Geriausias mūsų draugas

20(1).jpg
 
Viskas prasidėjo nuo pajuokavimų po sekso, kai Mylimas velniškai šypsodamasis man pasakodavo, kaip būtų gerai, jei mane dar kas nors pamylėtų. Susijaudindavau nuo jo detalių pasakojimų žemu balsu ir dažnai tai būdavo puikiausia įžanga antram raundui. Vėliau ir pati naudodavau „draugo“ istoriją, kad nuviliočiau jį nuo kompiuterio į lovą. Jis klausinėdavo manęs, ką kitas vyras daro su manimi, ar man patinka... Patiko. Nusprendėme, kad reikia pabandyti įgyvendinti šitą fantaziją.

Nėrėme į specializuotą pažinčių svetainę, tačiau stebuklas nenutiko. Nors lyg neturėjome kokių nerealių reikalavimų, ką nors dominančio rasti buvo sunku. Net užmezgus kelis pokalbius likome nusivylę. Pašnekovai dažnai dingdavo prakalbus apie tikrą susitikimą. Dėl to ir mūsų noras šiek tiek atvėso, o svetainė pasimiršo. Vieną savaitgalio vakarą leidau viena ir, pasiilgusi vyriško dėmesio, dar kartą patikrinau mūsų slaptąją pašto dėžutę. Nuojauta neapgavo. Radau naujai prisijungusio nario laišką. Pati nepajutau, kaip erotiškos vakaro nuotaikos pagauta pradėjau flirtuoti ir greitai mūsų pokalbis tapo itin karštas.

Aišku, mano pasakojimas Mylimam apie naujai rastą vyruką baigėsi laimingai. Labai laimingai. Dar neatsigavus nuo aistringo sekso buvau paklausta, kada pagaliau susitiksime su naujuoju pažįstamu. Virpančiais pirštais surašiau trumpą laiškelį ir kitą ryta gavau džiuginantį atsakymą. Kur ir kada, nebuvo sunkūs klausimai. Sunkiausia visgi buvo – kaip? Kaip elgtis, kaip aptarti dominančias detales... Lengva buvo tik įvertinti, ar tinka. Susitikome kavinėje. Tai nebuvo „meilė iš pirmo žvilgsnio“, bet įsivažiavus pokalbiui jaučiau, kaip Mylimas man stipriai glosto šlaunį. Man beliko pritariamai šypsotis. Sudaužę taurėmis susitarėme, kad kitą kartą kviesimės savo naują draugą į svečius.

Čia ir prasidėjo smagumas. Beveik kasdien iki sutartos dienos susirašinėdavome: dalindavomės idėjomis, aptarinėdavome galimus scenarijus ir kalbėdavomės apie savo seksualinį aktyvumą. Dar niekam nebuvau taip detaliai pasakojusi apie intymius santykius su vyru, tačiau tas trečias asmuo, su savo pojūčiais ir pastebėjimais, jaudino ir mintyse. Tokia paslaptis mus su Mylimu ne tik suartino, bet ir paįvairino mūsų seksualinį gyvenimą. Tarp mūsų atsirado kažkokia neapčiuopiama energija, kuri net nekaltus prisilietimus greitai paversdavo spontanišku seksu.

Atėjo lauktoji diena. Ne tik pati išsiruošiau ir išsipuošiau, bet ir paruošiau ne kasdieniškus pietus. Jaudinausi nuo pat ryto. Galvoje sukosi daugybė minčių. Žinoma, didžioji dalis – seksualiai jaudinančios. Jaučiausi kaip tiksinti bomba, o Mylimas mane tik dar labiau erzino, nors pats pasiūlė pasitaupyti iki vakaro. Jo ne itin subtilūs komplimentai ir „netyčiniai“ prisilietimai kaip reikiant įelektrino mano nuotykiui nusiteikusį kūną. Rodos, buvau pasiruošusi viskam, bet kai likus kelioms minutėms iki susitikimo laiko dar sukausi virtuvėje, jis pritūpė ir numovė man kelnaites, mano širdis ėmė plakti smarkiau. „Taip daug geriau!” – šypsojosi jis braukdamas žemyn per minkštą mano suknelės medžiagą, kai suskambo durų skambutis.

Iš pradžių buvo truputį nejauku, bet po lengvų užkandžių ir poros taurių vyno, jau juokėmės, lyg seni draugai. Šiam vakarui nieko ypatingo nebuvome planavę. Svarbiausia buvo apsiprasti. Kai svečias trumpam atsiprašė norėdamas nueiti į tualetą, Mylimas įbruko ranką man tarp šlaunų ir seksualiai kuždėdamas prisakė atsisėdus ant kėdės krašto praskėsti kojas. Tikėjausi, kad svečiui grįžtant jis liausis stimuliavęs mano putytę ir galėsiu grįžti į patogesnę poziciją, bet užteko vieno žvilgsnio ir sustingau, kaip nurodyta. Po poros akimirkų jis ta pačia, tikriausiai, mano kūno syvais dar kvepiančia ranka nustūmė svečio šakutę ant grindų. Nuo visiškos tylos gelbėjo fone tyliai grojanti instrumentinė muzika.

Pritūpęs pasiimti įrankio svečias negalėjo nepastebėti mano po stalu praskėstų kojų. Turėjo užuosti mano vis stipriau drėkstančią putytę... ir užkibo. Pajutau jo kvėpavimą ties savo šlaunų vidine puse, nedrąsiai artėjantį prie karštojo epicentro. Klausimų pilnomis akimis žiūrėjau į Mylimąjį, o jis ramiai pasidėjo rankas ant stalo ir tylėjo. Kai aiktelėjusi įsitvėriau jo rankų, buvo aišku – svečias suprato, ko iš jo tikimasi. Atsargūs pirmieji lyžtelėjimai lyg elektra nukratė mano kūną. Vos galėjau nusėdėti. Apėmė tokia pojūčių banga, kad net užsimerkiau.

- Atsimerk, noriu matyti, tavo emocijas, - ramių ramiausiai tarė jis.
- Mhm... – numykiau neįprastai aukštu tonu.
- Ką jis daro? – tęsė jis, lyg pokalbis būtų apie orą.
- Lyžčioja... – atsakiau vos galėdama susikaupti.
- Nesibrauna giliau? – erzino jis.
- Dar ne... Jau! – vėl cyptelėjau ir suspaudžiau Mylimam rankas.
- Tau patinka? – išsišiepė jis.
- Mhmmmm..! – nebeturėjau žodžių.
- Kas dabar?
- Čiulpia klitorį... o!
- Kur jo rankos?
- Man ant šlaunų, - atsakinėjau aikčiodama.
- Nekiša pirštų vidun?
- Jau kiša!
- Vieną, du...?
- Du. Ir juos judina...    
- Nori, kad liautųsi? – provokavo jis.
- Ne!.. Ne, ne... O taip!
- Greičiau?
- O taip! Taip...
- Šaunuolė!
- Aš tuoj... Tuoj...
- Ką jis daro?
- Nesustok! – visai netikėtai nuskambėjo mano nurodymai svečiui.

Po dar kelių akimirkų pasiekiau orgazmą. Gal ir ne patį stipriausią, bet ypatingą. Pirmą savo orgazmą su kitu vyru, kada maniškis stebi iš arti. Labai arti. Kol svečias dar lyžčiojo mano virpančios putytės lūpas, jis pasilenkė prie manęs ir aistringai pabučiavo. Supratau, kad dėkoja. Bijojau net pagalvoti, kas bus, kai mūsų naujas geriausias draugas išlįs iš po stalo.
 

Monu

 
Komentarai
Naujas komentaras