Mano pikantiška paslaptis

How-to-make-cooking-in-the-kitchen-romantic_1.jpg
 
Manau, kad kalti tie pavasariu kvepiantys orai. Užsinorėjau kažko naujo. Kažko nepatirto, jaudinančio ir pratutinančio. Smalsumas nuvedė į skelbimų suaugusiems skiltį. Nežinojau ko ieškau. Blaškiausi nuo vieno skelbimo, prie kito. Vieni glumino, kiti stebino ir kėlė juoką, treti atrodė rimti, brandūs, bet tiesiog ne man. Supratau, kad man nereikia nei meilužio, nei vergo, nei už mane daug labiau pašėlusių naujų draugų. Dėl savo širdies ir gyvenimo esu visiškai tikra. Norėjosi tik mažo, aštraus prieskonio...

Akį užkliudė dailus moteriškas siluetas. Nieko aiškaus, tik kažkokia mistiškai patraukli figūra. Širdis šoktelėjo iš džiaugsmo – pasijutau suprasta. Ji kaip ir aš: įsipareigojusi, tačiau pasiilgusi nuotykių, ieškanti draugės laisvalaikiui ir ne tik. Tikriausiai, su amžiumi ateina noras geriau pažinti save ir atsiranda drąsos išbandyti naujus dalykus. Ypač tokius, kurie kaitina kraują ir apie kuriuos niekas nesužinos. Rinkdama žodžius užsikaičiau kavos ir parašiau jai trumpą prisistatymo laišką. Dar akimirką dvejojau prieš paspaudžiant „siųsti“, bet išdrįsau. Kūnu perbėgo karštis (gal tiesiog suveikė kofeinas) ir pažadėjau sau, kad jei šita neatrašys, nutrauksiu paiešką.

Jaudinausi, kaip paauglė: atrašys, neatrašys... patiksiu, nepatiksiu. Atrašė. Širdis vėl šoktelėjo iš džiaugsmo. Pajutau, kad radau žmogų, kuris nori to paties, kaip aš. Pamažu vystėsi pokalbis, atsirado pasitikėjimas... Vyro paklausta, kodėl nepaleidžiu telefono iš rankų, supratau, kad elgiuosi kaip paauglė. Akimirką susigėdau, bet supratau, kad to ir norėjau: ugnelių akyse, šypsenos lūpose, noro kažką daryti... Ne, su ja mes kalbėjomės ne vien apie seksą. Apie gyvenimą, buitį, visuomenę... Bet ką. Na, bet galiausiai, apie seksą. Nė viena nebuvome intymiai lietusi moters, tai kalbos buvo sočiai.

Darbas, Mylimas, šeima, draugai... Ištrūkti iš šito rato tikrai sunku, tačiau gan intensyviai palaikėme ryšį žinutėmis. Jaučiausi, lyg ją jau pažinočiau. Mano pagerėjusi nuotaika neliko nepastebėta. Teko Mylimam prisipažinti. Sukurpiau istoriją, kad susipažinome vienoje grupėje „Facebook“ ir kartu laikomės dietos: dalinamės receptais, rezultatais... Esą taip efektyviau. Jis tik nusijuokė ir pasiteiravo: "Kiekvieną pirmadienį susipažįstate iš naujo?" Taip, mano figūra nesikeitė, tik viduje virė daug naujo. O gal tik primiršto seno...

Dietinė priedanga leido susirašinėti net Mylimam būnat netoliese, kas velniškai jaudino. Nuotaikos pagauta draugė kūrė scenarijus, kaip jis mus užklumpa, kaip priverčia mane tenkinti ją kol jis stebi. Kaip vėliau į mane įsiskverbia ir ji jaučia, kaip su kiekvienu jo stumtelėjimu, vis stipriau neriu į jos drėgną putytę. Žinoma, drėkau nuo tokių jos fantazijų. Ir velniškai jaudinausi, kad jis nepamatytų tų žinučių. Gal jaučiausi truputį kalta, nes dariausi jam meilesnė. O gal kaip tik, buvau įkvėpta – jaučiausi graži, seksuali ir geidžiama. Moters. Nuostabiai gražios, protingos ir įdomios moters. Jaučiausi lyg gavusi didžiulę Likimo dovaną.

Sako, kad kai labai nori, randi laiko viskam. Radom. Visiškai netikėtai suskambo mano telefonas. Skambino ji! Mano galvoje perbėgo daugybę scenarijų ir nė vienas nežadėjo nieko gero. Virpančiais pirštais šiaip ne taip atsiliepiau. Fone gaudžiant mašinai išgirdau jos švelnų balsą. Nukaitau ir jaučiau, kaip nežymiai virpa visas kūnas. Ji buvo netoliese ir kvietė kartu pasivaikščioti po parduotuvę. Kaip mat sutikau. Net mylimas neklausinėjo, kai pasakiau, kad einu apsipirkti su drauge. Ta drauge. Net nusivyliau, kad netraukia per dantį.

Beprotiškai jaudinausi. Lyg ir nederėjo išsipustyti, bet pasidažiau, kiek spėjau, išsišukavau plaukus, pasikvėpinau, prieš veidrodį, gal tik iš trečio karto, dailiai užsidėjau šaliką ir išėjau. Ji manęs jau laukė. Keistai besišypsodamos puolėm viena kitai į glėbį, kaip geriausios draugės. Buvo neįmanoma nesijuokti. Ji buvo tokia kaip aš įsivaizdavau: labai žavi, moteriška ir trykštanti gyvenimo džiaugsmu. Po akimirkos tylos ji išsitraukė sąrašą ir čiupusios krepšelius pirkiniams laikėmės scenarijaus.

O ji buvo pasiruošusi – abi vieną po kito rinkome ingredientus pikantiškam troškiniui. Džiaugiausi jos norui vadovauti ir mėgavausi galimybe ją stebėti, nekaltai vis prisiliesti, pagauti žvilgsnį... Suvokiau, kad esame viešoje vietoje, todėl tas uždraustas artumas tik dar labiau jaudino. Aišku, moterų draugystei visuomenė leidžia daug daugiau, todėl mūsų krizenimai ir kuždėjimaisi turėjo kelti tik susižavėjimą... arba pavydą.

Pirmą kartą džiaugiasi lėtai slenkančia eile. Ji jau buvo paaiškinusi receptą, todėl „viešų“ klausimų nebeturėjau. Tylėjom. Jaukiai tylėjom ir bendravome žvilgsniai. Buvo jos akyse tas kažkas, kas viliojo peržengti ribą. Supratau, kad jos geidžiu. Kad noriu ją leisti, kad svaigina jos kūno ir kvepalų aromatas, kad keri šypsena... ir kad ji tiesiog skaito iš mano akių. Atsisveikinimo apkabinimas truko ilgokai, o mergaitiškas bučkis į lūpas taip ir liko degti ant lūpų.

Grįžusi namo bijau rodytis savo vyrui akyse. Žinojau, kad pastebės tą mano susijaudinimą, tą pernelyg laimingą šypseną. Puoliau gaminti. Rodos, pavyko visą energiją nukreipti į procesą ir darbas tiesiog tirpo rankose. Virtuvėje pakvipus šiltu maistu pasirodė ir vyras. Nekėliau į jį akių, lyg būčiau baisiausiai užsiėmusi, ir į klausimus apie naują draugę atsakinėjau kuo lakoniškiau. Jis trynėsi aplink kaip katinas, glaustėsi ir meilinosi. Ar galėčiau tam atsispirti?.. Vos puodas su daržovėmis ir mėsa liko troškintis ant silpnos ugnies, aš buvau įremta į virtuvinę spintelę.

Jis klubais spaudė mane prie spintelės ir glamonėjo kaklą, o aš beviltiškai laikiau rankose suspaudusi rankšluostį, kurio taip ir nespėjau padėti į vietą. Tylūs mano atodūsiai pamaži garsėjo, kai jis atsegė man džinsus ir rado kelią prie klitoriaus. Dabar jau pati tryniausi į jį klubais jausdama erekciją jo sportinėse kelnėse. „Paimk mane...“ – išsprūdo man visiškai nebūdinga frazė. Suveikė žaibiškai. Netrukus stovėjom abu nusmauktomis kelnėmis ir jis švelniai „kalė“ mane prie spintelės, bandydamas įsibrauti į mano mažą putytę.

Netrukus mano galvoje neliko jokių pašalinių minčių, tik gerokai padažnėjęs širdies ritmas. Jaučiau, kaip mano vidiniai raumenys grežte gręžia jo falą, o ausis kuteno jo atsiprašymas, kad ilgiau neišlaikys. Iš įpratimo pasiūliau jam baigti man į burną. Žiūrėdama į jį tokį susijaudinusį, įsitempusį ir įkaitusį, ėmiau galvoti apie savo draugę. Svarsčiau, kaip pasikeičia jos veidas pasiekus orgazmą, triukšminga ji ar tyli, koks jos skonis... Nurijau šiltos spermos dozę ir išjungiau ugnį. Vyras pažiūrėjo į mane: „O tu dar alkana?“ Abu garsiai nusijuokėme.

Ir išties, jautėsi, kad troškinys pagamintas su meile. Mylimas siuntė komplimentus mano naujai draugei už vakarienės receptą, o aš negalėjau atsistebėti jos genialumu ir tuo, kad vis labiau jos geidžiu.


Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras