužmigo. Kantriai laukė. Dar pajuokavo, kad užtrukau ten visą amžinybę, o aš dar kartą nuraudau, bet prietemoje jis turbūt nepastebėjo.

„Žinai tos moterys...“ – bandžiau juokauti ir aš besirangydama į lovą šalia jo. Ir išties galvojau, kad mes - ne angelėliai.

„Ne, nežinau...“ – saldžiai kalbėjo jis išjungęs kompiuterį ir pasisukęs į mane, - „Papasakok!“

Jis šypsojosi, nujaučiau, kokių turi ketinimų, bet nenorėjau apie tai nė galvoti. Ne dabar.

„Na... Jos... Mes...“ – neįsivaizdavau, ką sakyti.-  „Nuolat bandom padaryti pasaulį geresniu. Ieškom kaip geriau...“

„Na, na...“ – ragino kalbėti toliau glausdamasis arčiau ir glostydamas man pilvą per naktinius.

„Na, išsimatavau daugybę suknelių, batelius, papuošalus... Kažkaip ne man... Sakė, ryt iš valyklos parsineš dar vieną suknelę, gal ta patiks.“

„Tai tu daugybę kartų prieš ją nusirengei ir apsirengei?..“ – murkė jis man į kaklą.

„Ach tu!...” – staigiai susimuisčiau jį atstumdama ir juokdamasi, - „Mes gi abi – moterys.“

„Gerai, gerai...“ – skelbė ji paliaubas ir jau vėl glaudėsi artyn, bet aš jį sustabdžiau teisindamasi, kad labai pavargau darbe ir kaimynė iškvaršino man galvą savo pasakojimais apie buto remontą. Jis patikėjo. Atsukau nugarą, jis mane apkabino ir po kiek laiko užmigo. Aš dar kurį laiką negalėjau sumerkti akių. Mintyse sukosi šio vakaro įspūdžiai. Nors, kita vertus, gal kalta buvo tik vėlai išgerta stipri kava.

* * *
Prabudau nuo gaivaus vyriškos dušo želė kvapo. Mano eržilas, jau po dušo, žadino mane ir aš nenorom pramerkiau akis. Jis neįprastai plačiai šypsojosi.

„Kas?“ – piktokai klausiau trindama akis, bet negalėjau nesišypsoti nuo jo meilių glamonių.

„Kažkas ėmė dūsauti pirma mano žadintuvo...“ – pasakojo jis teatrališkai, pamaži tempdamas nuo manęs antklodę.

Mano veidas turėjo išduoti – nesupratau, apie ką jis kalba, bet supratau, kur link lenkia, kai šiltu, drėgnu rankšluosčiu apsuktais klubais įsispraudė man tarp kojų ir, pakandęs lūpą, brovėsi pirštais po mano kelnaitėmis. Nesu didelė rytinio sekso prieš dušą fanė, bet jis kvepėjo gundančiai ir buvo labai atkaklus.

„Aha!” – ištarė jis pergalingai, kai jo pirštai pagaliau slystelėjo vidun, o aš kaip mat supratau – jau buvau sudrėkusi. „Tai papasakosi, ką sapnavai?“ – pasiteiravo nusimesdamas rankšluostį ir apnuogindamas savo pusiau stangrų penį.

„Aš?.. Nežinau...“ – mano šypsena kaip mat tapo mažute „o“, kai jis užčiuopė ir spustelėjo mano G-tašką.

„Tu tokia sudrėkusi... Turėjo juk kažkas būti...“ – tęsė jis įdėmiai žiūrėdamas man į akis ir intensyviai stimuliuodamas jautrųjų tašką.

„Gal. Nežinau. Nepamenu,“ – bėriau greitosiomis, o akys bandė iššokti iš orbitų. Išties jau buvau neįtikėtinai susijaudinusi ir jo judesiai veikė dar stipriau.

„Tu taip gundančiai dūsavai, kai pabudau...“ – kuždėjo pasilenkęs man prie ausies. „Truputį muisteisi, bet prašei nesiliauti... Norėjau paimti tave miegančią. Giliai įsiskverbti ir be perstojo tave dulkinti, kol prašysi, kad sustočiau.“
Tikriausiai, muisčiausi dar labiau, bet dabar norėjau, kad jis liautųsi, kad išrauktų pirštus ir gerai mane išdulkintų. Čiupau viena ranka jam už sprando, prisitraukiau arčiau ir įsirėmusi į kaktą iškošiau: „Taip ir padarom.“

Jam vos atsitraukus apsisukau ir atsistojau ant keturių. Išriečiau nugarą ir žvilgtelėjau atgal. Jis įbruko į burną man tuos pačius du drėgnus pirštus. Laižiau ir mano galvoje vėl ėmė suktis vakarykščiai vaizdai. Suvokiau, kad veikiausiai tą patį ir sapnavau. Kita ranka suėmęs savo penį jis dar pabraukė galvute per mano išbrinkusias lytines lūpas ir staigiai, be jokio perspėjimo, įbruko penį gilyn. Garsiai aiktelėjau. Jis abiem rankom įsikibo man į klubus ir, tikrąja ta žodžio prasme, dulkino mane kaip užsuktas. Giliai ir ritmingai. Gan greitai ir agresyviai. Iš pradžių dar kandžiojau sau lūpą, bet galiausiai nebegalėjau sulaikyti dejonių. Jis tiesiog kalė mane prie lovos galvūgalio, o aš laikiausi iš paskutiniųjų ir, prisiminusi, ką padariau vakar, prašiausi dar. Gavau, ką norėjau. Įsisiautėjęs jis dar kelis kartus stipriai pliaukštelėjo man per sėdmenis.

Mano kūną nukrėtė neįtikėtinai stiprus orgazmas, o jis vis laikėsi. Dar kartą stipriai pliaukštelėjęs per įraudusį užpakalį jis liepė man apsisukti. Vos jam ištraukus penį pajutau tuštumą, bet stiprus pasitenkinimas vis dar pulsavo gyslose. Vėl atsiguliau ant nugaros ir slystelėjau žemyn. Apžergęs mane jis stimuliavo ranka savo stambią erekciją blizgančią nuo mano skysčių. Suglaudžiau krūtis, bet jis tik šyptelėjo.

Kelis kartus brūkštelėjo drėgna penio galvute man pro praviras lūpas. Supratau. Apsilaižiau lūpas ir iškišau liežuvį. Ji vėl kelis kartus pliaukštelėjo per liežuvį ir leido man pačiulpti galvutę. Bet tik trumpai. Ištraukęs vėl intensyviai darbavosi ranka ir netrukus atsiduso pirmam sėklos pliūpsniui leidžiantis man ant skruosto. Antras, trečias... Ant smakro, ant kaktos... greitai mano veidas buvo padegtas tiršta, šilta mase. Jis patenkintas išsišiepė.

„Žinai, kad esi tik mano...“ – tyliai pasakė jis ir, pabučiavęs švarų kaktos lopinėlį, išsitiesė šalia. Atsidusęs padavė man nuo naktinio staliuko servetėlę ir apsivaliusi veidą, vis dar virpančiomis kojomis sprukau į vonią. Laukė ilga diena.

Monu
 

>> Pirmoji dalis Geresnio varianto beieškant 
>>  Geresnio varianto beieškant (II)

 
Komentarai
Naujas komentaras