Maloni kontrolė

most-sexually-charged-excerpts-from-erotica-books.jpg
 
Pyp pyp! Visų bendradarbių akys nukrypsta į mane. Neišjungtas telefono garsas ir netikėtai gautas SMS penktadienio popietiniame susirinkime išblaškė daugelio kolegų dėmesį.

“Labas, kaubojau. Labai laukiu šio vakaro… O tu?”
Kaubojau? Kaubojau!!! Šitaip Renata vadina mane retai. Tiksliau, dažnai, bet kai būname vieni, nuogi ir pasinėrę į beprotišką aistrą
Ji žinojo, kad man susirinkimas! Ir žinojo, kad sukels daug minčių apie tai, ką ji čia sugalvojo. Ir sukėlė. Nebegirdėjau nieko, kas buvo aptarinėjama. Susirinkime dalyvavau tik fiziškai. Žinojau, kad šis penktadienio vakaras bus ramus poilsio vakaras, tarsi atpildas po visa savaitę trukusio intensyvaus darbo. Planavome vakarienę dviese ir kino teatrą po jos. Bet, kažkodėl, pradėjau laukti šio vakaro su kažkokiu jauduliu. 
Likęs monotoniškas darbo pusdienis prabėgo nejučia.
Sutartu laiku, ir netgi gerokai anksčiau, jau sėdėjau įprastoje prekybos centro kavinės vietoje. Laukiau jos. Šaudžiau akimis kiekvieną akiratyje pasirodžiusį veidą. Žaidžiau žaidimą mintyse vertindamas kiekvienos praeinančios merginos figūrą, gaudydavau jų akis ir pagavus, bandžiau nuspėti jų planus, pagal užlaikytą žvilgsnį ir šypseną.
Ir net krūptelėjau iš nustebimo, kai staiga pamačiau ją! Taip gundančiai atrodančią! Laukiau jos tokios, tikėjausi kažko tokio, bet ji pranoko visus lūkesčius.. Pliki pečiai ir ilgos iki alkūnių pirštinės išryškino jos odos įdegį, kelių nedengianti aptempta suknelė ir aukštakulniai pabrėžė jos krūtinę ir užpakaliuką ir įpareigojo jos eiseną būti ypatingai seksualiai. Laisvai krintantys plaukai ir ryškus lūpdažis pabrėžė jos veido grožį... Aptempta krūtinė ir iškilę kalneliai ties speneliais išdavė, kad ji be liemenėlės. Žinojau ir jaučiau, kad visi aplink ją varsto akimis. Gašliai. Pavydžiai. Iš kur po velnių ji turi tokius drabužius?! Nusprendžiau nesiaiškinti, nes jaučiausi nugalėtojas! Nes ji mano! Šį vakarą (o ir kitus tikiuosi) ji praleis su manimi! Pašokau džentelmeniškai atitraukti kėdės ir pabučiuoti. Jos kvapas aplenkė lūpas. Nors ir ne naujas, bet vis tiek gundantis. Ir nespėjus man pasimėgauti jos lūpomis, ji vėl mane nustebino – netikėtai pasistiebė prie mano ausies ir tyliai, karštu, prikimusiu balsu tarė:
„Norėtum tos blondinės užpakaliuko?“
Stagiai pasekiau jos žvilgsnį, Renata žiūrėjo į merginą prie baro, kalbančią su padavėju. Kol pasimetęs mintyse virškinau kas čia per suktas klausimas ir ką atsakyti, ji vėl pasistiebė prie mano ausies ir tarė:
„Aš mielai įkąsčiau į jį štai taip..“, - ir švelniai krimstelėjo man į ausies spenelį.
Kol aš apstulbęs muisčiausi ieškodamas tinkamo atsakymo, ji nusijuokė išsklaidydama mano nustebimą ir sutrikimą.
„Užsisakykime! Nes jei nieko negausiu valgyti teks suvalgyti tave!“
Visą vakarą jaučiau kaip ji kontroliuoja situaciją. Ir mano dėmesį. Tai nagais perbraukdama per mano ranką arba smakrą, tai žaismingai nukreipdama pokalbį apie pieną ir šieną. Tai pamirkius sauso vyno taurėje pirštą jį seksualiai aplaižydama, tai klausdama mano nuomonės apie vieną ar kitą jos aprangos detalę, nuolat save gundančiai liesdama.. Nuo jos tokio elgesio, judesių ir žvilgsnio, jaučiau kaip mano draugužis kelnėse standėja, pulsuoja. Ir net atrodė, ji taip pat tą jaučia. Ir mėgaujasi tuo.
Nebežinojau kiek tversiu tą jos žaidimą, bet pasidaviau ir atsidaviau į jos rankas. Nedažnai ji taip vadovauja, bet kai vadovauja daro tai meistriškai, ir be jokių šansų pasipriešinti, ar pakreipti įvykius ne taip kaip ji buvo suplanavusi.
„O gal šiandien apsieikime be kino teatro, važiuojame namo ir pažiūrėsime kiną ten? Žinoma, jei norėsi žiūrėti...“, - nepamiršusi viliokiškai liežuviu lyžtelti savo pirštą ir lūpas.
Išsišiepęs tik palinkčiojau galva. Ji žinojo, kad sutiksiu. Ir nusišypsojo laimėtojos šypsena. 
Jaučiau kaip mano penis išsipūtęs nepatogiai spurda kelnėse. Eiti link mašinos buvo itin nepatogu. Bet žinojimas kuo visa tai gali baigtis ir mėgavimasis tokiu atviru flirtu atpirko viską.
Prieš lipant į mašiną ji stiga stabtelėjo, pasimuistė ir įbruko man į rankas savo rankinuką:
„Palaikyk, prašau, man kažkodėl nepatogu...“
Ir atsukusi man nugarą, staigiai užkišo rankas už aptemptos suknelės apačios kraštų ir seksuliai pasilenkusi, vikriai nusimovė kelnaites. Renata mėgavosi mano žvilgsniu!
“Šitaip kur kas geriau! Įsidėsi kur nors?”, - ir sukišo kelnaites man į kelnių kišenę. Žinoma tai darydama, lyg netyčia ranka užkliudė ir suėmė pūpsantį mano draugužį. Kol aš nespėjau jos pačiupti, Renata, matyt teigiamai įvertinusi padėtį, su išdykėliška šypsena, staigiai įlipo į mašiną. Norėjau šokti iš paskos ir paimti ją čia pat ant galinės sėdynės. Tačiau ji įsakmiai nurodė greičiau važiuoti namo.

Norom nenorom nusileidau, šokau mašinon ir išrūkome link namų. 
Susikaupti vairuoti sekėsi taip pat sunkiai kaip ir nusiraminti kavinėje. Ji žaidė mano vaizduote ir specialiai atsisėdo kaip tik galėdama aukštyn susikėlusi tą savo aptemptą suknelę. Tik kokių kelių centimetrų pritrūkto, kad būtų atidengtas ir atvirai matytųsi išlaisvintas nuo kelnaičių jos persikiukas. Jos kojinių viršus dabar nebebuvo palindęs po suknele, todėl matėsi jos tvirtų ir plikų šlaunų linija. Vaizdas buvo toks seksualus, kad vietoje vairo laikymo abiem rankoms, vieną uždėjau jai ant šlaunies ir pradėjau glostyti.
Ji leido tai daryti. Ir netgi pati lygiai taip pat viena ranka glostė mano šlaunį, vis pirštais perbraukdama kelnėse išsiputusį kalnelį. 
Važiavome nekalbėdami. Klausėmės vienas kito padažnėjusio gilaus kvėpavimo. Kadangi jai skirti dėmesio vairavimui nereikėjo, ji atvirai pasukusi galvą žiūrėjo tai į akis tai į mano klyną.  Nuo veido niekaip nedingo ta išdykėliška laimėtojos šypsena.
Įvertinusi ilgoką ir nuobodžią užmiesčio kelio atkarpą, Renata atsisegė diržą atsiklaupė ant savo sėdynės ir pasilenkė prie mano varpos. Vos susilaikiau neužsimerkęs iš malonumo, kai ji be jokių preliudijų atitraukė užtrauktuką, apžiojo mane ir paėmė taip giliai į burną, kad net pajutau kaip skverbiuosi į jos gerklė. Ji žinojo kaip varyti mane iš proto ir dieviškai pamalonindavo mane minetu. Taip ir dabar apžiojo taip giliai kaip tik sugebėjo, keliais intensyviai linktelėjimais įsitikino, kad giliau jau nėra kur. Nepaleisdama varpos iš burnos, delnu sudrėkino visą mano draugužį savo seilėmis. Padariusi jį slidų ir suėmusi tvirtai delnu pradėjo intensyviais judesiais judėti aukštyn žemyn. Jos ranka ir lūpos buvo tarsi ištisas gilus organas, ir slankiojo mano peniu nuo pat pagrindo iki pat galvutės.
Jausdama vis intensyvėjantį tvinkčiojimą (o gal rankos spaudimą ant savo galvos) ji meistriškai keitė tempą. Sustodavo judėti burna ir laikydama apžiojusi varpos galvutę laižė ją liežuviu bei darbavosi ranka. Arba pirštais padarius žiedą užspausdavo varpą ties pagrindu ir žaidė tik burna. 
Nežinau kaip sugebėjau parvairuoti iki namų. Atrodė kad važiuoju užsimerkęs. Įsukęs į kiemą ir užgesinęs automobilio variklį, jau pagalvojau, kad galiu atsipalaiduoti ir pradėjau laukti kulminacijos. Tačiau pajutusi kad mašina sustojo, ji atsitraukė, apsilaižė lūpas ir lyg niekur nieko išlipo laukan, palikus mane prasegtomis kelnėmis ir styrančiu kotu. Pažiūrėjo pasilenkusi į mane nustebusį, vėl teigiamai įvertino situaciją ir gundančiai sumirksėjusi akimis nubėgo namo... Pasijutau kaip šuo per rują ir puoliau paskui. Net nespėjau normaliai susitvarkyti. Ir pagalvoti, kad mane tokį gali kažkas pamatyti.
Renatą pavijau tik prie namo durų. Prispaudžiau ją iš nugaros prie jų, ranka suėmiau jos plaukus ir grubiau atsukęs galvą, godžiai ėmiau ją bučiuoti. Kita ranka atvirai glamonėjau jos užpakaliuką. „Kiek galima mane erzinti!?“ – pamaniau. Norėjau paimti ją čia, tryniausi savo draugužiu jai tarp sėdmenų. Tačiau išlaisvinusi burną iš mano bučinio, ji mane vėl atvėsino sušnabždėjusi: „Mus gali čia pamatyti. Eime vidun.“ 
Nenorom atrakinau duris, įtempiau jau vidun ir vos tik nusispyrėme batus vėl prispaudžiau ją iš nugaros prie durų. Jutau kaip ji išriečia užpakaliuką leisdama ranka man patogiau pasiekti jos persikiuką. Nemačiau jos akių pasuktame ir prie durų prispaustame veide – jos buvo užkritusios truputi suveltais plaukais. Tačiau mačiau prikąstą apatinę lūpą. Ji valdėsi neišsiduoti susijaudinimo. Tačiau jos apatinės lūpos išdavė ją. Ne tokia ji jau ir ledo karalienė, kaip vaidino! Jutau kokia ji šlapia. Žaidžiau pirštais slysčiodamis jomis ir groti tarsi smuiku. Ji pati klubų judesiais bandė pagauti mano pirštus ir panardinti juos gilyn. Nesusilaikiau pats suteikdamas jai tai. Dviem pirštai įsiskverbiau į ją  ir pradėjau ją glamonėti taip kaip ji mane mokino, taip kaip jai būdavo maloniausiai. 
Nuo šito Renata jau nebesugebėjo sulaikyti aimanų. Prikąsta lūpa buvo išlaisvinta ir pasigirdo iš proto mane varantis dūsavimas. Jau galvojau esantis padėties karalius! Tačiau būdama nugara, ji įsigudrino ranka tvirtai suimti mano, dar šlapią nuo jos pačios seilių, penį. Ir griežtais stipriais judesiais pradėjo vėl jį smaukyti. Ji žinojo, kad aš esu labai susijaudinęs, ir pasinaudojusi susilpnėjusiu spaudimu bei vidinio masažo stabtelėjimu, ištrūko. Pačiupo mane už rankos, nulaižė nuo pirštų savo drėgmę ir nusitempė mane link miegamojo.
Ji vėl atgavo savo vadovavimą. Staigiai apsisukusi parvertė mane į lovą. Klusniai atsiguliau ir laukiau tęsinio. Ji padėjo man nutraukti kelnes ir pati su tokiu vikrumu išsinėrė iš savo suknelės ir kojinių, kad vėl likau nustebintas. Buvau teisus – ji buvo be liemenėlės! Išlaisvinta jos krūtinė buvo nuostabi! O kadangi jos kelnaitės jau senai gulėjo mano kišenėje, mano karalienė liko visiškai nuoga. Nespėjau pasigėrėti tokių jos grožiu, kai ji šoko ant manęs apsižergė ir suėmusi mano penį atsisėdo ant jo. Abu buvome tokie susijaudinę, mano daiktas kietas, o ji tokia drėgna, kad iškarto pasinėriau taip giliai, kaip tik galėjau. Žinojau kad taip jai mylėtis patinka labiausiai! Tačiau jos planai vėl buvo kitokie...
Nespėjau susivokti, o mano rankos jau buvo prirakintos prie lovos rėmo. Ji iš anksto buvo pasiruošusi šitam ir ten jau buvo įverti antrankiai. Žinoma, laisvai galėjau ir išsilaisvinti iš jų ir pasipriešinti, bet leidau jai su manim daryti dabar ką nori. Paprastai jais būna prirakinta ji pati, o šį kartą buvau pats jais įkalintas. Ir tai buvo man pirmas kartas. Ir žinojimas, kad negaliu pasipriešinti yra visai malonus. Pasiduoti kito žmogaus valiai ir nebegalvojant ką turiu daryti pats, gali atsiduoti tik malonumui.
Laukiau kol Renata pradės joti ant manęs, tačiau ji nepradėjo. Ilgokai žiūrėjo į mane ir kai aš iš nekantrumo suspurėjau ir pabandžiau pats pašokdinti ją tarsi koridos jautis, nulipo nuo manęs.
„Ne, ne, ne..“ – paplekšnojo sau per tarpukojį. – „Vėliau“. Ir apsilaižiusi lūpas tarė: „Neskubėk, kaubojau. Aš vis dar alkana. Norėčiau ką nors suvalgyti…“ Ir pasilenkusi pradėjo laižyti mano varpą, tarsi ledą ant pagaliuko. Net nepagalvojau prieštarauti. Ji čiulpė ir laižė mane. Darbavosi tik lūpomis ir liežuviu. Ranka tik prilaikydama mane stačią. Nebesugebėjau susilaikyti, mano kūnas ir mintys nebeklausė manęs ir pradėjau raitytis, norėdamas giliau ir giliau įeiti į tą mažą burnytę. Ji tai jautė. Pažinojo mane. Ir žinojo kas man maloniausia. Apžiojusi varpos galvutę įsisiurbė taip ją suspausdama ir ranka pradėjo intensyviai smaukyti kotu. Mano kūno raumenys įsitempė kaip gavusios elektros šoką. Ištryškau tarsi fontanas! Net  ir ji nebuvo pasiruošusi tokiam kiekiui. Kad ir kaip stengėsi suspaudusi sulaikyti burnoje ir iščiulpti mane, mano sėkla išsiveržė iš jos burnos ir pradėjo tekėti jos pirštais, kurie vis dar slysčiojo manimi, bet jau lėtai ir švelniai.
Mane iš burnos ji paleido tik kai mano kūnas suglebo nebeturėdamas jėgų būti taip įsitempęs. Ji dar ilgokai gulėjo apsikabinusi mane ir padėjusi galvą ant pilvo.
Buvau devintame danguje. Ji jautė mane ir žinojo kad netrukus pasistengsiu atsilyginti su kaupu.
„Pailsėk. Vakaras ir staigmenos dar tik prasideda...“ – ir pašokusi nubėgo padaryti kavos.
Neturėjau jėgų net antakio klausiamai pakelti. Laukiau kavos ir to kas dar bus...

 
Komentarai
Naujas komentaras