Lyg pirmą kartą

161.jpg
 
Susėdome į automobilį. Dar čiauškėjau kažką tęsdama pradėtą temą. Jis tylėjo, stebėjo mane ir šypsojosi lūpų kampučiais. Pasiūlė atlošti man kiek per statų pasostės atlošą. Ieškojau svirties, bet net ją radusi nežinojau, ką daryti. Siekdamas jos jis persisvėrė per mane prispausdamas prie sėdynės. Nebuvo kur trauktis, net jei būčiau norėjusi. Nenorėjau. Tirpau iš malonumo. Gal tik iš padorumo kilo tokia mintis, kad nederėtų. Jo kūno artumas, šiluma, vyriškas kvapas...

„Gerai?“ – rūpestingai šypsojosi jis tiesiai man į veidą, o aš, lyg mokinukė, tik tyliai numykiau pritardama. Noras trauktis kovojo su noru suartėti. Laimėjo jis. Nepajutau, kaip priartėjo jo lūpos. Išlaikytas, išlauktas, išsvajotas... Aistringas ir geidulingas vyriškas bučinys.

 

Nebuvo kur trauktis, net jei būčiau norėjusi. Nenorėjau. Tirpau iš malonumo. Gal tik iš padorumo kilo tokia mintis, kad nederėtų. Jo kūno artumas, šiluma, vyriškas kvapas...

 

Bandžiau prisitaikyti, bet vis tiek jaučiausi grubokai atakuojama. Ragaujama, kaip koks egzotiškas grobis. Atsidaviau. Ranka nuo mano skruosto nuslydo ant kaklo, o po akimirkos nėrė į palto apykaklę ir tvirtai spustelėjusi krūtį dingo lyg nudegusi, lyg palietusi ką draudžiamo. Vėl meiliai perbraukė skruostą ir žvelgė į akis. „Tu tokia saldi...“ – neturėjau ką atsakyti. Čiupau už marškinių apykaklės ir prisitraukiau jį arčiau. Jis su pasimėgavimu tęsė ataką. Ranka nusileido man ant šlaunies ir lengvai lindo po sijonu.

Iš pradžių glostė, paskui rimčiau spustelėjo, o, galiausiai, pirštų galiukais perbraukė tarp kojų. Dar tvirčiau traukiau jį link savęs ir akivaizdžiai mėgavausi rankos nuklydimu. Dar akimirką paglostęs mano pridengtą putytę jis vėl atsargiai atsitraukė. Žvilgtelėjo į laikrodį ir užkūrė variklį.

 

Čiupau už marškinių apykaklės ir prisitraukiau jį arčiau. Jis su pasimėgavimu tęsė ataką. Ranka nusileido man ant šlaunies ir lengvai lindo po sijonu.

 

Važiavome tyloje. Jis vis paglostydavo mano šlaunį, o aš mėgavausi jo artumu ir negalėjau liautis šypsotis. „Ko tokia laiminga?“ – paklausė jis stabtelėjęs prie šviesoforo. Nieko nesakiau. Prisilenkiau ir lyžtelėjau jam ausį. Žinojau, kad patinka. Tada jau abu šypsojomės.

 

Kieme radęs nuošalesnę, laisvą vietą jis sustojo ir išjungė variklį. Atsisegiau saugos diržą, bet nenorėjau išlipti. Sėdėjome ir žiūrėjome vienas į kitą blausioje šviesoje. Suskambo jo telefonas. Atsiprašė manęs, atsiliepė. Norėdama atkreipti dėmesį ėmiau glostyti jo tarpkojį. Jis šypsojosi man, bet kuo ramiausiai tvarkė darbo reikalus, nors kūnas sureagavo labai greitai. Jis vis dar kalbėjo. Pradėjau nuo diržo sagties, tada atsegiau kelnių sagą, tada užtrauktuką. Akimirką jis pakando lūpą ir kilstelėjo antakius, tačiau toliau tęsė pokalbį ir net šiek teik atsiraukė atgal savo sėdynę, lyg ragindamas mane tęsti.

Tęsiau.

 

Norėdama atkreipti dėmesį ėmiau glostyti jo tarpkojį. Jis šypsojosi man, bet kuo ramiausiai tvarkė darbo reikalus, nors kūnas sureagavo labai greitai. 

 

Apatiniuose sužvejojau jo stambią, sutvirtėjusią varpą ir ėmiau vėl stimuliuoti ranka. Iš pradžių lėtai, paskui kiek greičiau. Jo veidas mainėsi iš malonumo, tačiau pokalbis vyko sklandžiai. Beveik įsižeidžiau, kad būdamas su manimi kalba telefonu. Ėmiausi sunkiosios artilerijos – pasilenkusi aplaižiau jo varpos galiuką. Jis liko ramus. Ėmiau laižyti, o paskui ir čiulpti jo penį. Jokios įspūdingos reakcijos. Viena ranka suėmiau sėklides, o kita, laikydama jo penį, paėmiau kiek galėdama gilyn. Netrukus pajutau, kaip jis glosto man galvą ir išgirdau, kad pokalbis baigtas. Lioviausi ir aš.

 

Apatiniuose sužvejojau jo stambią, sutvirtėjusią varpą ir ėmiau vėl stimuliuoti ranka. Iš pradžių lėtai, paskui kiek greičiau. Jo veidas mainėsi iš malonumo, tačiau pokalbis vyko sklandžiai. Beveik įsižeidžiau, kad būdamas su manimi kalba telefonu. Ėmiausi sunkiosios artilerijos – pasilenkusi aplaižiau jo varpos galiuką.

 

Pasidėjęs telefoną jis jau abiem rankom prisitraukė mane bučiniui ir vėl aistringai paglamonėjęs įsirėmė man į kaktą gaudydamas orą. „Noriu pabaigti tau į burnytę...“ – kuždėjo jis. Dar besibučiuojant jau vėl laikiau rankose jo varpą ir negalėjau atsisakyti. Vėl nėriau žemyn ir dabar jau kuteno man ausis jo tylūs atodūsiai. Netrukus buvau paprašyta nesustoti. Tęsiau. Po kelių gilesnių mostų sekė perspėjimas, kad ejakuliacija jau artėja. Dar truputis kantrybės ir man vos pavyko viską sulaikyti burnoje. Jis vėl glostė man plaukus.

 

Monu

 
Komentarai
Naujas komentaras