Kraują kaitinanti savaitgalio pirtis

stock-photo-1224419.jpg
 
Artėjo eilinis savaitgalis. Įtempta savaitė darbe nuvargino, norėjosi kažko atpalaiduojančio, tad parašiau jam klausdama, ar neišgelbėtų manęs šį kartą nuobodžiaujant. Ir neklydau - jis su draugais savaitgalį rengėsi praleisti sodyboje už miesto ir pakvietė prisijungti. Pažadėjo linksmą kompaniją, kepsniukus ant griliaus ir pirties malonumus - tokio viliojančio kvietimo atsisakyti negalėjau, ir po darbų, į kuprinę susikrovusi būtiniausius daiktus,prigriebus šiek tiek užkandžių bei šampano butelį, sėdau į automobilį ir išvažiavau. Sodybos vietą pagal koordinates radau nesunkiai.

Buvau viena iš paskutinių atvykusių svečių, kalbos kompanijoje jau buvo įsismarkavusios, o lauko židinyje spragsėjo malkos, ruošiamos žadėtiems kepsniams kepti. Jis priėjo ir šiltai pasisveikino, pasiūlė supažindinti su likusia kompanija. Pro akis skriejo nauji veidai ir vardinami vardai, skambėjo sudaužiamos taurės, fone grojo linksma muzika - visas šitas linksmas šurmulys netruko traukti ir atpalaiduoti nuo paskutinių minčių apie darbą.

Viena vakarėlio dalyvė kažkuo išsiskyrė iš kitų, nors kaip ir visus kitus, mačiau ją pirmą kartą. Jos tamsios akys keistai blizgėjo iš po juodų blakstienų, o šlapi plaukai -  iš kurių supratau ją jau pabuvojus pirtyje - netvarkingai susukti į kuodelį, atrodė žaismingai. Jaučiau ją būnant arčiau manęs, nei kiti,šampano taures sudaužėme dažniau, nei su kitais, nuolat pagaudavau jos tyrinėjantį žvilgsnį. Įsitraukiau į kažkokį neapčiuopiamą žvilgsnių ir ženklų žaidimą.

Kai ji vėl priėjo prie manęs ir ranką uždėjus man ant peties, tyliai sušnabždėjo, lyg tai būtų kažkokia ne visiems skirta paslaptis: "Pirtis dar neatvėso. Eisim?", aš, užsikrėtusi keistu entuziazmu, sutikau. 

Akimis tarp svečių ieškojau jo, ir sugavusi jo žvilgsnį pamačiau, kaip jis pritariamai linktelėjo. Kadangi buvau naujai prisijungusi prie kompanijos, nutariau pirma pasinaudoti dušu. Nusirengiau, užsitraukiau užuolaidas ir pasileidau šiltą vandenį. Nespėjau nei dorai sušlapti, kai pajaučiau ties klubais slystančias rankas. Be abejonės, tai buvo jos rankos. Jos ilgi ploni pirštai. Sustingau. Supratus, kad žaidimas staiga tapo rimtesnis, nei įsivaizdavau, šampano burbuliukai akimirksniu išgaravo. Ne, nebuvau tam pasiruošusi. Pasijaučiau tarsi papuolusi į spąstus,bet atsitraukti ar pasipriešinti negalėjau. O gal nenorėjau...

Stovėjau po tekančiu per veidą vandeniu, sušlapo plaukai, bet pajudėti dar nesugebėjau.Jos rankos žinojo, ką daryti. Glostė man pečius, nugarą, suėmė už krūtų,suspaudė tarp pirštų spenelius, ir mano kūnas kaipmat nevalingai išsirietė,geisdamas daugiau prisilietimų. Nieko nebegalvojau, pasidaviau jai, o ji tai akimirksniu įvertino. Viena ranka apglėbusi mane per liemenį spustelėjo stipriau prie savęs tuo metu, kai kita ranka įslydo tarp mano lytinių lūpų,pirštai mikliai susirado jautriausią taškelį ir pradėjo sukti aplink jį ratus.Reikliai ir atkakliai, jos glamonės nebe paliko laiko abejonėms, greitino mano kvėpavimą, uždėjau savo ranką ant jos, lyg nekantraudama pagreitinti... Ir pagreitinau. Atsirėmiau į sieną, kol purtė malonūs tik ką patirto orgazmo virpuliukai, o dar nesibaigęs raumenų pulsavimas viduje po truputį rimo. Išgirdome kažką atsikrenkščiant. Dušo užuolaidos nebuvo užtrauktos. Atsisukusios pamatėme jį, stebintį mus - nežinia, kiek laiko ten prastovėjo,bet iš po rankšluosčio styranti erekcija rodė, kad pamatė užtektinai. Nieko nepasakiusi, ji nusišypsojo ir atsitraukė, palikdama mane šiek tiek pasimetusią, ir net nenusišluosčiusi, nuėjo į pirtį. 

Jis žvilgsniu pamojo man padaryt tą patį, ir nuėjo jai iš paskos. Dabar turėjau progą sustoti, bet ar dar norėjau? 

Įėjusį pirtį, iš pradžių į veidą plūstelėjo karščio banga. Ant pakylos sėdėjo ji,nuoga. Jos oda blizgėjo nuo paskutinių dar neišdžiuvusių vandens lašelių po dušo, o sukietėję speneliai prašėsi būti liečiami. Laipteliu aukščiau, šone jos, sėdėjo jis. Taip pat nuogas, o jo nei kiek neslepiamas susijaudinimas audrino mano ir taip įkaitusią vaizduotę. 

Neturėjau laiko pagalvoti ir pati savim nusistebėti - nuėjau tiesiai prie jos.Pasilenkiau... keista buvo bučiuoti kitą moterį. Keista ir... gera. Perėjau prie jos styrančių spenelių, kelis kartus lyžtelėjau, stipriau suėmiau lūpomis ir išgirdau jos gilesnį atodūsį - jai patiko. Juk šitam reikale buvau naujokė. Ji suėmė mano šlapius plaukus, lyg skatindama nesustoti, ir aš pasiryžus nėriau žemyn prie jos blizgančių lūpyčių. 

Kurį laiką jis mus tik stebėjo, bet netrukus priėjo man iš nugaros ir, suėmęs už klubų, įsiskverbė. Jis dulkino mane visai neskubėdamas, mūsų pagautas ritmas padėjo man darbuotis liežuviu, o ji tuo tarpu už atkaklias mano glamones atsidėkojo greitėjančiu alsavimu ir protarpiais vis išsprūstančiais garsesniais atodūsiais. 

Pačio pirties karščio jau nebejautėme, jo kotas užtikrintai judėjo manyje, vėl įsukdamas į malonumų sūkurį, o aš tuo tarpu liežuviu panirus į tarpelį tarp kojų, jos nebe paleidau, čiulpiau ir lyžčiojau per paraudusį nuo susijaudinimo jos klitorį, mėgavausi jos skoniu, ragavau jos drėgmę ir priėmiau šią naują patirtį, kuri mane pačią dabar ne mažiau jaudino, nei iš pradžių gąsdino.Netrukus jos šlaunų raumenys įsitempė... Kai pakėliau galvą,jos kūnas virpėjo nuo ką tik patirto orgazmo. 

Aš vis dar stovėjau pasilenkusi, o jis nesustojo - impulso pagautas, judėjo manyje vis greičiau ir stipriau.  Ji pasilenkė manęs pabučiuoti, nulaižydama savo syvus man nuo veido. Padėties pakeisti nebespėjome - ant mano atkišto jam užpakaliuko netrukus išsiliejo šilti spermos lašai...

Nežinau,ar būtent tokius pirties malonumus jis turėjo omeny man juos žadėdamas iš anksto, bet turėjau pripažint, nauja patirtis buvo išskirtinė. Ir, turbūt, ne paskutinė...

 

Džinė

 
Komentarai
Naujas komentaras