Išgelbėt draugą

55e8c9c8a81bb7fc3a8b4568.jpg
 
1 komentaras
Kaimynystėje turiu gerą draugą. Patogu susibėgti pažiūrėti sporto varžybas ar šiaip atsigerti alaus. Tiesa, jis vedęs, tačiau tai problemų nesukelia. Gal net priešingai, žmona palaiko ir net skatina mūsų vyriškus santykius, paskirdama tuos vakarus sau ar draugėms. Taigi, su ja mes menki draugai, bet... Vieną vakarą ji ėmė ir paskambino.

Nustebau, ėmiau sukti galvą, ką pasakyti, jei paklaus, kur jos vyras, tačiau ji kuo ramiausiai pati išpyškino greitakalbe, kad jis išvykęs darbo reikalais, o jai norisi pasivaikščioti prieš miegą, bet vyras vienos neleidžia. Nė nepajutau, kaip padėjęs ragelį ėmiau ieškoti švarių kojinių. Lyg ir negražu atsakyti draugui (nors ir ne jis pats prašo), kita vertus, tas malonus moteriškas balsas telefone... Galiausiai, grynas oras abiems į naudą.

 

Nustebau, ėmiau sukti galvą, ką pasakyti, jei paklaus, kur jos vyras, tačiau ji kuo ramiausiai pati išpyškino greitakalbe, kad jis išvykęs darbo reikalais, o jai norisi pasivaikščioti prieš miegą, bet vyras vienos neleidžia. Nė nepajutau, kaip padėjęs ragelį ėmiau ieškoti švarių kojinių
 

 

Netrukus jau ritmiškai barbenau į vairą laukdamas, kada ji išeis į kiemą. Nusprendėme pavažiuoti į parką už miesto. Esą, ten gaivesnis oras ir gražesnis kraštovaizdis. Vos jai įsėdus apsvaigau nuo stipraus moteriškų kvepalų kvapo. Tik pasisveikinau ir tylėjau besimėgaudamas. Mačiau, kad ir ji nežymiai šypsosi, todėl nesinorėjo gadinti akimirkos. Taip pat tylomis didžiavausi savimi, kad jai lyg ir patinka mano mėgstama muzika. Atvažiavome.
 

Užtrenkusi dureles ji pradėjo pokalbį. Iš esmės, man reikėjo tik klausytis ir kartais trumpai replikuoti. Pamaži įsivažiavome ir jaučiau, kad kalba jau ne vien ji. Rodėsi, kad esame vienui vieni, o jos žavus juokas kabinasi į medžius kaip voratinkliai iš lengvų mano ir jos gyvenimo nuotrupų. Jaučiausi labai gerai. Net stebėtinai gerai. Priėjus labiau vėjuotą vietą ji mikliai įsikibo man į parankę ir į tylų: „Galima?“ jau nieko neatsakiau. Atrodė visiškai natūralu.
 

Grįžus prie mašinos nė nesinorėjo jos paleisti, bet teko. Dėl kažko juokdamiesi susėdome į mašiną, užkūriau variklį ir ėmiau trinti sušalusias rankas. Buvau švelniai išbartas, kad neturiu pirštinių. Ji paėmė mano šaltus delnus sau į rankas ir priglaudė prie savo skruostų. Taip ir norėjosi pabučiuoti jos putlias lūpas tarp įraudusių skruostų, bet... Juk negalima. Susivaldęs užkūriau variklį ir pajudėjome namų link. Vėl jaukiai tylėdami. Vėl su gera muzika. Vijau šalin visas geidulingas mintis, bet jos jau kaitino man kraują.

 

Dėl kažko juokdamiesi susėdome į mašiną, užkūriau variklį ir ėmiau trinti sušalusias rankas. Buvau švelniai išbartas, kad neturiu pirštinių. Ji paėmė mano šaltus delnus sau į rankas ir priglaudė prie savo skruostų. Taip ir norėjosi pabučiuoti jos putlias lūpas tarp įraudusių skruostų, bet... Juk negalima.
 

 

Savo kieme atsidūrėme kažkaip per greitai. Nenoriai išjungiau variklį ir pasisiūliau ją palydėti. Ji vėl nejučiomis įsikibo man į parankę ir, slėpdamasi nuo vėjo, glaudėsi dar stipriau nei anksčiau. Butas pirmame aukšte, todėl klausimas, ar lydėti iki durų, taip ir liko neatsakytas. Ji jau barškino raktais, o aš ieškojau žodžių atsisveikinimui norėdamas padėkoti už maloniai praleistą laiką.
 

„Tai tau ačiū!” – stryktelėjo ji tarpduryje ir rankomis suėmė man veidą. Skruostai jau degė pajutę namų šilumą, todėl jos rankos maloniai vėsino. Užmerkiau akis iš malonumo ir pajutau, kad ji artėja, kad jau labai arti, kad... kad mane bučiuoja! Suėmiau ją už riešų ir žiojausi kažką sakyti, bet jos liežuvis įsibrovė man tarp lūpų ir pasidaviau. Toks švelnus, saldus, išsiilgtas moteriškas skonis. Valdžiausi iš paskutiniųjų, o ji nepasidavė. Pasidaviau aš.
 

Viena ranka lengvai suėmiau jai sprandą, o kita uždariau paskui save duris. Garsiai dūsaudama ji prisiglaudė man prie ausies ir jau maniau, kad ims atsiprašinėti už šitą geismo akimirką, o ji pradėjo ją laižyti. Man beveik sulinko keliai nuo tokios jautrios vietos atakavimo. Bandžiau jai kažką sakyti, bet atsitraukusi ji uždėjo pirštą man ant lūpų: „Šššš... Aš kitaip neužmigsiu.“ Nepajutau, kaip mikliai ji nusirengė striukę ir nusispyrė batus, vos spėjau iš paskos.
 

Čiupusi mane už džinsų liemens, prisitraukė dar vienam aistringam bučiniui. Mano galvoje vis dar šėlo mintys apie draugą, o ji čiupo kelnėse įkalintą erekciją ir glostė taip, kad greitai teko traukti ją laukan. Netarusi nė žodžio ji vienu mostu nusimetė megztinį ir likusi su nėriniuota, krūtis dailiai pakėlusia, liemenėle ėmė stimuliuoti mano styrančią varpą. Net krūptelėjau, kai ji lyžtelėjo mano penį. Tos prieštaringos mintys galvoje tik dar labiau jaudino. O ypač vaizdas, kaip mano penis ritmiškai vis dingsta tarp mano gero draugo žmonos lūpų. Ji akivaizdžiai mėgavosi. Nieko nesakydama intensyviai mane tenkino. O aš nebyliai mėgavausi nežinodamas, kuo tai baigsis.


 

Tos prieštaringos mintys galvoje tik dar labiau jaudino. O ypač vaizdas, kaip mano penis ritmiškai vis dingsta tarp mano gero draugo žmonos lūpų. Ji akivaizdžiai mėgavosi. Nieko nesakydama intensyviai mane tenkino. O aš nebyliai mėgavausi nežinodamas, kuo tai baigsis.
 

 

Žiūrėdama man į akis ji apsilaižė lūpas ir iš džinsų kišenės išsitraukė prezervatyvą. Jaučiausi prigautas, suvedžiotas ir... visai neprievartaujamas jį užsimoviau. Per tą laiką ji nusimovė kelnes ir dailiai išrietė užpakaliuką. Jį paglostęs dar šiek tiek palaižiau, bet kažkas galvoje skubino. Iš jaudulio tiesiog virpėjau. Nesunkiai įsiskverbiau į jos putytę, tačiau kiekviena aimana mane gąsdino lyg kaimynai galėtų mus išduoti. Ji dejavo ir skubino ritmą, o aš nesugebėjau suvaldyti nei jos, nei savęs. Baigiau vos prasidėjus jos orgazmo spazmams.
 

Ne patį geriausią pasirodymą bandžiau kompensuoti liežuviu. Pajutau, kad ji ėmė pirštais stimuliuoti sau klitorį ir dviese vėl pasiekėme viršūnę. Bent jau man taip atrodė. Pasitenkinusi ji tiesiog išsitiesė ant sofos ir išsiuntė mane į vonią. Prausiau savo penį ir galvojau, kaip sausam išlipti iš šitos drėgnos...

 

Magnus

 
Komentarai (1)
Ale tikra pasaka:))))
Naujas komentaras