Karšta mankšta

700_FO38183792_622d594c3d9bb99c59aa16ccdb310e5c.jpg
 
3 komentarai
Kiekvieną mielą rytą, 4:30 vykstu į sporto salę. Tiksliai kaip laikrodis 5:00 pro duris įžengia mano partneris. Jo saulės nubučiuota oda jau spindi nuo prakaito po rytinio kroso. Jis nusimeta marškinėlius apnuogindamas raumeningą krūtinę ir tik laisvi šortai lieka kabėti begėdiškai žemai ant klubų.

„Labas rytas,“ – ištaria jis gurkštelėjęs vandens. Aš jau užuodžiu jo šviežią prakaitą, kuris veikia lyg galingiausias afrodiziakas.

„Labas rytas,“ – mechaniškai ištaria mano lūpos, o akys pačios ryja tą plieninį kūną. Mudu vienui vieni iki pirmos aerobikos klasės 6:00.

Jis patraukia link svarsčių. Dievinu, kaip jis atsigula ant atsispaudimų suolelio. Tada galiu matyti, kaip jo stambus penis išsikiša šortuose. Tuo metu jo kvėpavimas vis garsėja ir jis ima ko ne gyvuliškai dūsauti. Atrodo, kad to pirmykščio garso bangos vilnija man tarp kojų – su kiekvienu atsidusimu pajaučiu jaudinantį virptelėjimą. Darosi karšta vien nuo minties apie mudu besidulkinančius čia, prieš tuos didžiulius veidrodžius, tarp sportinių įrenginių.

Pereinu ant bėgimo takelio ir apsimetu besiklausanti muzikos. Jis ilsisi apsižergęs suolelį. Tikriausiai jaučia, kad į jį spoksau. Pirma nusišypso grindims, o tada pakelia akis į mane. Prigavo. Aš tik šypteliu jam atgal.

Jis pereina prie kito įrenginio ir dingsta man iš akių. Nulipu nuo takelio ir atsigulu ant suoliuko. Galiu galvoti tik apie tai, kaip apsižergiu jo veidą... Užmerkiu akis. Rankos pačios neria į kelnaites. Mano putytė sudrėkusi ir įkaitusi.

Po velnių...

„Baigei?“ – jis pritupia visai šalia manęs, rankomis įsirėmęs į šlaunis.

„Ne,“ – stabteliu ir mūsų akys susitinka.

Įkvepiu. Iškvepiu. Įkvepiu... Mano pirštai juda pirmyn- atgal masažuodami išbrinkusią putytę ir jautrų klitorį.

„Tik pradedu.“

„Puiku.“

Jo lūpos švelniai perbraukia manąsias ir saldus liežuvis įsiskverbia tarp jų. Švelnučiais bučiniais jis keliauja žemyn mano smakru, kaklu ir grįžta prie ausies.

„Tu varai mane iš proto,“ – nubėga šiurpuliukai per mano kūną išgirdus jo duslų balsą.

Jis išsitraukia penį palikdamas nuskustas sėklides virš šortų liemens. Aš ištraukiu rankas iš kelnaičių ir drėgnais pirštais stveriu jo stambų organą. Laižau ir čiulpiu lyg išbadėjusi. Jis nusmaukia mano sportinės liemenėlės petnešėlę nuo pečių ir apnuogina vieną krūtį. Spaudžia ją delne. Mano delne – jo stangrus penis. Pamaži paimu jį vis giliau, giliau... kol pajuntu jo minkštas ir vėsias sėklides sau prie smakro.

Jis visiškai nusmaukia mano liemenėlę ir žaisdamas su speneliais dulkina mano burną. Kiekvienas žnybtelėjimas, kaip žaibas nutvelkia mano putytę. Dejuoju apžiojusi jo stambų penį.

Duslus atodūsis išsprūsta iš jo lūpų ir sugriebęs mane už smakro jis žiūri tiesiai į akis.

„Tavo maža, drėgna skylutė tvinkčioja?“

Linkteliu.

Jis suima mane už plaukų ir ištraukia savo penį žaismingai paplekšnodamas išbrinkusia galvute per mano drėgnas lūpas. Jis atsiklaupia tarp mano kojų ir prisitraukia mane arčiau. Jo liežuvis šokčioja ant mano krūtinės, kol randa stangrius spenelius ir čiumpa vieną tarp lūpų. Mano nugara išsiriečia savaime ir klusniai kilsteliu klubus, kai jis plėšia žemyn mano šortus ir kelnaitės, palikdamas kabėti juos man ant čiurnos, kai praskečia kojas.

„O taip...“ – spusteliu jo galvą ties klitoriu ir mėgaujuosi tuo kankinančiai maloniu bučiniu. Jo liežuvis bėgioja tarp mano lūpyčių, vis grįždamas prie klitorio ir žadindamas beprotišką malonumą.

„Tik nesustok...“ – vėl įsitveriu jo plaukų ir spaudžiu gilyn. Jis įkiša vidun pirštą, o liežuviu nenuilstamai stimuliuoja klitorį. Dar vienas pirštas neria gilyn ir mano kūną nutvelkia orgazmas. Viena banga paskui kitą.

„O taip!”

Jis prisitraukia mane arčiau, o aš godžiai nulaižau jo šlapias lūpas.

„Noriu, kad čia atsiklauptum,“ – ir jis padeda man įsitaisyti iškeltu užpakaliu.

„Noriu, kad mane išdulkintum,“ – košiu pro dantis brukdama du pirštus gilyn į savo išbrinkusią putytę ir, žiūrėdama jam tiesiai į akis, juos kruopščiai nulaižau.

Jis sudrėkina savo organą mano trykštančiuose syvuose ir lėtai braunasi gilyn, kol galvutė pasineria.

„Kaip gera...“ – jis žiūri į mano atvaizdą veidrodyje, kol lėtai, bet stipriai įbruka man visą penį. Pamaži ir vis greičiau jis juda savo stangriu organu pirmyn-atgal. Aš sutinku kiekvieną jo judesį ir jaučiu, kaip siūbuoja mano krūtys.

„O taip... Išdulkink mane.“

Jis tiesiog riaumoja. Pliaukšteli man per užpakalį ir pagreitina tempą. Gyvuliškai atsidūsta, o po akimirkos staigiai ištraukia penį ir jaučiu, kaip karšta sėkla aplieja man nugarą.

„Velnias...“

Jis glosto man pečius, kol abu atgaunam kvapą ir išgirstam jo žadintuvą. Jis staigiai atsistoja, apvalo nedideliu rankšluosčiu mano nugarą ir padeda man atsikelti.

„Na gi, Mažute, liko penkiolika minučių.“

Nieko nepaisydama apsiveju jo kaklą rankomis ir kuždu: „Toje pačioje vietoje, tuo pačiu laiku?“

„Aha, rytoj norėsiu, kad tūpčiotum man ant veido, kol pasitenkinsi, o tada vėl gerai tave išdulkinsiu.“

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Kazin dar sudetingiau viso sito nebuvo galima prifantazuot?
labai sujaudino mane
Neblogai...tvinkčiot pradėjau :))
Naujas komentaras