Geresnio varianto beieškant (VI)

d66ydPDlb-g.jpg
 
2 komentarai
Prabudau nuo kavos kvapo. Taip! Ant naktinio stalelio stovėjo mano mėgstamiausias kavos puodelis, o Mylimas ėjo į savo pusę nešinas didele vaisių lėkšte. Kažkas buvo nusiteikęs užsibūti lovoje...

Paslaptingai šypsodamasis jis įjungė muzikos ir grįžo į lovą. Svarsčiau, pasiduoti jo akivaizdiems ketinimams, ar ne. Supratau, kad viskas ne šiaip sau ir kad būtent mano paskutinių dienų aktyvumas užžiebė tas ugneles jo akyse. Visko kaltininkė – mano draugiškoji kaimynė. Vien nuo minties apie ją manyje kažkas suvirpa. Lyg daryčiau kažką labai blogo ir tuoj, tuoj būsiu pričiupta.

„Apie ką galvoji?“ – paklausė jis manęs ir supratau, kad paskendau savo mintyse.

„Na... Bandau suprasti, ar kava už vakar, ar dar teks atidirbti?“ – sumečiau lėtai sukdamasi link jo.

„Už vakar, už užvakar... už tą ilgą rytą,“ – vardijo jis sąžiningai, viską svajingai permesdamas mintyse, - „Taip, ypač už vakar.“ Palinkęs pabučiavo man kaktą ir kalbėjo toliau: „Tu gal prisiskaitei kokių žurnalų?.. Ar tiesiog visos moterys taip sužydi artėjant trisdešimtmečiui?“ Po šitų žodžių išties pabudau. Trisdešimtmečiui?! Siaubas... Kokia žiauri tiesa! Jaučiausi lyg iš rojaus numesta į pragarą. Susitrenkusi galvą ir nuoga viename katile su karštąja kaimyne, kuri čia nebe pirmokė, nors vargu ar už mane vyresnė.

„Nepyk tik...“ – jis pastebėjo, kaip susigūžiau. – „Man labai patinka. Labai. Jau seniai nemačiau tavęs tokios. Pameni tą vasarą, kai ilsėjomės mažame viešbutyje prie jūros? Vakar taip ir jaučiausi. Tu pamiršai išjungti šviesą...“ – paskutinį sakinį pasakė gan tyliai, o mano kūną vėl nukrėtė keistai jaudinantis jausmas. Belieka tikėtis, kad mūsų buto langai kaimynams nėra įdomūs nei dieną, nei naktį. Nors kita vertus... Susižvalgėme ir nusijuokėme.

Atsisėdau, pasitaisiau pagalvę ir pasiėmiau kavą. Nepaisant visko, jaučiausi laiminga ir patenkinta savimi. Jis kažką naršė internete, o aš tiesiog mėgavausi kūną užliejančia šiluma, į kraują plūstančiu kofeinu ir tylia muzika. Mintimis nuklydau į TĄ vasarą. Bandžiau suskaičiuoti, kiek mums tada buvo metų. Nei daug, nei mažai, kai pagalvoji. Buvome tokie įsimylėję... Iki beprotybės. Tokie aistringi ir nerūpestingi. O dabar užuot nuogi pliuškendamiesi bangose, skęstame darbuose. Daugiau ar mažiau, bet savo noru. Gal tikrai laikas pailsėti nuo tos įtampos? Gal bent savaitgalį?

Pajutau, kaip jis paėmė iš manęs puodelį ir padėjo ant spintelės. Gan juokinga poza, kai jis sėdi ant antklodės apžergęs mano šlaunis ir šypsosi, lyg šuniukas, norintis pažaisti. „Šito tai jau nebus...“ – sakau juokdamasi ir man kažkaip pavyksta nuversti jį ant šono. Vėl skamba žaismingas juokas. Jo akys lygiai tokios pačios, kokias įsimylėjau. Lygiai tokia pat ir šypsena, kurios priežastimi taip trokšdavau būti. Ir esu. Ypač dabar.

Jis nuplėšia nuo manęs antklodę ir numeta ant žemės. Mano mintyse atsiveria naujas lapas nuotykiui ir aš ruošiuosi puolimui. Atsistoju ant kelių ir lėtai per galvą nusivelku lengvus naktinukus. Dabar mes lygūs – abu su baltom kelnaitėm. Net juokinga. Lyg kokie anoreksikų lygos sumo imtynininkai. Pasinaudoju tuo, kad nukreipiau dėmesį ir apžergiu jį per liemenį be jokio pasipriešinimo. Jis džiaugsmingai čiumpa į delnus mano krūtis ir nuo pirmų prisilietimų prie spenelių pasigirsta mano jausmingi atodūsiai. Jis negroja jokiu instrumentu, bet su speneliais žaidžia meistriškai. Netrukus tiesiog timpteli už abiejų vienu metu ir aš palinkstu į priekį. Vienas po kito patenka jam į burną. Dar vienas malonumo lygmuo. Jaučiu, kaip nevalingai imu trintis klubais jam į torsą.

Jis spustelį mane suėmęs per liemenį, lyg padėdamas išstumti orą dar vienai aimanai ir tiesiog trinasi antros dienos barzdele į mano švelnią krūtinę. Mikro-masažas. Dar labiau palinkusi į priekį įsisiurbiu jam į lūpas. Mums besibučiuojant jis įkiša pirštą man į kelnaites ir suradęs klitorį ima kutenti. Aš greit atsitiesiu aimanuodama ir, lyg įžiebtas degtukas, noriu daugiau. Dar šiek tiek pasimėgavusi atsistoju. Apsisuku ir lėtai, išrietusi užpakaliuką nusimaunu kelnaites. Sviedžiu jas prie numestos patalynės – tebūnie tai skalbinių krūva.

Žvilgteliu sau per petį – sutinku jo žvilgsnį ir žinau, kad mane stebi. Kiekvieną mano judesį. Įkišu ranką sau tarp kojų ir imu masažuoti savo lytines lūpas. Matau, kaip jo penis stangrėdamas suspurda apatiniuose. Neskubu. Dar labiau išrietusi užpakaliuką (kad jis geriau matytų), užčiuopiu jau drėgnas mažąsias lūputes. Paglostau jas tyliai mykdama iš malonumo. Galiausiai vėl imu stimuliuoti klitorį. Viena, dvi aimanos ir pajuntu dilgtelėjimą keliuose.

Atsiklaupiu neatsigręždama į jį, bet jis nesutrinka ir priima mane tokia, mums gan neįprasta poza: mano putytė jam virš galvos, o mano galva žemiau jo pusiaujo. Nieko nelaukdama ištraukiu jau beveik visiškai kietą penį iš jo minkštų apatinių ir godžiai laižau. Man vos apžiojus galvutę ji prisitraukia mano klubus arčiau savęs ir liežuviu braunasi kuo giliau. Man kyla noras jį bent trumpam užsėsti, bet susilaikau. Irgi neriu kuo giliau. Nuo seilių slidus penis lengvai slysta mano gerkle žemyn, o viena ranka glostau sėklides. Jo gilūs atodūsiai vibracijomis bėga man per kūną.

Pamaži jaučiu kylant orgazmą. Išsitraukiu iš burnos ir jau tik ranka stimuliuoju jo stangrų penį padėjusi galvą jam ant dubens. Klubais nežymiai, bet vis stipriau šokčioju ant jo liežuvio. Dar, dar... Sustingstu. Stipriau spusteliu ir jo penį. Jis atsidūsta ir toliau lapnoja mano drėkstančią putytę rimstant orgazmui. Dar kelis kartus lyžteliu jo penį ir atsistoju. Vos laikausi ant kojų, todėl skubu.  Jis lyg ketina keltis, bet aš kaip mat uždraudžiu. Numaunu jam apatinius ir vėl apžergiu ties klubais.

Mano drėgna putytė gražiai apgaubia jo stambų penį ir susikaupusios sultys padeda judėti maloniai ir greitai. Šitaip betrinant savo sujaudintą klitorį į jo kietą kotą, kaip mat vėl pasiekiu orgazmą. Ne tokį stiprų, bet irgi labai malonų. Man mėgaujantis ekstaze ji vienu gudriu judesiu nutaiko savo penio galvutę man į makštį, o kitu sukiša gilyn ir visą kotą. Jaučiuosi visiškai užpildyta, o mano nerimstantys raumenys bando išstumti jį lauk. Jis pliaukšteli man per užpakalį. Nusijuokiu: „Tu gal juokauji?.. Stipriau!” Antras smūgis „limpa“ daug smagiau. Tiesiog jaučiu jo degantį delno antspaudą. Apdovanoju jį jausmingu bučiniu. „Dar vieną,“ – mirkteliu ir jis nusišypso. Pliaukšt! Įsiaudrinu lyg paragintas žirgas ir greit visiškai perimu kontrolę.

Lygiai kaip vakar: jis stengiasi nebaigti per anksti, o aš smaginuosi patenkinta. Jo veido minos kelia man juoką, bet susivaldau ir jaučiuosi, lyg viskas priklauso nuo manęs. Perbraukiu pirštais jam per krūtinę, atsitiesiu, net šiek tiek atsilošiu ir imu pati žaisti su savo speneliais. Žinau, kad jam patinka. Matau, kaip kandžioja lūpą. Patinka ir man. Jaučiu artėjant dar vieną orgazmą ir siekiu jo sėklidžių.

Su pirmomis orgazmo bangomis viskas ir baigiasi. Atsidusęs jis parverčia mane ant šono ir ištraukia penį. Kelis kartus garsiai atsikvepia ir paragina: „Paimk!” Imu laižyti jo pulsuojančią varpą. Mano sultys ant jo koto man vėl primena kaimynę. Jaučiuosi labai negera. Jaučiuosi verta bausmės. Stengiuosi vis labiau. Iš pradžių čiulpiu atsargiai, žiūrėdama jam į akis, o paskui paimdama kuo giliau į gerklę. Jis irgi įsijaučia. Abiem rankom suima mane už plaukų ir siūbuodamas klubais baksnoja man giliai gerklėje. Akyse kaupiasi ašaros ir teka per skruostus, bet aš tik dar labiau stengiuosi kvėpuoti per nosį ir atpalaiduoti žandikaulį.

Dar kelias akimirkas springstu ant jo stambaus penio, o atsitraukdamas jis vėl teškia kelis pliūpsnius šiltos spermos. Kiek pajėgiu nuriju, kiek ne, teka smakru žemyn. Įsiaudrinęs jis čiumpa mane už sprando, grubiai prisitraukia arčiau ir vienu plačiu mostu nulaižo nuo smakro varvančią sėklą. Akimirką lukteliu. Jokios neigiamos reakcijos. Kaip mat įsisiurbiu jam į lūpas ir aimanuojam abu besimėgaudami tokiu neįprastu bučiniu.


Monu


Visas sekso romano dalis skaitykite:
GERESNIO VARIANTO BEIEŠKANT
GERESNIO VARIANTO BEIEŠKANT (II)
GERESNIO VARIANTO BEIEŠKANT (III)
GERESNIO VARIANTO BEIEŠKANT (IV)
GERESNIO VARIANTO BEIEŠKANT (V)

 

 
Komentarai (2)
kiek pastebėjau dažniausiai ketvirtadienį įkelia naują istoriją :) šitos tęsinio laukiu ir aš :)
Labai gera istorija, kada bus kita dalis?
Naujas komentaras