Interviu

600x380_Artist_Berlin_5903434546e01.jpg
 
1 komentaras
- Gal norėtumėte arbatos? - Ne, dėkoju. Tiesą sakant, nekantrauju pradėti. - Ak, išties? - Taip. Mūsų skaitytojai dievina tokias istorijas, ypač smulkmenas.

- Malonu pasitarnauti plačiajai visuomenei.
- Ar norėtumėte išlikti anonime?
- Neturiu ko gėdytis, bet gal tai padėtų sukurti paslaptį?
- Puiku, aptarsime tai vėliau. Ar galime pradėti?
- Prašom.
- Taigi, iš pradžių - moteriškas klausimas: kokia tuo metu būna jūsų apranga?
- Labai mėgstu viso kūno kojines, vietinė parduotuvė man jau taiko nuolaidas, kadangi kaskart reikia naujų, mat visos suplėšomos. Tiesą sakant, tai vienas iš labiausiai mane užvedančių momentų – kai vienintelė kliūtis tarp manęs ir vyro lieka ta tinklinė medžiaga, ir ji perplėšiama. Niekada nenurengiama visa, o tik perdrėskiama strateginėse vietose.
- Ar turite kokių tradicijų, susijusių su šiuo reikalu?
- Taip. Beveik visada ateinu su džinsiniais šortukais, kurie vos pasilenkus apnuogina sėdmenis. Tuomet atsiremiu į sofą, o vienas partnerių užkiša pirštą už džinso, pro tinklą, ir ima dirginti pirštu, o vėliau kyšteli jį gilyn. Bet tik pirštą. Užtat iki galo. Lėtai ir saldžiai sujaudina, sužadina geismą kiekvienoje kūno ląstelėje. Paruošia.
- Ar bučiuojatės?
- Ne. Bučiniams skirti sutuoktiniai ir meilužiai, draugai ir sugyventiniai. Mes – tik verslo partneriai.
- Oralinis jums?
- Taip, ir jo paskirtis kaip kontrastingo dušo. Švelnus paguldymas ant sofos, gilus oralinis, visiškas išlaižymas, sužadinimas, ir tada labai, labai grubus seksas. Toks kontrastas padeda labiau mėgautis, tai tarsi įsibėgėjimas nuo nuokalnės.
- Mėgstate grubumą?
- Taip. Tiksliau, mėgstu jaustis daiktu, skirtu tik pasitenkinimui. Toks yra mano fetišas, slapta aistra. Manau, su teisėtu vyru norėčiau ko kito, galbūt net švelnumo, bet gangbang fantazijos išpildymui noriu būtent tokių vyrų, kokius ir renkuosi.
- Kokie jie?
- Sveiko proto. Bet turintys aistrų. Gruboki, gauruoti, įdegę. Aukšti. Ne gyvuliai, bet ir ne glamūriniai. Kurių paskirtis – laukinis seksas.
- Grįžkime prie pradžios. Taigi, viskas pradedama stimuliacija pirštais, o tada...
- Viršutinio drabužio nurengimas. Pliaukštelėjimas per užpakalį. Lubrikanto paieška.
- Pasiruošimas analiniui?
- Taip. Esu viena iš tų moterų, kurios, laikui bėgant, pamėgo šį sekso būdą. Iš pradžių buvo keista, o dabar be to neįsivaizduoju savo gyvenimo. Žinoma, prisideda ir malonus „tvarkymo per visas skyles“ faktas.
- Ar galima išsamiau?
- Partneris gausiai išsitepa lubrikantu ir ima baksnoti leisdamas pajusti, kas laukia. Tai stebuklinga akimirka – viena sekundė prieš pradžią. O tada visa jėga pirmyn – iki pat pašaknų. Grubiai. Suskausta, bet tai malonus skausmas, mazochistiškas, įrodymas, jog esu svarbi, jei kažkam maga sukelti man tokį pojūtį. Sugriebęs už pečių ar šonų, pirmasis partneris dulkina mane per užpakalį.
- O kiek partnerių paprastai būna?
- Paprastai keturi, kartais penki, yra buvę ir devyni.
- Devyni?!
- Labai sunku rasti tiek bendraminčių, bet rezultatas pranoksta lūkesčius.
- Tęskite.
- Pirmajam dulkinant mane per analinę angą, antrasis ir trečiasis prisistato oraliniui bei masturbacijai. Neslėpsiu, abu šiuos veiksmus atlieku gana mechaniškai.
- Kodėl?
- Matyt, neturiu malonumų centrų burnoje ir delnuose.
- Ak.
- Po kelių minučių visi trys partneriai atsitraukia duodami man akimirkos atokvėpį bei suvokimą, kaip dega aistra mano dar neliesta, bet varvanti nuo geismo lytis. Guluosi ant nugaros ir išskečiu kojas oraliniui, pilnam išlaižymui, kaip ir sakiau.
- Vieninteliam švelnumo aktui?
- Taip. Švelnumui, po kurio grubumas dar saldesnis.
- Prašom toliau.
- Visą laiką būnu užsimerkusi, tad vietoj liežuvio įsiskverbusi varpa būna malonus netikėtumas. Prasideda išties gyvuliškas seksas: po jo jaučiu tiek maudimą toje vietelėje, tiek skausmą sėdmenyse, lyg būčiau nuplakta su diržu.
- Turite galvoje?..
- Ak, pajuokavau. Turėjau omenyje nuo sėklidžių daužymosi į užpakaliuką, na, žinote.
- Hmmm... Taip. Žodžiu, po grubaus analinio ir laukinio vaginalinio ateina eilė...
- Tam, ko jūsų skaitytojai labiausiai laukia - dvigubam įsiskverbimui.
- O!
- Dar viena minutės pertraukėlė, visai kaip krepšinio rungtynių metu. O tada – vienas partnerių gulasi ant nugaros ir aš lipu ant jo, kitas užeina iš nugaros ir įsiskverbia analiniu būdu, bet čia nuobodusis variantas.
- Nuobodusis?
- Turiu galvoje pozą. Mano mėgstamiausia – kai viršutinė nugaros dalis ant žemės, vidurinė remiasi į sofos kraštą, o kojos užverstos virš galvos.
- Argi tokia padėtis neapsunkina įsiskverbimo galimybių?
- Vienas vyrų atbulas apžergia mane ir įeina pro galines duris, kitas priklaupia šalia, ir, kol yra tenkinamas burna, žaidžia su mano drėgna lytimi pirštais arba žaisliuku.
- Ką tuo metu daro kiti dalyviai?
- Laukia savo eilės. Ypač jei jų būna daugiau, vienam tenka mažiau laiko ir veiksmas būna intensyvesnis. Patikėk, kai devyni eržilai turi pasitenkinti viena moterimi, smulkmenų nebelieka. Tiesiog jauti, kaip pamažu kvėpavimas gilėja, judesiai šiurkštėja, ir tiesiog per odos poras ima sunktis pirmykštis geismas.
- Ir jums tai patinka?
- Ir man tai patinka. Būnu jų saule, apie kurią jie sukasi, jų deivė, kuriai atnašaujama. Dvilypis jausmas. Garbinamas, bet tuo pačiu daiktas. Matyt, būnu jų stabu. (juokiasi)
- Kaip viskas baigiasi?
- Grupine masturbacija ir nuleidimu man ant veido.
- Ar manote, kad kiekviena moteris turėtų pažinti šį jausmą?
- Būna dienų, kada galvoju – negi iš tikrųjų tai darau? Bet kai prisimenu, kokį pasitenkinimą tai atneša, nuraminu save.
- Trumpai tariant, galėtumėte pasakyti, jog esate laiminga?
- O, mano seksualinis gyvenimas pavydėtinas. Asmeninis teka įprasta vaga. Matyt, tai daro mane eiline, standartine moterimi. (šypsosi)

Kendė

 
Komentarai (1)
Labai įdomus formatas :) Ne ką mažiau įdomu skaityti nei kad įprastas rašinys apie seksą.
Naujas komentaras