Karštas kadras

hotography-101.jpg
 
Dažnai pafotografuoju drauges. Nereikia daug išmonės, kad sukurtume kažką, kuo jos atnaujintų savo profilį. Tai labiau toks mergaitiškas žaidimas: šukuosena, makiažas, drabužiai ir nuotaika. Spyriojausi kai viena draugė paprašė pafotografuoti jos bičiulį, bet pamačiau jo nuotrauką ir sutikau. Tiesiog pasirodė puiki "darbinė medžiaga" ir pasiryžau paeksperimentuoti.

Panaršiau internete pavyzdžių, bet tikslios vizijos neturėjau - vyliausi, kad jo charakteris savaime ką nors padiktuos. Sutartu laiku mano kieme pasirodė automobilis. Su savo kuklia manta nusileidau laiptais ir mane pasitiko aukštas, sportiškas, įdegęs, stilingai apsikirpęs ir plačiai besišypsantis vaikinas. Aptirpau bežiūrėdama į jo akis, kai jis prisistatydamas spustelėjo mano ranką savo šiltame delne. Šiek tiek užtruko, kol mintys vėl grįžo į darbinį rėžimą.

Mano pasiūlytos vietos fotografuotis buvo atmestos su neįtikėtinais "nemėgstu fotografuotis" ir "aš labai drovus". Truputį nusivyliau, kai jis pasikvietė pas save, bet važiuojant užsimezgė gan malonus, lengvas pokalbis ir jo plati šypsena leido tikėtis gerų rezultatų. Truputį už miesto stabtelėjome šeimyniškų kotedžų kaimynystėje. Spėjau nevykusiai pajuokauti klausdama, ar tėvai namie, o jis nustojęs šypsotis patikino, kad gyvena vienas. Seniai gyvena vienas. Užuodžiau kažkokią nuoskaudą ir nėriau pro atdaras duris žvalgydamasi tinkamos vietos. Šviesūs, švarūs ir erdvūs namai. Jis atidarė stiklines duris ir pasiūlė man apžiūrėti kiemą kol atneš vandens.

Jau svetainė buvo mane pakerėjusi, bet kiemo grožis atėmė žadą. Skoningai kuklūs gėlynai, nepriekaištinga veja, stilingi baldai. Rodos, viskas savo vietose lyg namų dizaino žurnale. Gal kiek nuobodoka, bet labai derama foto sesijai. Nežinia, tyčia ar netyčia, bet priėjo jis tyliai man iš nugaros ir ramus balsas virpuliukais perbėgo per kūną. Laimė, įsiūlyta šalto vandens stiklinė atvėsino ir tapo puikia priežastimi dar patylėti. Jis pats ėmė pasakoti, kurios vietos jam atrodo tinkamos, bet baigė "tu žinai geriau". Nežinojau. Norėjau čia pat parversti jį ant gulto ir įrėminti tą dailų veidelį tarp savo šlaunų, o ko tikisi jis, teko kvosti toliau. Sutarėm, ką jis apsirengs ir ėmiausi stebėti šviesą.
 


Užuot persirengęs miegamajame jis atsinešė į svetainę porą marškinėlių bei marškinių ir pasikvietė mane. Sutrikau kaip mergaitė, kai jis nusivilko marškinėlius. Apsimečiau, kad nematau, bet slapčia stebėjau. Nė žodžio nebeištariau. Bijojau, kad pradėsiu lementi. Tik linktelėjau, kad pasirinkti marškiniai tinka ir tirpau viduje, kol jis sagstėsi rankogalius. Nežinau, kaip man toptelėjo mintis pataisyti jam apykaklę, bet virpančiais pirštais glosčiau švelnią medžiagą ir svaigau nuo jo kūno kvapo ir kvepalų mišinio. Jis šypsojosi, o mano širdis plakė stipriau nuo žinojimo, kaip arti jo lūpos ir... kaip arti mano drėgstančios lūpytės nuo jo... "Taigi!" - pertraukiau tylą ir nurodžiau jam kur ir kaip įsitaisyti.

Su fotoaparatu rankose jaučiausi kiek stipriau. Žiūrėjimas pro objektyvą priminė mano santykį su tuo super karštu vyru - jis mano darbas. Mano darbo objektas. Molis menininko rankose. Ir... man norėjosi garbinti jį kaip vieną iš gamtos stebuklų. Atsiklaupti priešais ir išsižiojus laukti dieviškos palaimos. Pajutusi, kad muša karštis, priminiau jam, kad nebūtina visada žiūrėti į objektyvą. Tada galėjau ramiai jį stebėti, bet netrukus mintys vėl nuginė akis į karštąsias zonas. Jo valiūkiškai prasegti marškiniai, užlenktos rankovės išryškinančios raumenis, solidus laikrodis ant rankų, kurias mielai pajusčiau savo kūnu.

Pasiūliau pakeisti vietą, o jis panoro pamatyti, ką turiu. Priėjo iš nugaros ir kartu permetėm paskutinius kadrus ištrinant akivaizdžiai blogus. Jis, rodos, visiškai nekaltai uždėjo ranką man ant liemens. Iš paskutiniųjų stengiausi komentuoti užfiksuotus vaizdus normaliu balsu, bet mane stipriai jaudino jo artumas. Jo šlaunis glaudėsi prie mano nuogos kojos ir žinojau, kad užtektų kilstelėti suknelę...

Jis lyg ir buvo patenkintas pirminiais rezultatais, bet mane akimirksniu perskrodė mintis, kad tai jam ne per labiausiai rūpi. "Tu taip skaniai kvepi..." - kuždėjo jis prislopintu sodriu balsu. Patraukė nuo kaklo mano plaukus ir prisiglaudęs taip arti, kad jaučiau jo vyrišką smakro odą, giliai įkvėpė nosim beveik liesdamas mano jautrią odą ir numykė iš pasitenkinimo. Stovėjau sustingusi ir spaudžiau rankose fotoaparatą. "Tu mane labai jaudini... Mums reikia atsipalaiduoti, " - tęsė jis vis drąsiau glostydamas man liemenį. Aš nežinojau, ką sakyti. Tikėjausi, kad pasiūlys alkoholio, bet jis neatsitraukė. Perilgai neatsitraukė. Sukaupiau drąsą ir surizikavau - uždėjau ranką jam ant plaštakos ir nuvedžiau link krūtinės. Jis spustelėjo mano krūtį savo delne ir vėl demonstratyviai įkvėpęs ėmė dar intensyviau glostyti mano kūną.

Aš pasidaviau. Užpakaliu ėmiau švelniai trintis į jo penį ir jaučiau, kaip jis stangėja. Jis toliau glamonėjo mano kaklą ir pečius, o rankos slydo žemyn. Akimirką jis stabtelėjo ir paprašė išjungti fotoaparatą. Aš sudvejojau. Pakėliau akis kai jis tiesė rankas paimti mano brangiausią darbo įrankį. Viena ranka jis paėmė aparatą, o kita perbraukęs man per skruostą suėmė už sprando ir skrosdamas mane degančiu žvilgsniu kuždėjo: "Aš noriu tavęs..."

Fotoaparatas buvo saugiai padėtas ant kavos staliuko, o aš nepabėgau tai akimirkai paleista. Grįžęs jis čiupo mano veidą abiem rankom ir ėmė aistringai bučiuoti. Jaučiau, kad jis tiesiog užkariauja mane - buvau visiška bejėgė. Užmerkiau akis ir pasidaviau. Atbulomis jis nusivedė mane per kambarį ir pasodino ant odinio gulto. Maniau, kad ištrauks penį ir pasiūlys... Tačiau jis atsiklaupė ir užvertė mano praskėstas kojas aukštyn. Patraukė į šoną mažutes kelnaites, ėmė laižyti. Pirma atsargiai, bet vis giliau, vis stipriau.

Netrukus nebepajėgiau sulaikyti aimanų. Išlaižęs mane iki orgazmo jis nesiliovė ir artėjant antram mikliai įbruko savo  penį tarp mano virpančių lūpyčių. Paspausta, pamaži dulkinamas ir veriama to aistringo žvilgsnio jaučiausi dieviškai. Mes abu vis dar buvome apsirengę ir tai kaitino kraują. Jis bučiavo mane ir kuždėjo saldžiausius komplimentus, nors galiausiai dulkino tikrai gyvuliškai. Perspėjo, kad baigs ir ištraukęs penį baigė ant mano kelnaičių. Mano kūnas virpėjo kartu su kiekvienu jo varpos virptelėjimu. Gaudydamas kvapą jis atsiprašinėjo, kad baigė taip greitai ir tikino, kad tai dėl manęs ir mano ankštos putytės. Bučiuodama jam kaktą jaučiau sūraus prakaito lašelius. Tikinau, kad viskas gerai, bet jis žadėjo, kad antras kartas bus ilgesnis. Antras kartas?!

 

Monu

 
Komentarai
Naujas komentaras