Geresnio varianto beieškant (IV)

morning__sadness_day_by_climx-d32kw5z.jpg
 
Palindau po dušu. Kalias minutes tiesiog stovėjau užmerktomis akimis po srove ir leidau vandeniui taškytis į veidą. Žinoma, jis tik juokais „keršijo“ už sapną, bet jei sužinotų... Supratau, kad fantazuoti – viena, o įgyvendinti – visai kas kita. Realybė jaudino daug labiau. Daug labiau ir gąsdino. Nežinojau, ko bijau labiau: jo neigiamos reakcijos ar prisipažinimo sau pačiai, kad patyriau velniškai gerą seksą su moterimi.

Muiluotai kempinei slystant kūnu galvoje aidėjo jo saldus: „Tai tu daugybę kartų prieš ją nusirengei ir apsirengei?..“ Jis apie tai galvojo. Galvojo, kaip aš matant kitai moteriai apsinuoginu, kaip ji į mane žiūri... Gal net kaip ji mane liečia: kaip draugiškai paglosto man petį ar liemenį... Kiek toli ėjo jo fantazija? Ar jis bent nutuokia, koks seksualus mūsų kaimynės kūnas? Ar jo mintys tiesiog piešė du moteriškus siluetus suartėjant ir trinantis vieną į kitą? Juk jis nežino, koks gundantis jos nekaltumas, koks stiprus atkaklumas, koks užburiantis jos kūno kvapas... jos dieviškai stangrūs kūno linkiai... kaip ji aikteli čiulpiant jos jautrių krūtų spenelius, kaip aplink pirštus spazmuoja jos ankšta ir graži  putytė, koks nuostabus jos skonis.

Vis dar užsimerkusi vena muiluota ranka spaudžiau sau krūties spenelius, kitos pirštai jau judėjo ant mano klitorio. Nustėrau nuo beldimo į duris. Tik dabar suvokiau, ką darau. Vyras pasiteiravo, ar man viskas gerai. Nežinojau, ką jam pasakyti.

„Tuoj,“ – atsakiau ir puoliau plautis plaukus. Dar kelios minutės ir paskubomis apsišluosčiusi susisukau į chalatą. Radau jį laukiantį virtuvėje, palinkusį prie kompiuterio. Tamsiai mėlynu kostiumu, dryžuotais marškiniais, šiandien be kaklaraiščio, bet prisikvėpinęs neįprastai daug.

„Tu vėluoji,“ – kilstelėjau antakius negalėdama patikėti.

„Žinau,“ – užlenkė jis kompiuterio ekraną ir pakilo prie manęs. Įdėmiai pažiūrėjo į akis ir stipriai apkabino. „Tau viskas gerai?“
Mano, orgazmo duše taip ir nepasiekęs, kūnas iškart sureagavo ir kilo velniška mintis.
„Žinai... Yra kai kas, ką galėtum padaryti...“ – mykiau tyliai, mergaitiškai. Užkišau pirštus už jo diržo sagties ir nedrąsiai pakėliau į jį akis. Jis gaudė kiekvieną mano žodį, intonaciją, judesį... Nukaitau. Pakandau lūpą. Pasistiebiau ant pirštų galiukų ir kuždėjau: „Galėtum mane išlaižyti?“

Jo akys džiaugsmingai padidėjo. Čiupo abiem rankom mane už sprando ir užlaužė giliam, aistringam bučiniui. Atsitraukė, kai pritrūkom oro ir mikliai nusimetė švarką. Aš, ištrūkusi iš jo glėbio, atsisėdau ant virtuvės stalo krašto. Jis ėmė atsisagstyti marškinius. Aš, žiūrėdama jam tiesiai į akis, atsirišau ir atsiskleidžiau chalatą. Jo akys dar kartą nušvito – juk buvau ką tik nusipraususi, visa nuoga.

Jis greitai susidorojo su smulkiomis sagomis ir atlaisvino diržo sagtį. „Ne, ne, ne,“ – parodžiau pirštu, o kai jis jau žiojosi teisintis, kad tik pasitaiso kylančią erekciją, priglaudžiau tą patį pirštą prie lūpų: „Šššš...“

Jo veidas tiesiog švietėjo iš malonumo, o aš jaučiausi neįtikėtinai seksuali, stipri, valdinga... pakabinęs marškinius ant kėdės atlošo, jis perbraukė šiltais delnais man per šlaunis nuo kelių žemyn. Dar pasislinkau tolyn ir plačiai praskėčiau kojas. Dabar jis glostė mano šlaunų vidinę pusę. Neiškentusi demonstratyviai apsilaižiau vieną pirštą ir juo ėmiau stimuliuoti savo klitorį. Jis kaip mat sureagavo. Dar kartą pasitaisė kelnes ir dabar jau tikrai nėrė tarp mano lytinių lūpų iškišęs liežuvį.

Pirmi, atsargūs lyžtelėjimai peraugo į intensyvią klitorio ataką ir begėdiškai aimanuodama raižiau jam skalpą pirštų galiukais, lyg spausdama  dar giliau. Netrukus jo nuoširdžios pastangos buvo apdovanotos stipriu orgazmu. Prisitraukiau jį giliam bučiniui ir vėl prisiminiau kaimynės skonį, ragaudama nuo jo liežuvio savo dangišką nektarą. O tada jis mane nustebino.

„Apsisuk, prašau,“ – ir aš neklausdama paklusau. Buvau stipriai apsvaiginta to išsireikalauto orgazmo. Netrukus gulėjau ant vėsaus stalviršio, kojomis remdamasi į žemę ir atkišusi jam  ir užpakalį.  Vis dar baldžiau atgauti kvapą. Girdėjau, kaip jis atsisega kelnes, bet neturėjau valios papriešinti. Dar labiau išriečiau sėdmenis nekantraudama pasitenkinti vėl.

Jis paglostė man užpakalį. Abiem delnais suėmė po pusrutulį ir... praskėtė. Jau būčiau ką nors sakiusi, bet kitą akimirką ten jau miklinosi jo liežuvis. Kūną apėmė neįprastas malonumas. Jis laižė tai švelniai, tai tiesiog bruko liežuvį kuo giliau. Mano aimanos tapo nevaldomos. Jis vėl atsitraukė.

Pajutau, kaip į mano mažą skylutę baksnoja slidi galvutė. Palengva, bet vis atkakliau. Prisiminiau, kad jau labai seniai to nebuvome darę ir beveik žinojau, kodėl. Dar vienas bakstelėjimas, dar vienas ir... sunkiai, bet jo penio galvutę galiausiai įsibrovė vidun. Girdėjau, kaip jis tankiai kvėpuoja. Jaučiau, kaip stipriai įsibrovėlį spaudžia mano gilieji raumenys. Jis leido man apsiprasti. Glostė liemenį, sėdmenis.

Galiausiai, nesibraudamas giliau, kelis kartus pajudėjo pirmyn-atgal ir ištraukė. Girdėjau, kaip „susipakavo“ atgal į kelnes ir nustebusi žvilgtelėjau atgal per petį.

„Aš gi vėluoju,“ – teištarė jis ir mikliai apsirengė, apsimovė batus. Aš neskubėjau. Taip ir sėdėjau ant stalo, su chalatu po užpakaliu ir spoksojau į jį. „Nesušalk. Tau irgi reikia į darbą,“ – pasakė ir pabučiavęs į kaktą išėjo pro duris. Girdėjau, kaip užrakina ir kaip nutolsta jo žingsniai koridoriuje.

Likau viena. Visiškoje tyloje, kur palubės voratinkliuose (jei tokių yra), kabo, dar neseniai vykusios orgijos atgarsiai. Likau patenkinta ir visiškai pritrenkta. Likau velniškai suintriguota ir pažadintu alkiu nuotykiams. O dar visa diena prieš akis.


Monu
 

>>  Sekso istorijos trilogija
Geresnio varianto beieškant 
Geresnio varianto beieškant  (II)
Geresnio varianto beieškant (III)

 

 
Komentarai
Naujas komentaras