Kankinantis laukimas

ftop_ru-49923.jpg
 
Laukėme atvykstančių draugų. Padengiau stalą, truputį pasipuošiau ir net nukrapščiau vyrą nuo kompiuterio. Žvilgčiojau į laikrodį ir tikrinau tai tą, tai aną... Jis tyliai įjungė muziką svetainėje ir atėjęs į virtuvę pakvietė mane šokiui. Akimirką sutrikau, bet pamačiau, kad jis nejuokauja.

Sukomės lėtai, elegantiškai, varstydami vienas kitą žvilgsniais. Vis dar nesupratau, kas vyksta. Ištaikęs momentą jis prisiglaudė mane arčiau. Jo karštas kvėpavimas palei mano nuogą kaklą, tvirtos rankos ant liemens, kūno artumas ir svaiginantis kvapas (o gal ir iš spintos ką tik ištraukti marškiniai). Traukiau jo esybę ne tik į plaučius, bet, rodos, visą kūną. Norėjau pajausti jį viduje... Taip! Tas netikėtas pakvietimas šokiui ir romantiškas siūbavimas mane taip sujaudino, kad nenorėjau atsiplėšti nuo jo kūno, norėjau suartėti, kaip įmanoma stipriau. Įsitvėriau jam į sprandą ir ėmiau bučiuoti. Iš pradžių švelniai, atsargiai, sekdama jo reakciją akimis. Jis nesipriešino. Netgi priešingai - jo rankos nuslydo žemyn ir spustelėjo mane dar arčiau savęs, kol aš liežuviu broviausi tarp jo pravertų lūpų.

Mūsų šokio judesiai nebepakluso muzikai. Savo Veneros kalneliu jaučiau jo kelnėse kylančią erekciją. Apsimesdama puikia šokėja klubais lėtai prasukau kelis aštuonetus ir, tikriausiai, sudrėkau dar kartą nuo netiesioginio kontakto su jo stangria varpa. Neapleido mintis, kad neturėtume to daryti laukdami draugų, tačiau jie vėlavo, o mes taip įsijautėme... Žinojau, kad viskas gali bet kurią akimirką baigtis, todėl stengiausi nepradėti. Akivaizdu, kad man visiškai nesisekė. Galvoje sukosi prieštaringos mintys, o kūnas veikė lyg užprogramuotas.

Aistringai besibučiuojant jis kilstelėjo suknelę ir ėmė glostyti mano putlius sėdmenis. Aš išdarinėjau triukus liežuviu ir žadėjau sau, kad pasiglamonėjimu viskas ir baigsis, o jo pirštai lengvai įsibrovė į mano kelnaites. Kovojau su savimi: norėjau jį sustabdyti, bet kartu norėjau, kad paimtų mane ne tik pirštais. Niekaip nepajėgiau atsispirti tokiam spontaniškam malonumui. "Paimk mane", - galiausiai paprašiau tyliai, kai ieškodami atramos įsirėmėm į virtuvinę spintelę. Jis įdėmiai pažvelgė man į akis: „Hmm... Ne.“

Man nespėjus įsižeisti dėl neigiamo atsakymo, jis kilstelėjo mane ant spintelės, mikliai praskėtė kojas ir, patraukęs į šoną sudrėkusias kelnaites, ėmė laižyti mano putytę. Netekau žado. Pati situacija nutvilkė mane žaibu. Širdis vis stipriau šokčiojo ir iš susijaudinimo, ir iš baimės, kad mus užklups. Vos spėjau pakąsti lūpą, kad neklyktelėčiau, kai jo švelnūs lyžčiojimai peraugo į klitorio čiulpimą ir mano drėgna skylutė buvo užpildyta dviem pirštais. Pasidarbavęs iki momento, kai, kuo įmanoma tyliau, reikšdama pasitenkinimą čiupau jį už plaukų, jis pakilo ir įsisiurbė man į lūpas. Pirštai vis dar judėjo manyje: du tarp spazmuojančių lūpyčių ir trečias ant klitorio.

Laižiau nuo jo liežuvio savo syvus ir jaučiau artėjant orgazmą. Nebegalėjau bučiuotis. Oras vis strigo gerklėje spazmuojant, rodos, viso kūno raumenims. Jis įsmeigė į mane akis ir ėmė dar greičiau judinti pirštus. Aš be žodžių maldavau, kad nesiliautų... Mano kūnas visiškai pasidavė jo valiai. Net kai akivaizdžiai pasiekiau orgazmą, jis tyčia nesiliovė. Priešinosi net kai čiupiau jo ranką ir prašiau liautis. „Ir viskas?..“ Juokėsi jis suprasdamas, kad dabar iš manęs gautų viską, ko nori.

Mūsų gilius, neritmingus atodūsius pertraukė durų skambutis. Siaubingai išsigandau, bet mano vyras nepasimetė: nusmaukė mano medvilnines kelnaites ir pasiūlė jomis apsivalyti nereikalingą drėgmę. Atsistojusi pasitaisiau suknelę. Antras skambutis. Tikėdama, kad atrodau padoriai, nuėjau atidaryti durų, o jis spruko į vonią.

Draugė džiaugsmingai puolė man į glėbį atsiprašinėdama, kad užtruko kamščiuose. Jos vyras keistokai į mane žiūrėjo, bet nejaukumo akimirką greitai išsklaidė manasis, siūlėdamas užeiti. Tada pamačiau dideliame veidrodyje savo įraudusius skruostus ir pasitaršiusius plaukus. Laimė, ilgai nematyta draugė apipylė komplimentais, o aš išsišiepiau pagavusi savo vyro žvilgsnį ir pasikviečiau ją į virtuvę, žadėdama pasidalinti naujais receptais.

 

Monu

 
Komentarai
Naujas komentaras