Karšta vakarienė

happy-couple-at-home-having-dinner-1.jpg
 
1 komentaras
Sakoma, kad raudonos žvakės skirtos magijai, aistrai sukelti. Manoma, kad jos pritraukia į namus meilę. Nežinau, ar tai veikia, bet yra vienas garantuotas būdas privilioti į namus vyrą – pakviesti! Prisidengusi lengvu, susisiaučiamu chalatėliu svetainėje uždegiau žvakes ir ore tvyranti romantiška atmosfera bėgo šiurpuliukais per mano kūną. Lyg žaibas nutvilkė durų skambutis, nors jo ir laukiau. Tarpduryje stovėjo jis. Su gėlių puokšte ir desertu krepšelyje. Visas kvepiantis, pasitempęs ir žibančiomis akimis. Abu žinojom, kad kviečiu ne šiaip vakarienei.

Kol pamerkiau gėles, jis pasidairė svetainėje, paprašytas atidarė vyną ir užpildė taurės. Po pirmo tosto pasiteiravo, kodėl nepadengtas stalas, nors visi namai maloniai kvepia gaminamu maistu. Nusišypsojau ir, čiupusi už diržo sagties, nusitempiau jį prie stalo. Pasiūliau prisėsti stalo gale, atsisėdau jam ant kelių ir apsivijau rankomis kaklą. Tyliai aiktelėjau, kai jis abiem rankom stiprokai suėmė mano liemenį. Žiūrėdama jam į akis apsilaižiau lūpas ir, įsitvėrusi į kaklą, įsisiurbiau aistringam bučiniui.

Jis dar stipriau spustelėjo mane glėbyje ir, jo rankoms drąsiai slystant po mano chalatu, bučiavomės, kol pritrūkome oro. Šypsodamasi dūsavau žiūrėdama jam į akis ir glosčiau jam smakrą. Žinojau, kad viskas mano rankose. Nelaukiau, kol jis ims klausinėti ir atsisėdau ant stalo. Įsitaisiau taip, kad jis liko tarp mano praskėstų, per kelius sulenktų kojų.

- Pirmas patiekalas? – paklausė jis tyliu, dusliu balsu.

- Lengvas užkandis – nusijuokiau.

Vieną ranką pasidėjau po galva, kad geriau jį matyčiau, o kita ėmiau glostyti savo, nėriniuotomis kelnaitėmis pridengtą, putytę. Jo akys bėgiojo tarp mano akių ir lėtai judančių pirštų.

- Numauk man kelnaites, - paprašiau ir kilstelėjau dubenį, kai jis užkišo pirštus už mano apatinių liemens.

Kai kelnaitės atsidūrė jo rankose, perspėjau, kad jam negalima manęs liesti. Nusivylimo aimaną greitai vėl pakeitė ugnelės akyse, kai pradėjau masturbuotis tiesiai jam prieš akis. Apsilaižiau du pirštus ir sukau jais ratukus aplink klitorį. Jaudino ir veiksmas, ir jo nekantrus žvilgsnis. Jaudinausi jau ir prieš jam atvykstant, todėl sudrėkau itin greitai. Įsijautusi ištraukiau ranką iš po galvos ir praskėčiau savo lytines lūpas. Ir kad jis geriau matytų, ir kad man būtų patogiau. Dabar jau savaime rietėsi nugara ir atodūsiai darėsi vis gilesni.

Artėjant orgazmui įkišau vidun vieną pirštą ir jis lengvai slidinėjo pirmyn-atgal, tačiau norėjosi daugiau. Greit pridėjau antrą ir trečią. Taip galiausiai ritmingai dulkinau save pirštais jam stebint. Nykščiu užčiuopiau klitorį ir tokia dviguba stimuliacija netrukus padovanojo man orgazmą. Stiprų ir ilgą. Dūsavau ir net juokiausi, kai jis ėmė glostyti mano blauzdas, kad nusiraminčiau. Ištraukusi iš makšties užspaustus pirštelius godžiai juos nulaižiau ir įkišau atgal. Antrą kartą ištraukusi pasiūliau jam.

Jis pakilo nuo kėdės, pasilenkė ir kuo smagiausiai nučiulpė mano syvus nuo pirštų. Tada paglostė mano šlaunų vidinę pusę ir dar labiau ja praskėtęs nėrė tarp jų. Iškištu liežuviu tiesiai į mano medaus kubiliuką. Mano įjautrintos lūpytės siuntė virpulius per visą kūną, kai jis grubokai lyžčiojo ir čiulpčiojo mano jautrų klitorį, kaišiojo vidun pirštus. Netrukau kibtis jam į plaukus ir pamaldavusi, kad nesiliautų, pasiekiau dar vieną orgazmą.

Dabar jau man be eilės teko nulaižyti jo sudrėkusius pirštus. Jis, nesidrovėdamas, kišo juos man giliai į gerklę, o aš paklusniai nulaižiau kuo puikiausiai suprasdama jo mintį. Ne... Atsisėdau ir paprašiau, kad paduotų man kelnaites. Jis ištraukė jas iš galinės kelnių kišenės ir padavė man. Aš dar tyčia pėdomis paglosčiau jo kelnėse pūpsančią erekciją, bet jo maldaujamas žvilgsnis manęs nepaveikė. Mikliai nulipau nuo stalo ir apsimoviau kelnaites. Tiesiog jaučiau, kaip jos persisunkia mano drėgme... Nustebęs jis neatsitraukė nuo manęs akių. Pasilenkiau ir pabučiavau jį, vis dar sėdintį. Pasitaisiau chalatą ir paprašiau, kad padengtų stalą, kol grįšiu iš vonios – vakarienė orkaitėje.Monu

 
Komentarai (1)
labai grazi ir uzvedanti istorija susijaudinau aciū monu
Naujas komentaras