Kalėdų vakarėlio staigmena

apatinis-trikotazas-68623260.jpg
 
Visi prisisiurbė, kai kas net smigo prie stalo, patalpose muziką nustelbė juokas, pokalbių temos išdrąsėjo ir flirtas liepsnojo visuose kampuose - bus visus metus apie ką kalbėti.

Viena išvaizdi kolegė flirtavo su manim visą vakarą, o galiausiai pasikvietė į savo kabinetą ir nuėjo. Nusišypsojau jai pavymui. Begalė minčių sukosi galvoje keldamos nerimą, bet kraujas virė, o vien jos atvaizdas mintyse kėlė ką kitą. Ištuštinau taurę ir nepastebėtas išslinkau ilgu koridoriumi link jos kabineto. Durys buvo atidarytos.

Ji stovėjo prie stalo, laukė manęs. Užėjau, bet taip ir sustingau vietoje. Praėjusi pro mane ji uždarė ir užrakino duris. Žinojo, ko nori ir nešvaistė laiko. Įsitvėrusi į atlaisvintą kaklaraištį ji valdingai prisitraukė mane arčiau ir visu kūnu glausdamasi artyn, įsisiurbė man į lūpas. Stiprus jos, beveik vyriškų, kvepalų kvapas susimaišęs su alkoholiu, plaukų lako pripurkštos peroksidinės garbanos, ryškus makiažas ir agresyvus liežuvis... Jaučiausi, lyg papuolęs į porno filmą.

Tįsdama už kaklaraiščio ji nusivedė ir pasodino mane ant kietos sofos. Nesijaučiau gerai. Taip ir kirbėjo galvoje mintis apie slaptas kameras, apie daugybę mus stebinčių žmonių... Ji praskėtė man kojas įkišdama savo smailianosį aukštakulnį tarp jų, pavojingai arti mano sėklidžių ir mane vėl perskrodė nesaugumo jausmas. Įsistebeilijusi į mano nuostabos išsprogdintas akis ji laižėsi putlias lūpas ir lėtai tempė žemyn suknelės priekyje einantį užtrauktuką. Netrukus, nusimetusi suknelę nuo pečių, ji pademonstravo savo (tikriausiai labai brangius) nėriniuotus apatinius.

Apsisukusi ir atkišusi savo tobulą užpakaliuką man visai prie pat veido, pasilenkė ir nusimovė pėdkelnes ir mažutes kelnaites. Numetė jas šalia suknelės ir užkėlusi koją ant sofos krašto, paėmė mano ranką. Godžiai aplaižė rodomąjį pirštą, neatitraukdama nuo manęs akių, ir pačiulpusi įbruko jį sau į vaginą. Ištraukė ir nulaižė mykdama iš pasitenkinimo. Tada paėmė du pirštus. Įkišusi į drėgną vaginą pažaidė jais kiek ilgiau ir ištraukusi pasiūlė man. Aš kiek sudvejojau ir ji ėmė laižyti prie mano lūpų prispaustus mano pirštus – bučiavomės per mano pirštus, išteptus jos syvais. Manęs toks parodomasis žaidimas per daug neužvedė.

Jį įsakė man atsigulti. Paklusau. Jaučiausi visiškai pasyvus ir jaučiau, kad net mano penis – baikštokas. Ji apžergė mano veidą, ir pasilenkusi ėmėsi ieškoti penio. Aš instinktyviai ėmiau laižyti kruopščiai nudepiliuotą odą, liežuviu braudamasis tarp drėgnų lūpyčių – vyliausi, kad patenkinta ji taps meilesnė. Jaučiau, kaip ji įnirtingai čiulpia mano penį, kaip giliai paima ir nedūsta. Dusau aš. Nuo jos meistriškų judesių ir nuo į veidą spaudžiamos vaginos. Tvirtai sugriebiau jos sėdynę delnais ir atsargiai praskėtęs ėmiau smaigstyti ištiestu liežuviu. Pavyko – ji nebegalėjo susikaupti ties mano įskaudusiu peniu ir tiesiog šokčiojo, norėdama kuo giliau paimti mano liežuvį.

Visos jos aimanos man atrodė suvaidintos ir net pajutęs, kaip jis akimirkai sustingo, o į mano veidą plūstelėjo moteriškos sultys, pilnai nesuvokiau, kad ji baigė – laikiausi toliau. Ji mikliai apsisuko ir įspraudusi tarp savo virpančių lytinių lūpų mano stangrų penį, ėmė joti, lyg būčiau laukinis mustangas. Aš vėl pasijutau „už kardo“, kai ji energingai šokčiodama pati stimuliavo savo klitorį ir žaidė su krūtimis, sistemingai dūsaudama. Netrukus ji vėl pasiekė orgazmą, o aš gulėjau, kaip sustingęs. Nurimusi liepė man atsisėsti.

Atsisėdau. Ji įsitaisė man tarp kojų ir vėl apžiojo mano pasididžiavimą, kuris dabar stebino mane patį. Jos technika gniaužė kvapą, o miklūs pirštai – sėklides. Jaučiau, kad tuoj baigsiu, bet vis nepajėgiau atsipalaiduoti. Užsimerkiau, mintyse kartojau Kalėdų Senelio pasirodymą, kurio Snieguole tapusi drovi kolegė vis timpčiojo žemyn jai neįprastai trumpą kostiumo suknelę. Akys šoktelėjo iš orbitų, kai pajutau, kad į mano „galines duris“ be jokio perspėjimo buvo įbruktas pirštas. Laimė, sperma tuo pat metu plūstelėjo panelei smarkuolei į burną ir aš buvau paleistas.

Taip ir likau sėdėti ant sofos. Ji į mane nė nežvilgtelėjo, kai paskubom susirinko drabužius ir išėjo į greta esantį tualetą. Man irgi beliko susirinkti savo vyriškumo likučius ir dingti. Va, tau ir staigmena...

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras