Išžadintas

BDSM-dating.jpg
 
2 komentarai
Vasaros karštis ragina atsisakyti rūbų ir nėra čia ko varžytis... Vos grįžusi mano puoliau vaduotis iš suknelės ir tikėjausi įsitempti Mylimą gaiviam dušui. Deja. Radau jį miegantį. Išsiskėtusį kaip varliuką ant baltų patalų. Visiškai nuogą. Mane nuteikė labai žaismingai. Nufotografavau ir jau telefono ekrane ėmiau trinti jo miegančią varpą. Galvoje kaip mat gimė planas.

Išsirengiau iki apatinių ir, pasikuitusi komodos stalčiuje, radau kuo surišti jam rankas. Riešus pririšau prie galvūgalio taip, kad galėtų spurdėti, bet nepabėgtų. Būsimam draugės mergvakariui buvau nupirkusi botagėlį - daiktą, kurio nedrįsčiau pirkti sau, tačiau... pamačiusi savo įkaitą supratau, kad teks jai nupirkti kitą.
 

Nusimoviau apatinius, išpakavau žaisliuką ir, glostydama juo sau delną, sustojau akimirką pasigrožėti savo vyru. Šiltas, jaukus, tylus ir toks nekaltas... Perbraukiau kutais jam per koją. Paskui per kitą. Paskui per krūtinę iš kairės, iš dešinės ir žemyn... Jis ėmė budintis. Po vieną pramerkė akis, o aš nieko nelaukdama pliaukštelėjau jam į varpą.

Būtų pašokęs iš netikėtumo, bet raiščiai sulaikė. Jis bandė suvokti, kas vyksta, o aš vėl glosčiau jo kūną botagėliu. Vėl pliaukštelėjau. Per šlaunį. Jo įsmeigtos į mane akys klausė, kas vyksta, bet manyje virė kažkas keisto ir aš nenorėjau apie tai kalbėtis. Norėjau veikti. Dramatiškai apėjau lovą iš kitos pusės ir prisėdau šalia. Jis irgi tylėjo.

Dabar jau švelniai kutais glosčiau jam varpą ir šypsena bandžiau jį nuraminti, bet matėsi, kad jis su baime laukia kito kirčio. Dar akivaizdžiau matėsi, kad jo kūnas neabejingas tokiai stimuliacijai. Smagiausia, kad neišsidavė. Nepanikavo, neprieštaravo, o tiesiog atsidavė mano valiai. Pasijutau stipri, galinga ir... susijaudinau. Galvodama, kaip pratęsti malonumą, vėl apėjau lovą. Stabtelėjusi perbraukiau pirštais per savo lytines lūpas ir supratau, kad sudrėkau daug stipriau, nei numaniau.

Jis akylai sekė mano judesius, todėl nusprendžiau tęsti šou. Kaip katė, nuo kojūgalio užlipau ant lovos. Vėl glosčiau jo kūną botagėliu, tik dabar žiūrėjau į akis ir laižiausi lūpas svajodama apžioti jo penį. Žinojau, kad palauks. Pirma norėjau ko kito.

Apžergiau jį per juosmenį, kad mano drėgna putytė būtų šiek tiek aukščiau jo kylančios erekcijos. Vėl perbraukiau bizūno kutais jam per kūtinę. Tada juo ėmiau glostyti savo krūtis, liemenį ir... padėjau įrankį į šalį. Tą patį pakartojau rankomis ir pirštai nuslydo putytės link. Žiūrėjau jam į akis ir masturbavausi. Vis drąsiau, vis stipriau. Jo geidulingas žvilgsnis ir į mano sėdmenis kartais pasitrinanti stangri varpa velniškai jaudino.

Galiausiai, mano kūną perskrodė orgazmas. Gal ir ne pats stipriausias, bet malonus ir nesuvaidintas.  Stengiausi išlaikyti akių kontaktą, bet nepavyko. Aprimusi demonstratyviai nusilaižiau pirštukus ir mykiau iš malonumo. Jis pasilaižė viršutinę lūpą duodamas aiškų ženklą ir aš nė kiek nedvejojau...

Atsistojau, padėjau jam po galva dar vieną pagalvę ir "užsėdau" jo dailų veidelį. Išriečiau nugarą ir jis ėmė laižyti mano drėgną putytę vis kliudydamas antrąją skylutę. Prakėtusi žandukus atsargiai spaudžiau klubais žemyn - norėjau, kad jo liežuvis nertų giliau. Pramerkusi akis pamačiau jo tvinksinčią varpą ir ėmiau ją laižyti. Jo entuziazmas greitai padidėjo. Mykiau iš malonumo su jo varpa giliai burnoje, o ranka atsargiai stimuliavau sėklides.

"Dar ne pabaiga," - galvojau sau ir mikliai pakeičiau pozą. Iš kitos pusės "užsėdau" jo veidelį. Įsitvėriau į lovos galvūgalį ir atsargiai "jojau" ant jo miklaus liežuvio. Dieviškas malonumas, bet augančiam alkiui manyje patenkinti reikėjo kažko daugiau.

Virpančiais pirštais atrišau jam rankas. Jis kaip mat čiupo mane už sėdmenų ir prisitraukė kur kas stipriau, nei drįsčiau pati užgulti. Jo liežuvis slidinėjo tarp mano lytinių lūpų, o aš nebegalėjau sulaikyti aimanų.

Nuo stiprėjančių raumenų spazmų užsinorėjau jo penio viduje. Čia ir dabar. Greitai ir grubiai. Išsprūdau iš jo rankų ir apžergiau ties klubais. Čiupau jo penį ir galvute ėmiau trinti savo klitorį. Mačiau jo veide, kad stipru, kad dar šiek tiek ir neišlaikys. Spustelėjau stipriau ir įbrukau jo erekciją vidun.

Pasilenkusi pakuždėjau jam į ausį kai ką nešvankaus ir čiupusi bizūnėlį atsitiesiau. Žiūrėdama jam į akis apsukau klubais kelias aštuoniukes ir žaismingai pliaukštelėjau jam per krūtinę. Įsijaučiau ir ėmiau joti. Giliai ir greitai. Akyse ėmė temti nuo intensyvumo, bet jis neleido man sustoti. Čiupo už gerklės, prisitraukė artyn ir kuždėdamas, kokia aš negera, dulkino iki orgazmo. Tvinkčiojant mano vidiniams raumenims baigė ir jis. Viduje. Nekantravau nulaižyti nuo jo penio mūsų meilės syvus, bet negalėjau pajudėti. Dar ne. Glosčiau jam smakrą ir bandžiau atgauti jėgas. Kalbėtis net nesinorėjo.

 

Monu

 
Komentarai (2)
Kazkaip cia su sustom rankom buvo o po to
Drąsus vyras... :D
Naujas komentaras