Geresnio varianto beieškant (XI)

cWtdNm2NjeI.jpg
 
Virpu iš jaudulio rimstant savo orgazmui, o ausis glamonėja patenkintos moters atodūsiai. Pajuntu, kaip kažkas man glosto plaukus. Pakeliu akis – Mylimas. Prisimenu, kam skirtas šitas spektaklis ir tęsiu žaidimą. Ištraukiu iš jos virpančios putytės savo drėgnus pirštus ir laižau lėtai, žiūrėdama jam į akis. Įkišu giliai į burną ir čiulpiu. Girdžiu, kad fone, kaip kokie laimės varpeliai dzingteli diržo sagtis. Maniškis irgi nedvejoja nė akimirkos. Mikliai atsisega kelnes ir išlaisvina savo pulsuojančią erekciją.

Atsigręžusi matau, kad namų šeimininkai negaišta laiko. Ji entuziastingai čiulpia jam penį, o jis viena ranka masažuoja jos krūtis. Čiumpu Mylimą už koto ir masažuodama rankomis suku galvą, kaip mėgautis ir veiksmu, ir vaizdu. Paprašau jo atsigulti ant lovos. Įsitaisau šalia ir mėgaudamasi gyvu pornografiniu paveikslu godžiai čiulpiu jo varpą. Pora prieš mus keičia pozą. Ji lieka gulėti ant nugaros, bet pasisuka taip, kad gulėtų lygiagrečiai mums ir jis paima ją misionieriškai. Iš pradžių lėtai, paskui vis greičiau...
 

Jaučiu, kaip mano ranka ant Mylimo varpos atkartoja jų ritmą. Užsigeidžiu jausti ją savyje. Atsigulu į tarpą, tarp mūsų ir kitos poros. Atsuku jam nugarą ir išriečiu užpakaliuką. Jis atsargiai įeina iš nugaros. Užuodžiu svetimą seksą. Svaiginantį dviejų žmonių artumo aromatą. Girdžiu kiekvieną jų atodūsį ir jaučiu jų žvilgsnius vis perbėgančius mano kūnu. Mylimas prisiglaudžia arčiau ir mes sūpuojamės jų ritmu. Jis kutenančiai dūsauja man kaklą, jo pirštai žaidžia mano stangriais krūtų speneliais ir neišvengiamai artėja orgazmas. Ji įsikimba man į ranką ir veria mane žvilgsniu, lyg krėstų lengva elektros srove. Matau, kaip vis virpteli jos kūnas, kaip ji pakanda lūpą po kiekvieno stipresnio savo vyro judesio. Rodos, ir mano kūnas reaguoja stipriau. Jos gerklėje stringa aimana ir ji stipriai suspaudžia mano ranką delne. Spusteliu atsakomai, kai jau kitą akimirką mano pačios kūną skrodžia orgazmas.
 

Neapsakoma... Galėčiau gulėti ir žiūrėti į jos patenkintą veidą, bet jaučiu, kaip Mylimas kelia mano klubus prašydamas atsistoti ant keturių. Atsuku jam užpakaliuką ir jaučiu jo šiltus delnus glostant mano sėdmenis, kai ji pakyla ir priartėja bučiniui. Jaučiu jos įdomų, su mano kūno syvais susimaišiusį skonį. Garsiai dūsauju bučiuodama jos minkštutes lūpas ir įsikibusi į plaukus traukiu arčiau, bet ji dar pakšteli man į lūpas ir atsitraukia. Tuštumą greit užpildo Mylimas, įsiskverbdamas tarp mano drėgnų lytinių lūpų.

Visai priešais mane atsigula jos vyras. Šypsodamasis ir su tvirta erekcija. Ji apžergia jį ties klubais ir nutaiko jo penį į savo drėgnutę putytę. Jis tyliai aimanuoja, kai ji ima judėti, o ji vis žiūri į mane. Kartais į mano Mylimą. Ji liepia jam judėti greičiau ir pajuntu, kaip mano vidiniai raumenys gręžia jo varpą tuo svetimu ritmu. Jis pliaukšteli man kartą, antrą ir ji plačiai nusišypso. Aš įsijaučiu ir imu atsakomai siūbuoti atgal. Stipriau ir stipriau kaista mano kūnas.

Mylimas sukužda, kad tuoj baigs ir aš, iš įpratimo, puolu prie jo penio iškišusi liežuvį. Vienas pliūpsnis, antras, trečias... Ant mano liežuvio ir smakro nusėda jo šilta sėkla. Pajuntu tik kaip ji suima mano veidą delnais ir keliais ilgais, lėtais lyžtelėjimais nulaižo smakrą, bet nenuryja. Įbruka liežuvį man į sėklos pilną burną ir mudvi aistringai bučiuojamės. „Damos...“ – išgirstu sodrų ir džiaugsmingą jos vyro balsą. Vos atsisukusias mus abi aptaško sėkla. Šįkart aš laižau jos vyro spermą jai nuo veido, bet kokteilyje su manojo, didelio skirtumo nejaučiu. Kyla noras jam pačiulpti. Gerai pačiulpti. Tik mano burnoje vėl atsiduria ne varpa, o jos liežuvis.
 

„Jūs – nuostabūs,“ – dūsauja ji ir aš jai atsakau tuo pačiu dar negalėdama patikėti tuo, kas įvyko.

„Vonia yra ir prie jūsų kambario,“ – nutraukia dūsavimų pilną tylą namų šeimininkas. Mes su mylimu susirenkame drabužius ir, palinkėję labos nakties, einame į svečių kambarį. Mintyse dar sukasi antras raundas, bet po karšto dušo mūsų kūnus apima snaudulys ir susiglaudę po minkštais patalais kuo saldžiausiai užmiegame.
 

Monu

Visas sekso romano dalis skaitykite >> SEKSO ISTORIJOS

 

 
Komentarai
Naujas komentaras