Išankstinė dovana

swingers.jpg
 
Metams baigiantis reikia pabaigti dar krūvas darbų, o entuziazmas stipriai išblėsęs. Nusprendėme, kad pats laikas viską trumpam sustabdyti, primiršti, atsipalaiduoti ir pasikrauti jėgų. Pasidovanojome sau savaitgalį kurorte. Ne sezono laikas, svečių mažai, ramu, aplink graži gamta. Lyg pabėgimas į rojų.

Buvau šio plano iniciatorė, todėl labai stengiausi, kad lietingas oras nesugadintų nuotaikos. Iš vakaro sudėjau daiktus, ryte pažadinau Mylimą taip, kad užtikrinčiau gerą ūpą visai dienai, o dienos eigoje dar išsiunčiau porą žinučių užsimindama apie savo mintis, kaip efektyviai išnaudoti laiką kartu. Viskas ėjosi puikiai, kol pusiaukelėje supratau, kad lietus niekur nedings ir ilgus pasivaikščiojimus teks išbraukti iš plano. Romantiškus saulėlydžius irgi stebėsime nebent pro langą. Jei tik matysis. Nedingo tik viena – mano šelmiška nuotaika.

Vos įvažiavę į miestą nusižiūrėjome kavinę ir stabtelėjome vakarienės. Be mūsų dar vos keletas svečių, jauki aplinka, malonus aptarnavimas ir pliaupiantis lietus už lango. Kol gavome savo užsakymą įsikniaubiau Mylimam į petį ir toliau tyliai suokiau, kiek visko norėčiau su juo nuveikti. Jis tylomis glostė man šlaunį ir vis šyptelėdavo. Pavalgėme išties skaniai ir bent tai pakėlė nuotaiką.

Kai pagaliau užsiregistravome viešbutyje ir pasiekėme savo kambarį norėjosi tik vieno. Pasnausti. Jaukiai sukritome ant didelės minkštos lovos ir kuriam laikui atsijungėme. Aš pabudau po mažiau nei pusvalandžio. Išsiaiškinau, ką dar galime nuveikti ir pradėjau ruoštis. Kai mano miegantis gražuolis prabudo, jau vaikščiojau aplink su vakariniu makiažu ir seksualiais apatiniais. Ne kasdien užsidedu korsetą ir kojines. Jam labai patiko. Akivaizdžiai patiko. Teko griežtai nusiųsti jį į dušą.

Po dušo jam man tapo sunku jam atsispirti: šitas, kvepiantis ir nepaprastai meilus. Į tingias grumtynes panašios glamonės greit persikėlė į lovą ir jo miklių pirštų apdovanota orgazmu negalėjau jo palikti nepatenkinto. Mikliai nusimečiau kelnaites ir išriečiau užpakaliuką. Mano įaudrinti, spazmuojantys raumenys greitai privedė jį prie krašto ir netrukus gavau savo pirmąjį vakaro „kokteilį“.

Pasitaisiau makiažą, apsirengiau suknelę, nužvelgiau  veidrodyje savo išsipusčiusį partnerį ir uosdama svaiginantį jo kvepalų aromatą buvau, tiesiogine to žodžio prasme, įkvėpta nuotykiams. Krykštaudami, kaip paaugliai svarstėme, ar koridoriuje girdėjosi mūsų aistringa įžanga į vakaro linksmybes ar ne. Tiesą sakant, mums net būtų patikę, jei ką sujaudintų mūsų dejonės.

Restoranas buvo beveik tuščias. Išsirinkome nuošaliausią staliuką ir abu susėdome ant plataus odinio minkštasuolio – norėjosi būtų šalia. Pirmiausia nusprendėme išbandyti barmeną. Tiksliau, koktelius, nors ir pirmojo varianto neatmetėme. Kai išsirinkome, nužingsniavau, lyg podiumu, prie baro, žinodama, kad Mylimas stebi kiekvieną mano judesį. Prisėdau ant aukštos kedės, pagavau jo žvilgsnį, pakandau lūpą ir pasisukau į barmeną. Nežinau, ar jis pastebėjo šitą spektaklį, bet buvo bene svarbiausia jo dalis. Šiek tiek išrietusi nugarą, viena ranka grakščiai liesdama smakrą, kita glostydama ištiestos kojos šlaunį lėtai diktavau jam mūsų užsakymą.

Man patiko jo susidomėjęs žvilgsnis. Mačiau, kad akys vis nuklysta į mano ne kuklią iškirpę, bet nebuvo kuo jo kaltinti – šįvakar ji ir buvo skirta parodai. Kaitau, kai jis rinkdamas ingredientus vis kilstelėdavo į mane akis. Toks jaunas, lieknas, gal kiek naivus, nors bent čia turėtų būti visko matęs. Jau beveik įsivaizdavau, kaip mokau jį sekso paslapčių, bet mano lūpos dabar kalbėjo ką kitą. Flirtuodama išsiaiškinau, kad jis dirba čia jau porą metų, kad ir gyventi atsikraustė į tą patį miestą, kad kartais nuobodu, bet visko būna.

„Visko pasitaiko,“ – skambėjo man galvoje, kai jis paslaptingai kilstelėjo antakius. Jei būtų mano valia, būčiau toliau su juo žaidusi, bet gavusi gėrimus turėjau grįžti prie stalelio. Lygiai taip lėtai ir gundančiai. Dabar vyliausi, kad mano kūno linijomis bėgioja nebe viena pora akių, o dvi. Dėdama kokteilius ant stalelio dar tyčia pasilenkiau išriesdama nugarą ir Mylimas tikino, kad barmenas sužiuro dar įdėmiau. Atsisėdau ir degiau noru Mylimo ranką ant savo kelio perkelti kur kas aukščiau. Norėjau, kad jis pajaustų, kaip jaudinuosi.

Jis mane suprato. Paragino išgerti. Pasakė tostą ir gurkštelėjome. Mano lūpas išsprūdo patenkintas „mmm...“ ir tik šaltas gėrimas tekantis per stemplę šiek tiek apmalšino aistrą. Nors gal kaip tik dar labiau sujaudino... Man nežymiai trinant šlaunis ėmėme apžiūrinėti restorano svečius ir spėlioti jų istorijas. Buvo išties smagu. Smarkiai žilstelėjęs vyras prie lango su kompiuteriu: verslininkas laukiantis meilužio. Labai liekna, akiniuota mergina su šampano taure: valdovė laukianti savo sekso vergo. Mūsų fantazija šėlo.

Atitraukdama dėmesį pro duris garsiai juokdamasi įėjo porelė. Jis - neaukštas, akivaizdžiai užsienietis. Ji – aukšta, liekna, šviesiaplaukė blondinė. Kaip mat pripiešėme jiems istoriją: šįkart nuotykių ieškojo stambios firmos vadovas ir jo sekretorė. Jis pavydėtinai gražiai jai asistavo. Elgėsi lyg su princese. Kai jie išmaukė po taurę kažkokio gėrimo, ji ėjo užsakyti dar. Nepraleidau progos.
Atsistojau netoli jos ir ėmiau klausinėti, ką geria, ar patiko, ką mėgsta ir t.t. Barmenas vis žvilgčiodamas į mudvi paruošė jos kokteilius, paskui ir mano. Greitai radome bendrą kalbą. Žvilgtelėjusi į savo kompanioną jį pasiūlė mums prisėsti prie jų. Aš pamojau savo Mylimam ir pakviečiau juos pereiti į mūsų jaukų kampelį. Mudvi įsitaisėme ant minkštasuolio, o vyrai į kėdes priešais. Visi netrukome prabilti angliškai ir pokalbis ėjosi labai maloniai ir sklandžiai. Buvo ne vienas dviprasmiškas juokelis. Labai intymi ir šmaikšti atmosfera.

Pakviesta palydėti naująją draugę į tualetą neabejojau nė akimirkos. Atsiprašėme vaikinų ir lyg gulbės nužingsniavome kilimu išklotu, neryškiai apšviestu koridoriumi link tualetų. Ji nekaltai perbraukė man per nugarą, o aš instinktyviai išsiriečiau sujaudinta. Apsišaudėme komplimentais ir vos tualeto durys užsidarė, ji prispaudė mane prie spintelės. Akimirką pažvelgusi į akis, lyg laukdama sutikimo, suėmė ranka man sprandą ir įsisiurbė į lūpas.

Jos kvepianti, šilkinė oda, slidi suknelės medžiaga, minkštutės lūpos ir, nuo koktelio, saldus, miklus liežuvis. Tirpau ir garsiai dūsavau. Entuziastingai atsakiau į jos bučinį. Ji dar stipriau glaudėsi prie manęs. Mums besibučiuojant daviau laisvę savo rankoms. Paglosčiau jos liauną kaklą, pečius, braukiau delnais žemyn per nugarą ir delnais stipriai suėmiau jos stangrius sėdmenis.

Ji gailiai atsiduso. Suėmė delnais mano veidą ir vėl žiūrėjo man į akis. Aš vėl pasijutau, lyg bučiau stebima. Apsilaižiau lūpas ir ji vėl ėmė mane bučiuoti. Mano rankos susirado jos krūtis. Ji taip stipriai spaudė mane prie spintelės, kad nė nepajutau, kaip atsisėdau ant krašto. Tada ji šiek tiek atsišliejo, tvirtai suėmė mano kelius ir praskėtė. Prisitraukiau ją arčiau ir aistringai bučiavau. „Mmm!“ – tikriausiai reiškė nuostabą, kad aš be kelnaičių. Ji atsargiai įbruko man pirma vieną pirštą, paskui kitą. Nors visai neseniai buvau patyrusi tokią stimuliaciją, ji veikė kažkaip kitaip. Labiau jaudinančiai, labiau protą atimančiai.

Atsitraukiau pritrūkusi oro, o ji kaip mat užkišo man burną tais dviem pirštais iš mano putytės. Dabar mykiau aš. Mane tik dar labiau kaitino jos atkaklumas. Užsidegiau ir aš. Nuslydau nuo spintelės ir liepiau jai nusimauti kelnaites, bei įsitaisyti mano vietoje. Ji buvo neįtikėtinai greita. Po akimirkos jau mėgavausi jos putytės švelnumu ir žinojau, kad šitaip stipriai jis sudrėko ne per paskutines dvi minutes. Nebuvau labai patyrusi, bet norėjau pasirodyti kuo geriau. Du pirštai sulenkti viduje ir liežuvis ant klitorio. To užteko, kad išgaučiau tas pergalingas aimanas. Laižiau iki ji aprimo.

Pabučiavau ją ir ji šypsojosi patenkinta. „Susitvarkyk, Mieloji,“ – tepasakė juokdamasi, bet buvo akivaizdu, kad čia ne pabaiga. Man įsistebeilijus į veidrodį jį priėjo iš nugaros ir klubais žaismingai stumtelėjo mane pirmyn. „Tikiuosi, berniukai mūsų labai pasiilgo,“ – ištarė ji gundančiai ir ėmiau manyti, kad mąstome panašiai.


Monu

 
Komentarai
Naujas komentaras