Iš jo man reikėjo tik sekso

dlzXIfBK01QnmmGwcdZD_1082022634.jpeg
 
Tai nutiko prieš kelerius metus, bet iki šiol tai prisiminus mano kūną nukrečia šiurpulys. Tai buvo taip gaivališka ir netikėta tiek jam, tiek ir man pačiai, bet geriau viską pradėsiu nuo pradžių.

Buvau jauna ir kiek naivoka mergina, ne per seniausiai baigusi studijas. Su juo, Jonu, susipažinau internete. Nepasitikėjau savimi, nes buvau kiek apvalesnė – platesni klubai, šiek tiek atsikišęs pilvukas, bet iš kitų merginų išsiskyriau savo didžiule putlia krūtine. Specialiai dėl Jono apsirengiau suknelę su iškirpte – buvo šiltas vasaros ketvirtadienis, be to, pagalvojau, kad taip atrodysiu patrauklesnė.

Susitikom Vinco Kudirkos aikštėj, turbūt visi vilniečiai ten susitinka. Keista, bet Joną labai greitai pastebėjau, ačiū Dievui, kad ir jis mane. Buvom susitarę, kad susitikę pasivaikščiosim po senamiestį, išgersim kavos. Tą mes ir darėm – vaikščiojom po senamiestį, gėrėm kavą ir mąstėm, ką toliau nuveikti. Jis pasirodė įdomus pašnekovas, o ir pati su juo jaučiausi labai gerai. Mintyse pagalvojau, kad galbūt tai ir yra meilė – malonus ir simpatiškas pašnekovas, kavos puodelis ir šilta vasaros diena.

Jonas pasiūlė užlipti ant Trijų kryžių kalno. Sutikau, nes niekada ten nebuvau užlipus. Be to, kiek buvau girdėjus, kad ten visai romantiška vieta. Vadinasi, verta apsilankyti su vaikinu.

Vos gaudydama kvapą užlipau į kalną. Aišku, buvo gėda prieš jį – jis visą laiką apie kažką kalbėjo, o aš jam vos galėjau pasakyti „taip“. Jonas buvo sportininkas, todėl jam kopimas į kalną neatrodė kažkas labai baisaus. 

Užlipom į kalną, pasigrožėjom Vilniaus panorama ir nusprendėm, kad jau metas keliauti tolyn. Jonas sakė, kad parodys kitą, įdomesnį kelią, kuris iškart mus nukreips į Katedros aikštę. Aš jam tesugebėjau pasakyti „taip“ ir dar pajuokauti, kad visada svajojau atsidurti miške su simpatišku vaikinu.

„Ir ką norėtum nuveikti su simpatišku vaikinu?“ – tarė jis plačiai nusišypsodamas, kada mes nusileidome nuo vienos kalvos.

„Na, aš visada sakiau, kad jau geriau mane prievartauja simpatiškas vaikinas miške, nei senas prievartautojas“, - atkirtau jam, tikėdamasi, jog jis supras mano užuominą. Pokalbio metu tiek jis, tiek ir aš laidėm erotiškas užuominas vienas kitam (nė nemaniau, kad su vaikinu galiu taip kalbėti!), todėl kaskart vis jaučiau, kaip drėksta mano kelnaitės.

Jis suprato, ko aš noriu, bet nedrįstu garsiai pasakyti. Apsidarė aplinkui (žmonių nebuvo) ir paėmęs mane už rankos nusitempė man nežinoma kryptimi. Nesipriešinau, nes, tiesą sakant, paslapčia to norėjau. 

Vyliausi, kad jis mane aistringai pabučiuos, bet gavau daugiau, nei tikėjausi. Jis prirėmė mane prie medžio ir pradėjo aistringai bučiuoti. Nė nepajutau, kaip jo ranka atsidūrė mano šlapiose kelnaitėse. Iš netikėtumo tesugebėjau jį apkabinti per liemenį, bet vėliau pajutau, kaip mane užvaldo dar didesnė aistra. Rankos palindo po jo marškiniais, užčiuopiau ištreniruotą pilvo presą. Jaučiau jo pirštus makštyje; Dieve, kaip tai buvo malonu!

„Nori, kad tave prievartaučiau toliau?“ – sušnabždėjo man į ausį ir pradėjo čiulpti ausies spenelį.
„Taip... taip... taip...“ – dūsaudama jam atsakiau, nes nesugebėjau nuvaldyti kylančios aistros. Norėjau, kad jis gerai mane išdulkintų, tiesiog čia ir dabar.

Jis atsisegė diržą, nusimovė kelnes. Pasirodė jo sukietėjęs penis. Tai mane sujaudino – vos tik jį pamačiusi, iškart užsimaniau jam pačiulpti. Atrodė, kad jis skaito mano mintis – suėmė mano plaukus ir plačiau prasižergęs davė suprasti, kad dabar bus mano eilė pasidarbuoti.

Jo vietelė buvo švariai nuskusta; pirmą kartą gyvenime mačiau vyrą, kurio penis ir kapšelis nebuvo apžėlę. Buvo tikras malonumas čiulpti jo penį ir girdėti, kaip jis inkščia iš malonumo. Net išgirdus, kad kažkas sutraškėjo, aš neišsigandau, o pradėjau darbuotis dar įnirtingiau. Mane sujaudino ta mintis, kad kažkas mus stebi. Nė negalėjau numanyti, kad esu tokia ištvirkus!

Jis gana greitai baigė, tiesiai man į burną. Mano gerklė buvo pilna jo rūgščios spermos. Jau norėjau dalį jos išspjauti, bet Jonas pradėjo mane bučiuoti ir pats prarijo dalį spermos. Tai mane savotiškai sujaudino. Mačiau, kad jis norėjo dar.

Jis pradėjo glamonėti mano krūtis, kandžiojo spenelius. Pradėjau jausti, kaip po mano kūną bėgioja orgazmo šiurpuliukai. Atrodė, kad jo pilna visame mano kūne – jo pirštukai žaidė su mano sudrėkusia vagina, dantys maloniai kandžiojo spenelius, o sukietėjęs penis badė mano pilvuką. Nė nesupratau, kaip likau be suknelės – Jonas jau buvo pasiruošęs baigti antrąkart.

„Pažadu baigti tau ant pilvuko“, - pasakė jis ir praskėtęs mano kojas įkišo savo kietą daikčiuką. Net surikau, kada jį pajutau viduje. Nors pirmą kartą buvau tokia drėgna ir susijaudinusi, kaip niekad jautriai reagavau į kiekvieną jo judesį. Turbūt jis nujautė, kad man beprotiškai gera – jis pradėjo dar greičiau darbuotis, todėl orgazmas buvo beveik pasiekiamas. Po kelių akimirkų jis ištraukė penį ir pradėjo kaire ranka masturbuotis, o dešinės rankos pirštais žaidė su mano klitoriu

Pirmą kartą gyvenime baigiau kartu su vaikinu. Nuostabūs orgazmo virpuliai palietė kiekvieną kūno lopinėlį. Jonas šypsojosi – sperma aptaškė ne tik mano pilvuką, bet ir krūtis. 

„Patiko?“ – paklausė jis.
„Patiko“, – atsakiau jam plačiai besišypsodama.

Po šio nuotykio mūsų keliai trumpam išsiskyrė. Ironiška, tačiau jau kitą dieną Jonas išvažiavo vasarai padirbėti į užsienį, o aš likau sostinėje su savo rūpesčiais. Rudenį mes ir vėl susitikime. Aišku, šiek tiek pasipasakojom apie save ir puolėm glamonėtis. 

Po sekso jis pasakė, kad po kelių savaičių vėl išvažiuos uždarbiauti svetur. Prisipažino, kad į Lietuvą grįžo tik dėl manęs, bet aiškiai pabrėžė, kad pasiilgo sekso su manimi, nes pirmas mūsų susitikimas buvo įsimintinas.  

„Tą dieną man labai reikėjo sekso, tikiuosi, kad tu nepyksti, jog pasinaudojau tavimi“ , – kaip koks mokyklinukas pradėjo teisintis. Aš jam nieko neatsakiau, o tik aistringai pabučiavau. 

Iš jo man reikėjo tik sekso. Na, aišku, ir finansinės paramos, kurios jis man negailėjo.

 
Komentarai
Naujas komentaras