Geresnio varianto beieškant (V)

148.jpg
 
2 komentarai
Seksualios mintys neapleido visą dieną. Pirma apie vyrą ir mūsų nebaigtus reikalus, paskui apie kaimynę. Svarsčiau, parašyti jai žinutę ar apsimesti, kad nieko nebuvo, o gal tiesiog laukti, kol ji imsis iniciatyvos... Galiausiai mano mintis okupavo darbas ir tik važiuodama namo supratau, kad pamiršau Mylimam pranešti, jog grįšiu vėliau.

Pravėrusi namų duris buvau nustebinta šilto maisto kvapo. Jis kažką gamino. Stengėsi, o aš nuvyliau. Kaltė vėl smogė į paširdžius. Į mano džiaugsmingą pasisveikinimą buvo atsakyta gan vangiai. Jis sėdėjo prie kompiuterio. Apsikabinau per pečius, priglaudžiau prie jo šilto skruosto savo sušalusią nosį ir kelioms sekundėms užmerkiau akis. Net atsidusau iš malonumo.

Supratau, kad šito jausmo nė į ką nekeisčiau. O jis buvo gan pasyvus. Paglostė man rankas ir pasiūlė pasišildyti troškinį, kuris jau, tikriausiai, atšalo. Pakštelėjau jam į skruostą, spustelėjau pečius ir nuėjau į virtuvę.

Betikrindama socialinių tinklų naujienas su didžiausiu malonumu suvalgiau dubenėlį troškinio. Norėjau tik susiriesti ant sofos ir prisiglaudusi prie Mylimojo pažiūrėti kokį lengvo turinio filmą. Deja, mačiau, kad jis – rimtai užsiėmęs ir nedrįsau trukdyti. Netikėtai jis pats atėjo, užkaitė virdulį, pasiūlė kavos ir pasiteiravo, kodėl taip ilgai užtrukau darbe. Jaučiausi tikrai kalta. Atsiprašiau, paaiškinau situaciją ir jis atlyžo – vėl bučiavo man kaktą.

„Buvo atėjusi kaimynė,“ – net nustėrau apie ją išgirdusi. Tikrai išsigandau. „Paliko tau suknelę. Sakė išvyksta savaitgaliui, tai atnešė prieš išvažiuodama - nebegalėjo tavęs laukti. Padėjau ant lovos.“ Širdis ėmė plakti stipriau.

„Neklausei, kur važiuoja?“ – stengiausi išlikti rami, bet mano vaizduotė jau piešė galimus jų pokalbio scenarijus.
„Ne. Ji net nebuvo užėjusi. Matyt, skubėjo,“ – papurtė jis galvą plikydamas kavą. Truputį nurimau, bet vis tiek giliai širdyje jaučiausi nusikaltusi ir kaitau iš vidaus suvokdama, kiek daug jis dar nežino. Vyliausi, kad nesužinos. Pasiėmęs puodelį jis vėl grįžo prie kompiuterio, o aš puoliau apžiūrėti suknelės. Nė nenutuokiau, ką ji galėjo man atnešti.

Ant lovos gulėjo diskretiškas, jodas maišas drabužiams. Atsargiai prasegiau užtrauktuką. Tai buvo ta pati suknelė su korsetu ant plonyčių petnešėlių, dėl kurios man teko nusimesti liemenėlę. Perbraukiau ranka per purų tulio sijoną ir prisiminiau, kaip tada mano seksualioji kaimynė pirmą kartą prie manęs prisiglaudė. Kokia seksuali jaučiausi ir kaip pasidaviau užsižiebusiai nesuvokiamai aistrai. Kraujas gyslose vėl užkaito ir pulsavo žemiau pusiaujo.

Staiga pastebėjau sidabrinį maišelį prikabintą prie pakabos. Pamaniau, koks spintos kvapas ar priemonė nuo drėgmės ar kandžių, bet nebuvo panašus į tai. Pačiupinėjau ir tikrai. Viduje tikrai buvo ne kokie rutuliukai ar žolelės, o kažkas panašaus į lūpdažį, tik žymiai sunkesnis. Nuėmiau maišelį nuo pakabos ir atrišau. Mano delne gulėjo sidabrinis, lūpdažio didumo daiktas su guminiu mygtuku gale. Lyg ir suvokiau, kas tai, bet nedrįsau nė sau pripažinti. Visgi susigundžiau spustelėti mygtuką ir pajutau delne stiprią vibraciją. Per kūną nubėgo jaudinantis virpulys. Išjungiau. Įjungiau. Dirbo gan tyliai ir itin maloniai jautėsi delne. Jau ėmiau įsivaizduoti jį kitur, kai išgirdau skambant savo telefoną. Virpančiais pirštais paslėpiau maišelį su vibratoriumi apatinių stalčiuje ir nuskubėjau į virtuvę telefono.

„Tau skambino,“ – ištarė jis nė nepakeldamas akių nuo kompiuterio ekrano. Ekrane išdidžiai švietė „Kaimynė‘8”. Susijaudinau dar labiau, lyg tarp mūsų būtų koks telepatiškas ryšys. Grįžau į miegamąjį, užsidariau duris ir spustelėjau „perskambinti“. Širdis daužėsi lyg būčiau įsimylėjusi paauglė. Teko luktelėti, bet ji atsiliepė. Be jokių įžangų ji ėmė klausinėti, ar jau išbandžiau jos žaisliuką. Jaudinausi, kad tik manasis nieko neišgirstų, o ji tik juokėsi, kad jam tikrai patiktų. Man galvoje netilpo, kaip turėčiau jam paaiškinti, iš kur tas daiktas. Kol man strigo žodžiai gerklėje, ji surimtėjo ir pasakė, kad nebegali kalbėti. Žadėjo paskambinti po pusvalandžio.

Viduje vėl užvirė painiava. Jaučiausi labai bloga, kad užsiimu tokiais dalykais Mylimajam už nugaros, bet kartu nepajėgiau atsisakyti šito gyvenimo siūlomo nuotykio. Patrypčiojau aplink lovą ir sukūriau planą. Nuėjau pas savo rimtąjį darbininką. Jo akys vis dar lakstė po kreives, diagramas ir sudėtingus tekstus.

„Tu dar ilgai?“ – pasiteiravau masažuodama jam pečius.

„Dar kokią valandžiukę,“ – burbtelėjo negalvodamas. „Kas skambino?“

„Kaimynė. Klausė, ar tinka suknelė. Dar nesimatavau. Norėtum pamatyti?“

„Vėliau...“ – metė jis mąstydamas tikrais ne apie mane.

Pabučiavau jam į skruostą ir nuėjau į vonią. Širdis krūtinėje šokčiojo iš begėdiško džiaugsmo. Atsukau vandenį ir nuėjau apatinių. Stalčiuje susiradau jaukų medvilninį komplektuką, paslaptingą sidabrinį maišeliuką ir grįžau į vonią. Truputis vonios putų, vonios druskos... Kylant gundančiam aromatui nusirengiau žiūrėdama į didelį veidrodį ir panėriau į menkai užpildytą vonią. Būtent tiek, kad būtų šilta, jauku ir sulenkus kojas mano Veneros kalnelis būtų truputį virš vandens.

Jau buvau taip atsipalaidavusi, kad telefono skambėjimas sukrėtė iš baimės. Taip, vėl ji. Prisipažinau, kad esu pasiruošusi. Ji pagyrė mane, kaip mažą mergaitę, ir jaučiausi itin gerai girdėdama jos švelnų balsą. Ji ėmė girti mano kūną ir pasakoti, ką atsimena iš mūsų susitikimo. Mano galvoje kaip mat ėmė dėliotis dar karšti prisiminimai. Nejučiomis ėmiau glostyti sau kaklą, krūtinę... Ji nekaltai pasiteiravo: „Lieti save?“ Mano atsakymas buvo teigiamas. Ji vėl mane pagyrė, bet jau rimtesniu balsu. Tada visiškai valdingai liepė pasiimti vibratorių. Paklusau. Man buvo malonu pildyti jos norus.

Man buvo liepta aplaižyti to mažučio vibratoriaus galiuką. Lėtai ir švelniai. Tada praskėsti kojas ir jį įjungti. Baiminausi, kad burzgimas girdėsis už durų, bet arba jis tikrai veikė tyliai, arba aš jau nebegirdėjau. Sekdama jos nurodymus ėmiau vedžioti vibruojančią lazdelę savo išorinių ir vidinių lūpų kontūrais. Ji pasakojo, kad mielai tai padarytų pati, bet dabar negali ir pasikliauja manimi. Pagal įsakymą vibruojantis galiukas atsidūrė man ant klitorio. Nors ir buvau labai atsargi, ji puikiai suprato mano aimanas, o jau tada žodžiais mane glamonėjo. Pati ėmiau trinti vibratoriumi savo drėgnutes lytines lūpas vis kliudydama klitorį.
Vis stipriau, greičiau....

Jaučiau, kaip tvinkčioja mano vidiniai raumenys, kaip artėja orgazmas. Ji liepė nesustoti, liepė judinti jį dar greičiau. Taip ir dariau iki pasiekiau orgazmą. Suspurdėjau vandenyje ir malonumo banga nutvilkė kūną. Ji liepė man nesiliauti, liepė dar tvirčiau spausti tą vibruojantį daikčiuką prie mano jautriojo taško. Jos nurodymai ir erotiškos kalbos nuvedė mane prie dar vieno orgazmo. Silpnesnio, bet ne mažiau malonaus. Aš tyliai dūsavau, o ji žaviai juokėsi. Sakė, kad kitas kartas – jos. Tada dar ne labai supratau, ką ji turi omenyje. Jai teko staigiai nutraukti pokalbį. Likusi vonioje dar pažaidžiau su savo stangriais krūtų speneliais ir svarsčiau, ką daryti toliau.

Išlipau iš vonios ir žiūrėdama į veidrodį nusprendžiau nesidėti chalato. Apatinių irgi ne. Tiesiog buvau įsiaudrinusi. Atmintyje šmėstelėjo Mylimo akys, kai ryte nusimečiau chalatą. Nusprendžiau išbandyti tai dar kartą. Nepastebėta nuėjau į miegamąjį prisidengusi tik rankšluosčiu. Ištraukiau iš maišo suknelę, atsegiau korsetą ir įlipau į tą pasakiško tiulio sijoną. Lygiai kaip pas kaimynę, prispaudžiau jį prie nuogos krūtinės ir giliai įkvėpusi pasiryžau būti iniciatyvi.

Manasis vis dar sėdėjo prie kompiuterio. Priėjau iš nugaros. Pabučiavau ties viena ausimi, paskui ties kita. Jis pagyrė, kad gundančiai kvepiu, o aš paprašiau pagalbos. Atsisukęs jis pamatė mane mergaitiškai patempusią lūpą ir aš mikliai pasisukau. Jaučiausi labai žaismingai. Pritūpiau, kad jam nereiktų stotis ir jis lėtai užsegė užtrauktuką. Mano liemuo buvo tampriai apgaubtas tvirto korseto, krūtinė šiek tiek kilstelėta. Atsitraukiau per žingsnį ir apsisukau, kaip balerina. Jis atsilošė krėsle ir šypsojosi matydamas mane taip džiugiai nusiteikusią.

„Ne per trumpa?“ – pasiteiravau. Jis pritarė, kad trumpoka, bet man labai tinka. Dar labiau užkaitau. Užsidegiau. Padėjau rankas jam ant kelių ir pasilenkiau pabučiuoti. Tada praskėčiau jo kelius į atsitūpiau tarp jų. Jo veide matėsi nuostaba. Neatitraukdama akių ėmiau glostyti jo kelnėse ir apatiniuose įkalintą erekciją. Jis kilstelėjo antakius, o aš žengiau tolyn. Užkabinau pirštais abiejų drabužių liemenis ir ėmiau smaukti žemyn. Jis paklusniai kilstelėjo užpakalį. Man pavyko viską nustumti iki čiurnų ir numauti.

Negaišdama laiko vėl įsitaisiau jam tarp kelių ir kelis kartus lyžtelėjusi galvutę, ėmiau intensyviai čiulpti jo jau beveik stačią penį. Jis tyliai dūsavo atsilošęs kėdėje ir glostė mano ausis toks jo pasitenkinimas. Kaitaliojau technikas ir išties labai stengiausi. Kartkartėm norėdama pailsinti žandikaulį tiesiog stimuliuodavau jį ranka ir laižydavau sėklides. Jaučiau, kad artėja ejekuliacija. Jis suėmė mane už plaukų ties sprandu ir kilstelėjo. Puikiai supratau, ko jis nori, tik pati nesiryžau. Maniau, jis per daug pavargęs.

Žaisminga nuotaika paėmė viršų ir mano entuziazmas vedė toliau. Užuot užsilipusi jam ant kelių atsukau nugarą ir žvilgtelėjusi per petį kilstelėjau tulio sijoną. Jo akys žybtelėjo ir čiupęs man už sėdmenų padėjo nutaikyti erekciją tarp mano lytinių lūpų. Net aiktelėjo, kai nusileidau: „Dievulėliau, kokia tu sudrėkusi!”

Tikriausiai, susijaudinau dar labiau prisiminusi iš kur ta drėgmė ir tas žvėriškas noras mylėtis. Netrukus radome savo tempą ir girdėjau, kaip jis dūsauja, akivaizdžiai bandydamas atitolinti ejekuliaciją. Mano raumenukai grežte grežė jo kotą, o aš norėjau vis daugiau. Galiausiai suvokiau, kad jis tik sėdi įsitempęs, o aš šuoliuoju ant jo kietos erekcijos, lyg puikiai nuvaškuoto kuolo. Dar viena velniška mintis tapo veiksmu ir, rodos, tik trumpai pažaidusi su savo prisirpusiu klitoriu sulaukiau sprogstamo efekto.

Nemeluočiau sakydama, kad jis beveik nustūmė mane, o aš vos spėjau atsiklaupti jam taro kojų. Vienas po kito šiltos spermos pliūpsniai nusileido ant mano įraudusio veido. Nulaižiau paskutinius lašus nuo galvutės ir pasirėmiau jam į kelius laižydamasi lūpas. Jis garsiai dūsavo. Žiūrėjo į mane plačiai šypsodamasis ir lyg bandė kažką sakyti, bet akivaizdžiai nerado žodžių. Galiausiai paplekšnojo sau per skruostus – supratau, kad nutrūko normali kraujo tėkmė į smegenis. Dabar išsišiepiau aš.

Monu

Visas sekso romano dalis skaitykite:
GERESNIO VARIANTO BEIEŠKANT
GERESNIO VARIANTO BEIEŠKANT (II)
GERESNIO VARIANTO BEIEŠKANT (III)
GERESNIO VARIANTO BEIEŠKANT (IV)

 

 
Komentarai (2)
Maloniai skaitoma istorija :)
ziauriai geras...
Naujas komentaras