Išsiilgta

twenty20_5a28e644-6183-4cf1-a856-b0aa8e93aa10(1).jpg
 
Jis grįžo vakar vėlai. Labai vėlai. Aš jau miegojau. Jam grįžus trumpam prabudau, bet nuovargis buvo stipresnis už ilgesį ir po rūpestingo „susirask ką nors šaldytuve“ aš vėl užmerkiau akis. Žinoma, išsiilgęs jis labiausiai norėjo ne vakarienės ir ne miego, tačiau neišdrįso manęs žadinti ir pasiliko įspūdžius rytojui.

Ryte aš taip pat pagailėjau jo pelnyto poilsio ir ištipenusi iš miegamojo nuėjau į virtuvę. Užkaitusi virdulį pastebėjau, kad jo kompiuteris – ant stalo. Kaip mat suspaudė širdį, kad jis taip pagarbiai paliko mane miegoti tyloje. Man beliko atsakyti tuo pačiu ir neskubėti su dienos ruoša. Kaip reta, atsisėdau prie jo kompiuterio su puodeliu kavos ir spustelėjau paleidimo mygtuką.

Interneto naršyklė, Google paieška... Tačiau staiga mano planas liko užmaršty. Esu pratusi, kad jis palieka neužvertus langus naršyklės lange, tačiau šįkart dėmesį patraukė netikėtas jų turinys. Buvo aišku tik viena – jis tikėjosi aistringesnio pasitikimo. Aš lyg ir įsižeidžiau, kad štai mat jis nesupranta, kad negaliu sėdėti ir laukti, kada jis parsiras namo, kad ir aš turiu savo gyvenimą, kuris išsunkia jėgas ir pan. Mano mintis užplūdus nusivylusiam monologui pirštai suveikė patys ir vienas iš tų ekrane susitingusių vaizdelių ėmė judėti.

Daili, nuogutėlė mergina ekrane taip uoliai darbavosi kitai tarp kojų, kad ėmė dejuoti... ausinės ant stalo. Susidrovėjusi šiek tiek sumažinau garsą ir užsidėjau ausines. Ėmė kaisti skruostai nuo patenkintų dūsavimų. Šiluma plūdo po kūną ir augo kartu susijaudinimas ir smalsumas.

Stambiu planu rodomos sujaudintos merginų vaginos išties atrodė, kaip egzotiškos gėlės, į kurias norisi įkišti nosį ir įkvėpti. Savaime norėjosi jas laižyti, ragauti, liesti... Nurijau nusivylimą savimi, matydama jų kruopščiai sutvarkytas intymiąsias vieteles ir patryniau pirštais savo sulaukėjusį bebriuką. Degiau noru pragysti kaip ta laižoma mergina.

Atsilošiau kėdėje praskėsdama kojas, kai jos pakeitė pozą ir viena apžergė kitai galvą. Įbrukau pirštą gilyn, kur jau kaupėsi drėgmė ir, mėgdžiodama meistriškai judantį liežuvį, stimuliavau savo švelnutes ir įkaitusias mažąsias lytines lūpas. Mano prisiminimas apie maloniai dirginančius jo barzdos plaukelius suteikė šitai scenai kiek daugiau aštrumo. Visgi ir aš kai ko išsiilgau, o dabar buvo pats metas tai parodyti.

Sustabdžiau video ir palikusi ataušusią kavą nuskubėjau į vonią. Greitosiomis palindau po dušu ir kruopščiai nusiskutau savąją gėlelę. Mane pačią dabar jaudino jos glotnus paviršius, tačiau prieš veidrodį pakaišiojusi pirštus į maloniai drėgną tuneliuką, suskubau grįžti į miegamąjį ir pasidalinti užsidegimu.

Tyliai pravėriau duris ir, mano laimei, jis dar snaudė. Pamaži nutraukiau antklodę, kuria jis ir taip mažai buvo prisidengęs. Atsargiai nusmaukiau jam apatinius, tačiau lengvai pasimuistęs jis vėl užmigo. Žinojau, kad jis norėtų būti taip pažadintas, tačiau malonumo norėjau ir aš. Užuot įsitaisiusi jam tarp kojų, nusprendžiau pamėgdžioti matytą video ir apžergiau jo veidą. Vadinasi, pirmas vaizdas, kurį jis pamatys bus... Mažytė dovana!

Patogiai įsitaisiau mudviejų kiek primirštame 69 ir griebiau jautį už ragų t.y. penį į burną. Jis iš minkšto ir švelnaus pamaži tapo kietu ir slidžiu. Mėgavausi ta galia, kuri priverčia jį šokčioji iš netikėtumo ir beveik pasimiršau. Po dusloko, mieguisto „oho...“ jis nėrė liežuviu tarp mano, priešais jį, praskėstų lūpyčių, kurios jau kurį laiką trokšte troško tokio specifinio dėmesio. Nustėrau iš netikėtumo... bet atsipalaidavo pamaži mano raumenys ir toliau, su dar didesne ugnimi ėmiau duoti ir alpau gaudama.

Jis tiesiog valgė mane. Kaip egzotiškus pietus. Abiem rankom, pirštais, lūpomis, liežuviu... Aš irgi neatsilikau, kad ir kaip labai blaškė jo žvėriška technika. Springau ir dusau ant jo tvinkčiojančios erekcijos slopindama savo begėdiškas aimanas. Jis nedavė man nė minutės atokvėpio ir abiejų malonumas tapo vienu kunkuliuojančiu ugnikalniu, kuris galiausiai prasiveržė. Pagavau burna kiekvieną spermos lašą, kruopščiai nulaižiau, atsibučiavau su nuvargintu organu ir kritau į lovą šalia jo. Tarp begalės tirštų dūsavimų, krykštelėjimų ir nerangių pasiglostymų, visgi teko išgirsti tą: „Pasiilgau...“

Monu

 
Komentarai
Naujas komentaras