Geresnio varianto beieškant ( IX)

Jump1069_DeanV_SexBLAH3.jpg
 
Prieš išvažiuojant į vakarėlį dar užbėgau į vonią ir nufotografavau savo atspindį veidrodyje šiek tiek kilstelėjusi suknelę, kad matytųsi kojinių nėriniai. Kaip žadėjau, išsiunčiau kaimynei. Toliau irgi viskas klojosi, kaip numatyta. Draugų vakarėlyje Mylimas neatitraukė nuo manęs akių, o jausdama jo geidulingą žvilgsnį ant savo kūno jaučiausi dar seksualesnė ir dar labiau savimi pasitikinti. Draugės negailėjo komplimentų, o aš svarsčiau: ar viskas dėl suknelės, ar dėl to vidinio spindesio, kuris tiesiog kibirkščiuoja manyje.

Pagavusi savo vyro žvilgsnį tyčia liesdavau save: rankas, pečius, krūtinę, lūpas. Kartkartėmis jis man pamerkdavo akį, o kartais visai ignoruodavo, nors puikiai žinojau, kad jis mane stebi. Sujaudinta momento, kai jis bandė atsilaisvinti marškinių apykaklę, suprask - karšta, daviau ženklą, kad sektų paskui mane ir lėtai, elegantiškai kulniavau ilgu koridoriumi link tualetų. Pasivijęs jis apsižvalgė, ar niekas nemato, ir prirėmė mane prie sienos. "Ach, tu..." - bėgo man per nuogą kaklą jo karštas kvėpavimas keldamas šiurpuliukus. Įsitvėriau jam į sprandą, kai man tarp kojų po suknele besibraunanti ranka užkliudė jautrų tašką. Jis bučiavo man ausį, o aš iš paskutiniųjų stengiausi netriukšmauti, nors mielai būčiau cypusi iš malonumo - jo pirštai prasibrovę pro mano kelnaites užčiuopė sudrėkusią putytę ir lengvai slidinėjo vis kliudydami klitorį. Man norėjosi daugiau, norėjosi, kad spaustų giliau, dažniau... Nagais atsargiai raižiau jam skalpą, kai juokas kitame koridoriaus gale priminė, kur esame.

Mylimas lėtai ištrauką ranką iš po mano suknelės. Lyg niekur nieko pabučiavo į lūpas ir pakuždėjo: "Nusiramink." Jam atsitraukus aš nukaitau iš gėdos: kiek laiko jie mus stebėjo?.. "Tai nepaleidi jos vienos nė akimirkai?" - nusijuokė jo geriausias draugas artėdamas prie mūsų. Jam iš paskos atskubėjo žmona. "Pats matai - baisu palikti," - išsišiepė maniškis žiūrėdamas į mane. Dar labiau susikuklinau. Draugo žmona priėjusi apkabino mane per liemenį ir stipriai prisiglaudė. Ji už mane šiek tiek stambesnė ir aukštesnė. Nežymiai, bet juntamai - nedrįsčiau priešintis. "Mes irgi sumanėm patikrinti, ar būtų įmanoma čia pasimylėti tualete," - rėžė ji man koketiškai juokdamasi, tyliai, bet taip, kad ir vyrai girdėtų. Dar labiau susigėdau. Išplėstas akis įrėmiau į savo brangiausiąjį, o ji tęsė glostydama man nugarą.

"Esam kelis kartus bandę, " - vardijo ji mums puikiai žinomus restoranus, o dar nenurimęs tvinksėjimas man tarp kojų ėmė stiprėti. Stipriau suspaudžiau šlaunis ir uosdama jos stiprių kvepalų aromatą klausiausi toliau. "Jau vien žiūrint į jus norisi prisiminti senus laikus. Atrodote tokie įsimylėję... Kada pagaliau tuoksitės?" – čiauškėjo ji. "Neatimk iš žmonių džiaugsmo," - nutraukė šypsodamasis jos vyras ir čiupo maniškį už peties: "Tu? Ne..? Einam prie baro!" Prie tualeto likome mes dviese. Ji paleido mane iš glėbio ir atidarė duris: "Madam..." Aš tik teatrališkai nusijuokiau: "Ką jūs..." ir įėjau į erdvų, gan karališko stiliaus tualetą su dviem marmurinėm  kriauklėm, didžiuliu veidrodžiu auksiniame rėme ir dviem kabinom. Ji į vieną, aš į kitą. Negalėjau atsipalaiduoti ir tik išgirdusi bėgant jos čiurkšlę ėmiau šlapintis. Palengvėjo. Savaime suprantama, kodėl. Kruopščiai apsišluosčiau ir vėl užsitempiau savo drėgnas kelnaites.

Ji jau stovėjo prie veidrodžio ir išsiėmusi pudrinę taisėsi ir taip tobulą makiažą. "Juk ir taip nuostabiai atrodai," - pasakiau nuoširdžiai. "Na tik... Lengva tau kalbėti," - čia eilinį kartą buvo užuomina apie tuos kelis mus skiriančius metus ir vienas iš tų kartų, kai pranašumas buvo mano pusėje. Kažkiek džiaugiausi, bet mylimo primintas artėjantis mano jubiliejus sufleravo, kad gal ir pati kažkada išsigąsiu senėjimo. Kol nusiploviau rankas ji atsidūrė už manęs. "Nejudėk," - pasakė rimtai palikusi arčiau man per petį ir beveik liesdamasi visu kūnu. Sustingau. Prikibęs plaukas, nukritusi blakstiena, nutrupėjęs tušas - juk visko pasitaiko. Moteris moteriai padeda. Juk nieko čia keisto.

Pajutau jos šiltą ranką ties šlaunimi kylant viršun. Supratau, kad ji judėjo daug toliau, nei siekė mano draugiškos mintys, bet negalėjau pajudėti. Ne, dėl to, kad ji mane laikė, dėl to, kad man patiko. Ji delnu apėmė vieną mano sėdmenį ir stebėdama mano veidą veidrodyje spustelėjo. Tyliai aiktelėjau iš nuostabos ir jaudulio. Jos ploni ilgi pirštai slydo man tarp kojų ir per kelnaites spaudė mano putytę. Nuo jų, lyg nuo kokio epicentro, sklido po kūną karščio bangos. Galvoje šėlo mintys: kaimynė, vyras, vakarėlis, seksas tualete, mylimo pirštai artinantys mane prie orgazmo, kaimynės liežuvis ant mano klitorio... Atsimerkiau ir supratau, kad mykiu iš malonumo pakandusi lūpą.

"Mes tikrai jums sutrukdėme..." - išsišiepė ji dar stipriau spustelėdama mano jautrią putytę. "Na, jūs mums irgi, bet tu išpirksi savo kaltę," - griežtai kuždėjo ji man prie pat ausies. Jaučiausi lyg prigauta mokinukė, kuri tuoj tuoj gaus su liniuote per pirštus... ne... užpakalį. Ji dar kartą spustelėjusi man sėdmenis prisiglaudė ir giliai įkvėpė mano kūno kvapo. Jaučiausi ir tikra deivė - jaudinanti, provokuojanti, žadinanti tamsiausias aistras... ir maža mergaitė – sukaustyta baimės, paklusni ir nuolanki. "Nusimauk kelnaites," - atsitraukdama liepė ji man tuo mokytojišku tonu. Klusniai nusismaukiau  tas mažutes, drėgnas kelnaites ir įdėjau į jos ištiestą delną. "Nevaikščiok čia sudrėkusi – peršalsi," - kalbėjo ji dėdamasi mano apatinius į savo žėrinčią delninukę. Dar kartuką papūtė lūpas prieš veidrodį ir išėjo. Giliai įkvėpiau, pasitaisiau suknelę ir išėjau paskui ją. Norėjau kaip mat viską papasakoti Mylimam, bet jį jau buvo pasigrobę draugai.

Galiausiai, prasidėjo šokiai ir sukdamasi jo glėbyje suvokiau, kad skambant muzikai nieko nepapasakosiu. Jis šokdino mane aistringiau nei bet kada: sukiniai, palenkimai... Krykštavau iš džiaugsmo, bet žinojimas, kad esu be kelnaičių, neleido atsipalaiduoti ir varžė mano judesiu. Šokiams įsisiautėjus ir  pradėjus keistis poromis papuoliau pas tą patį prie tualetų sutiktą vyrą. Jis puikus šokėjas! Pamaži atsipalaidavau, pamiršau, kas neramino, mėgavausi šokiu. Dainai baigiantis jis stipriai atlošė mane atgal ir stipriai prisiglaudęs man prie skruosto pakuždėjo: "Žinau, kad tu be kelnaičių."


Visas sekso romano dalis skaitykite >> Sekso istorijos


Monu

 

 
Komentarai
Naujas komentaras