Geresnio varianto beieškant (X)

erotika-7ab547b861ca.jpg
 
2 komentarai
Smagus vakarėlis, gera kompanija, o aš – lyg ne sava. Išties truputį pakeitusi kaliuką: spindinti suknelė, šventiškai aukšti bateliai ir mano mažytė paslaptis – prisegamos kojinės. Bet dabar atsirado dar viena paslaptis. Mūsų paslaptis. Iš savimi pasitikinčios, seksualumu spinduliuojančios deivės tapau maža nervinga princese. Vargu, ar įsisiautėjusi kompanija tai pastebėjo, bet man užteko tų keturių akių, kurios žino. Tualete iš manęs buvo atimtos kelnaitės ir būtų užtekę vieno judesio, kad kilstelėjus lengvo tiulio sijoną pasimatytų mano riestas užpakaliukas.

Norėjau dabar pat viską iškloti Mylimam, bet suvokiau, kad mano dramatiška reakcija gali sukelti skandalą. Galėjau tylėti – jis gal net nepastebėtų. Galėjau prisiglaudusi tyliai ir vaizdžiai papasakoti, kas nutiko ir tikėtis, kad užvirus kraujui jis suskubs namo, o ten... Man besvarstant pasirodė jis. Ne vienas. Su ta pačia draugų pora. Aš jų bijojau ir tas nesaugumo jausmas labai jaudino. Jo geriausio draugo žmona vėl mane prisiglaudė ir, lyg niekur nieko, per lengvą tulio sijoną švelniai graibstė mano sėdmenis. Stovėjau lyg akmeninė... ir mėgavausi. Manasis išdėstė draugų pasiūlymą vakarėliui baigiantis užsukti pas juos į namus. Nežinojau, ką žino jis, bet sutikau.

Šokių aikštelėje dar sukosi kelios poros, o mano galvoje - daugybė scenarijų. Atsitokėjau tik nuo puikiai pažįstamo balso. „Viskas gerai?“ – kuždėjo Mylimas man iš nugaros siūlydamas apsirengti paltą. Sudvejojau: sakyti ar nesakyti... Jis apkabino mane ir nurimau: „Mhm.“ Su ta valdinga, daugiau nei visi kiti žinančios mokytojos, šypsena pasirodė jo geriausio draugo žmona. Ji maloniai pasikvietė mane sėstis į automobilio galą, o aš dabar jau visur įžvelgiau klastą, bet paklusau.

Bandžiau perprasti jos ketinimus, bet ji ir vėl mane nustebino. Nieko nesakydama atsisegė savo mažą, dailią delninukę ir ištraukė mano nėriniuotas kelnaites. Mano kraujas vėl užkaito nuo to keisto gėdos ir jaudulio mišinio. Akimirką dar pažaidė jomis tarp pirštų stebėdama vyrus, bet jie buvo užsiėmę pokalbiu apie mūsų naują automobilį. Gal pamačiusi išgąstį mano akyse, o gal tiesiog pagal planą – man jas atidavė. Lyg ir apsidžiaugiau, nurimau, bet suvokiau, kad dabar šiaip ar taip jų neužsimausiu. Ji vėl pergalingai išsišiepė pamačiusi, kad kišu jas į palto kišenę.

Delsiau išlipti iš mašinos. Atmintyje aidėjo jos patarimas nevaikščioti sudrėkus. Gal ir mano Riteris pagalvojo apie tai, nes tos akimirkos užteko, kad atidarytų man dureles ir ištiestų ranką. Greitai atsidūrėme prie namo durų ir paskutinę akimirką spėjau jam į palto kišenę įkišti tas savo nelaimingas kelnaites. Jis pažvelgė susirūpinusiu žvilgsniu, kurį greit pakeitė nuostaba. Geriausia gynyba – puolimas, taip? Iš nuskriaustos avelės tapau alkana vilke: „Noriu tavęs. Greičiau važiuokim namo.“

Deja, mano veiksmai visiškai nesutapo su žodžiais. Jis sutriko. Elgiausi kaip dera geram, linksmam svečiui: dėl visko aikčiojau, pritariau namų šeimininkės nuomonei ir net neatsisakiau alkoholio. Mylimasis mane įdėmiai stebėjo, klausinėjo akimis, o aš tik glaudžiausi meiliai prie tos vyresnės moters ir lygiai kaip ji tikinau jį, kad jau gali atsipalaiduoti, gali išgerti – galim likti nakvoti. „Lova svečių kambaryje jau paklota,“ – išgirdau tomis klastingomis lūpomis ir per kūną perbėgo jausmas, kad esu tik maža plano dalis, - „Eime, aprodysiu antrą aukštą!“ Tempiama už rankos jau žiūrėjau Mylimą žvilgsniu sakančiu: „Išgelbėk mane!”

Pačiame koridoriaus gale buvo svečių kambarys. Didelė medinė lova, naktiniai staliukai, vienodos lempos, derančios prie kabančio šviestuvo, tamsios, sunkios užuolaidos... Mano pasigėrėjimą kambariu nutraukė karštas kvėpavimas man į nugarą. Dabar ji jau tikrai stipriai spaudėsi prie manęs, bučiavo ir lyžčiojo man kaklą. Vėl mėgavausi be jokios iniciatyvos. Pastebėjusi mano atsipalaidavimą ji krimstelėjo man į petį ir stipriai spustelėjo delnais ties liemeniu. Garsiai atsidusau, lyg po mikro orgazmo. „Einam į mano miegamąjį,“ – tarė ji nežymiai virpančiu balsu ir vėl valdingai išsitempė mane už rankos.

Buvau beveik įsviesta į šviesų miegamąjį tamsiais baldais. „Įspūdinga lova...“ – atsidusau aš dar susijaudinusi nuo jos glamonių ir lyg stengdamasi atitolti, įkvėpti oro. Du, trys jo žingsniai ir štai jau guliu aukštielninka ant didžiulės, ne pernelyg minkštos lovos. Ji užsilipa ant lovos keturiomis, o aš pasikeliu ant alkūnių ir traukiuosi. Netikėtai ji čiumpa man už nuogos šlaunies po puriu tiulio sijonu. Laiko tvirtai, priartėja ir įsikimba į kitą šlaunį. Žiūrėdama man į akis, bando praskėsti man kojas. Nepasiduodu, bet ir nesipriešinu. Širdis plaka vis stipriau. Bandau nuginti šalin mintis apie kaimynę, bet ir šitos moters artumas mane jaudina. Toks uždraustas, toks grubus, toks hipnotizuojantis...

Pajuntu jos kelį tarp savo šlaunų ir, galiausiai, jas praskečiu. Ji vėl žengia pirmyn kaip pantera. Sustoja virš manęs. Lėtai, gundančiai apsilaižo lūpas ir veria mane žvilgsniu. Kai jau pati imu jos geisti, ji žaidžia toliau. Palinksta man prie lūpų. Jos karštas kvėpavimas vos juntamomis bangelėmis keliauja mano kūnu žemyn. Net kilsteliu galvą, kad galėčiau ją pabučiuoti, bet ji tik nusišypso ir, kaip pati tikriausia pantera, lyžteli man lūpas. Tirpstu. Iš bejėgiškumo. Iš begalinio noro ją paimti ir tuo pačiu noro jai visiškai atsiduoti.

Ji ima laižyti, bučiuoti ir čiulpčioti man kaklą. Tai priartėja prie ausies, tai prie raktikaulio. Ir vėl... Tada lyžteli man lūpas. Kartą, antrą... O tada net suėmusi ranka man už kaklo galiausiai į jas įsisiaubia. Einu iš proto. Mykiu iš pasitenkinimo mėgaudamasi jos minkštomis lūpomis, o mūsų liežuviai įnirtingai sukasi vienas aplink kitą. Ji atsitraukia dūsaudama, pritrūkusi oro, o aš noriu daugiau. Noriu visko. Ji tęsia savo glamones ir lyg pagal precizišką planą vėl imasi mano kaklo. Aš nebesivaldau. Dūsauju, aikčioju ir paglosčiusi jai sėdmenis imu traukti jos suknelę aukštyn. Noriu išbučiuoti ją ten. Noriu sužinoti, ar ir ji taip stipriai susijaudinusi. Noriu ją patenkinti taip, kad ji suprastų, jog nesu maža mergaitė.

Kai man galiausiai pavyksta prasibrauti po jos suknele ir nuglosčius minkštus sėdmenis užčiuopti kelnaičių nėrinius, ji pakyla nuo manęs. Mikliai atsisega suknelę ir žiūri į mane: „O ko tu lauki?“ Pajuntu tą patį adrenalino pliūpsnį, kaip su kaimyne: turime mažai laiko, todėl veikti reikia greitai. Vikriai atsikeliu, atgręžiu jai nugarą ir atsegusi man užtrauktuką ji nusivelka savo suknelę. Mano žerintis drabužėlis greit atsiduria šalia lovos, kaip ir jos suknelę. Pagiriu jos dailią liemenėlę, bet skubu išlyginti persvarą (juk aš jau visiškai nuoga) ir kitą akimirką jau čiulpiu jos maloniai stambius spenelius. Vieną, kitą... Ji glosto man plaukus ir šypsosi: „Tau pirmas kartas?“ Nieko nesakau. Užkišu pirštus už jos kelnaičių liemens ir priverčiu atsigulti. Nusmaukiu tą niekingai mažą nėrinių skiautelę ir atsiduriu panteros vietoje.

Stebiu jos sujaudintą kūną, geidulingai spindinčias akis ir dar labiau užsidegu. Atsiklaupiu šalia ir įbruku delną jai tarp kojų. Ji dar šiek tiek žaidžia - priešinasi, bet greit pasiduoda ir mano ilgiausi pirštai užčiuopia susikaupusią drėgmę. Mano kūnu nuvilnija dar viena karščio banga. Protą užvaldo geismas ir tik dūsaudama į jos makštį suvokiu, kad įsitaisėme kaip šešetas ant devyneto. Jos oda tokia švelni, taip gundančiai kvepia, ji tokia sudrėkusi... Galėčiau laižyti ir laižyti, bet jos miklaus liežuvio dėka mano spazmuojantys raumenys vis išblaško dėmesį. Pakeičiu liežuvį pirštais ir atsiduodu jos glamonėms nežymiai siūbuodama klubais. Jaučiu, kaip artėja mano orgazmas ir vis greičiau judinu pirštus jos makštyje. Dar, dar... dar trupytį...

Mano kūnas akimirkai sustingsta. Nebegaliu judinti pirštų, negaliu siūbuoti klubais, negaliu net įkvėpti! Kandžiodama sau lūpas pamaži atgaunu kvapą, su tokiu garsu, lyg skaudėtų, atmerkiu akis ir pamatau, kad esame ne vienos. Vėl užlieja tas keistas baimės jausmas. Suprantu tik, kad nebėra, kur trauktis. Pajuntu jos šiltus delnus ant savo sėdmenų, nuleisdama akis pastebiu Mylimo ir jo draugo kelnėse pūpsančias erekcijas. Suprantu viena: spektaklis turi tęstis. Neriu tarp jos virpančių lūpyčių ir įnirtingai dirbdama liežuviu laukiu pergalingo himno – jos orgazmiškų dejonių mikso.


Monu


Visas sekso romano dalis skaitykite >> SEKSO ISTORIJOS

 
Komentarai (2)
gaila, kad tęsinio nebėra :(
O kaip norėčiau aš abejas lezbijetes išduljinti visa ta žodžii prasme
Naujas komentaras