Lyg žaibas iš giedro dangaus

file46475931_5dad7c10(1).jpg
 
Viena iš mano draugių nusprendė ieškoti Laimės už jūrų marių, tad išskubėjau į jos išleistuvių vakarėlį. Buvo pirmas kartas, kai susipažinau su jos draugų kompanija. Jaučiausi puikiai, atmosfera buvo jauki, žmonės malonūs... Suskambo durų skambutis ir kažkodėl net neprašyta pašokau atidaryti durų.

- Labas... vakaras, - iš tarė jis kiek nustebęs, bet plačiai šypsodamasis ir žiūrėdamas man tiesiai į akis.

- Prašau! – išspaudžiau vos galėdama kvėpuoti, kai krūtinę užspaudė karštis.

Jis dar kartą nusišypsojo ir pradingo draugų būryje, bet tas keistas jausmas mano krūtinėje niekur nedingo. Ėmiau pastebėti jo užlaikytus žvilgsnius, šypsenas, nuolatinius prisilietimus. Viskas, į ką ankščiau nebūčiau atkreipusi dėmesio, staiga tapo reikšminga. Jaučiau, kaip jaudinuosi, kaip pati stengiuosi būti arčiau jo, kaip akys pačios gaudo jo žvilgsnį. Apėmė toks lengvas, svaiginantis azartas.

Mažo vakarėlio finale mudu likome paskutiniai svečiai. Alkoholio apsvaiginta mano draugė netruko pareikšti, kad jis privalo parvežti mane namo ir sukrizeno: „Neprisižaiskit judu...“ Mes tik susižvalgėme lyg niekur nieko ir atsisveikinome. Jis ėjo pirmas, o aš stengiausi neatsilikti jau vien dėl to, kad galėčiau užuosti kerintį jo kūno kvapą. Nusileidome vieną laiptų pakopą, antrą ir laiptinėje užgeso šviesa.

Jis stabtelėjo, o aš, nespėjusi taip greit sureaguoti, buvau arti arti, kai jis atsisuko. Jo akys žibėjo tamsoje ir vėrė mane kiaurai. Jis paglostė man skruostą, užkišo pirštus už kaklo ir pasilenkęs atsargiai pabučiavo lūpas. Man užgniaužė kvapą. Viena ranka įsitvėriau jam į liemenį, jausmingai atsidusau ir atmerkusi akis pamačiau, kad jis šypsosi. Nusišypsojau ir aš. Visą vakarą laukiau šitos akimirkos.

Jis nedelsė ir lengvai įbruko miklų liežuvį tarp mano pražiotų lūpų. Prisiglaudžiau prie jo visu kūnu ir jis, apkabinęs mane per liemenį, spustelėjo glėbyje. Jaučiausi tokia geidžiama, tokia jautri... Mano didelė rankinė tyliai susmuko ant grindų, o rankos atsidūrė ant jo kaklo. Jis įspraudė koją man tarp šlaunų ir spustelėjo prie sienos. Mūsų bučinys intensyvėjo, jo rankos ėmė glostyti mano liemenį, klubus, sėdmenis, kelis kartus spustelėjo krūtį.

Jo karšti atsidusimai ant mano įjautrintos odos ir mano virpantis kūnas jo rankose. Jo minkštos lūpos ant mano kaklo ir mano tylutėliai kuždesiai jam ties ausimi. Mano pusiaujuje pulsuojantis karštas kraujas ir sveiko proto priminimas, kad visa tai ne laiku ir ne vietoje. Bet jam vos kyštelėjus ranką po suknele ir spustelėjus mano Veneros kalnelį, protas apsiniaukia. Viršų ima aistra ir aš nesipriešinu, kai jis galiausiai prasibrauna pro kelnaites.

Jaučiu, kaip jis išsišiepia užčiuopęs mano drėgmę. Bučiuodamas vėl prispaudžia mane prie vėsios laiptinės sienos, viena ranka į ją atsiremia, o kita intensyviai masažuoja mano drėgną putytę. Įsitvėrusi jam į kaklą stengiuosi išsilaikyti ant kojų, o kandžiodama lūpas – nesudominti kaimynų. Darosi vis sunkiau. Jis sunka ratukus aplik mano klitorį vis kyštelėdamas vidun du pirštus. Vėl ir vėl. Vis giliau, greičiau. Ir vėl dūsauja ir bučiuoja kaklą. Ir vėl... Mano pirštų galiukai rėžiasi jam sprandą, kai įrėmusi savo kaktą į jo, pasiekiu orgazmą.

Jis atsargiai ištraukia pirštus ir duoda man nulaižyti. Žiūrėdama jam į akis nučiulpiu nuo jų savo sultis ir jis mane stipriai pabučiuoja. Vis dar sunkiai kvėpuoju.  Mano rankos slysta žemyn. Spusteliu jo apvalius sėdmenis ir glausdamasi arčiau, jaučiu erekciją jo kelnėse. Mano kraujas verda, noriu dabar pat pajausti savyje jo pulsuojančią varpą. Staiga girgžteli prasivėrusios durys pirmame aukšte ir akimirksniu gražina sveiką protą.

Jis dar kartą lėtai, tvirtai paglosto man kaklą žiūrėdamas tiesiai į akis ir vos juntamai prisilietęs lūpomis prie manųjų, atsitraukia. Pagauna delne mano pirštus ir nepaleidžia. Mikliai pakeliu rankinę ir skubu žemyn. Ant laiptų, prasilenkiant su jauna mergina, jis praleidžia mane pirmą ir kai prisiglaudžia iš nugaros, jaučiu jo kelnėse pūpsančią erekciją. Kūnas nukaista ir nė nepajuntu, kaip atsiduriame jo automobilyje.

- Pas tave ar pas mane? – paklausia jis, kai, išsukęs iš kiemo, uždeda ranką ant mano nuogos šlaunies.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras