Ji ir ji

1a30a91a0ee38482c8ef9c6f90565e44.jpg
 
3 komentarai
Mes sėdėjom jos kambary, gėrėm vyną ir garsiai klausėmės muzikos iš patefono. Cigaretė smilko tarp jos pirštų, o aš jau pasijaučiau gerokai per daug apsvaigusi. Ką gi, pagalvojau, jokio centro šiąnakt nebus.

Pavadinsiu ją Ingrida, nes, greičiausiai, parašius čia jos tikrąjį vardą ji susipras, kad aš prisimenu tą naktį. Ir tegul, man iš tiesų tai patiko. Visai kaip tai amerikiečių dainininkei, kuri dainavo, jog pabučiavo merginą ir tai jai patiko.

Realiai nepamenu, kuri pirmoji žengė žingsnį. Turbūt viskas išėjo labai natūraliai - aš buvau apsvaigusi, ji taip pat. Savo fantazijose mačiau, kaip čiulpiu jos spenelį (visada norėjau pačiulpti krūtį, nežinau kodėl, bet ta mintis mane vežė), bet nė nepajutau, kada nusimečiau savo rūbus. Tikra magija, po paraliais.

Jos šviesiai mėlynos akys žiūrėjo į mane, o aš meldžiau, kad ji ir toliau man laižytų ten, apačioje. Jaučiausi sudrėkusi, atrodė, kad ten kažkas atsuko susijaudinimo kraną ir taip mane įkaitino, jog nebežinojau, kaip valdytis. 

- Ar tai buvo lietutis? - paklausė ji pažvelgus į mane, o aš nė nesupratau, apie ką ji kalba. Apskritai, mažai ką nusimanau apie seksą, ypač su mergina.

Perimu iniciatyvą į savo rankas. Bučiuoju ją ir rankomis švelniai glostau jos nugarą. Ji meiliai murkia, kaip kokia katė, ir dar stipriau mane apkabina. Man šiek tiek pritrūko oro, nes jos liežuvis niekaip nenustoja šokti tango su manuoju. 

Tikiuosi, kad supratai, jog esu šiek tiek literatūrą mėgstanti mergina ir apie seksą negaliu nerašyti taip, kaip pasakoja kiti, taip šiurkščiai. Man seksas su ja buvo tikra literatūra.

Ji mane paleido ir atsigulė ant nugaros, plačiai išskėtusi kojas. Buvo visiškai apsinuoginusi – priešais mane stovėjo dvi stangrios krūtys, įdubęs pilvukas (matyt, įtraukė jį, nes realiai ten pora gelbėjimosi ratų) ir netvarkingai nuskusta Ta Vietelė. Vėl pajutau drėgmę tarpkojy ir nieko nelaukusi pradėjau ją glamonėti

Čiulpiau jos spenelius, švelniai kandžiojau ir laižiau matydama, kaip ji aimanuoja. Ji pati save tenkino pirštais, kelis kartus perbraukdama lietė ir mano klitorį. Sustingau iš malonumo, bet ir greitai atsileidau pajusdama, kad jai reikia daugiau manęs.

- Mėgsti jodinėti? - paklausė ji manęs.

Nelabai supratau jos klausimo, bet kaire ranka ji nustūmė mano Vietelę prie savosios ir pradėjo jas abi glamonėti pirštukais. Paskui kelis kartus plekštelėjo man per užpakaliuką ir liepė joti. Mano drėgna makštis buvo ant jos makšties. Ji suaimanavo, kuomet pradėjau judėti. Apglėbiau jos sulenktą kairę koją ir pradėjau į ją trintis, pirmyn atgal ir vėl pirmyn atgal. Ji vėl paplekšnojo man per užpakaliuką ir paragino paskubėti.

- Greičiau, greičiau! - liepė ji.

Aš skubėjau. Kuo labiau artėjo orgazmas, tuo greičiau aš judėjau. Pati virpėjau iš malonumo ir nė nejusdama suleidau nagus jai į koją. Bet ji dėl skausmo nesiskundė, nes jos kūnu lakstė virpuliukai. Ji drebėjo iš malonumo. Kartu pasiekėme finišo liniją.

Aš pargriuvau. Esu turėjus kelis orgazmus, bet palyginus su šituo, tai buvo nemokšiški pabandymai patirti Tai. Ir, nemeluosiu, po šio pajodinėjimo, mes ir vėl tai padarėme. Tik ne iš karto, dar surūkiau cigaretę, o ji man kalbėjo apie Šiaurės Korėjos raketų grėsmes Kinijai. 

Galite tuo tikėti arba ne, tai Jūsų pasirinkimas. Aš tik norėjau papasakoti, kaip duodasi filologės.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Gamtos klaidos
Saunuoles mergaites. Nieko nera maloniau uz lesbietiska seksa
Smagu :)
Naujas komentaras