Mažasis penktadienis

5647517.jpeg
 
Ketvirtadienis – jau beveik savaitgalio pradžia. Būtent taip jaučiausi prabudęs po smagios nakties ir visai nenorėjau į darbą. Privalau pridėti, kad prabudau ne savo lovoje. Kiek sutrikau, kad ji manęs neišvijo, bet, matyt, tas laukinis seksas abiems susuko galvas. Taip jau būna, kai paskambina sena-gera draugė, bekalbėdama apsiverkia dėl eilinių skyrybų, o tu po kiek laiko jau stovi prie durų su buteliu šampano ir dėže ledų, taip?.. Na, man taip nutiko. Nesiskundžiu. Moteris, kuri nori vyriškai giminei įrodyti, kokia gera yra lovoje – pats saldžiausias desertas prieš miegą.

Kai atsibudau, lovoje jos jau nebuvo. Girdėjau tik maloniai šniokščiantį dušą. Mano rytinė erekcija greitai sureagavo į mintis apie jos nuogą kūną po garuojančia srove. Išgirdau, kaip ji užsuko vandenį ir pašokau iš lovos. Adomo kostiumu šoviau į vonią. Ji šluostėsi dideliu, minkštu rankšluosčiu ir jos moteriško kūno linkiai akimirksniu užvaldė mano mintis.

- Labas rytas, - šyptelėjo ji ironiškai vos žvilgtelėjusi į mano styrantį penį.

- Labas rytas, - pakartojau išsišiepęs ir atsiklaupiau ant rankšluosčio jai po kojų.

Lyžtelėjau jos švelnią putytę ir palengva liežuviu broviausi giliau. Ji kilstelėjo vieną koją ant dušo pakilos ir pirštais praskleidė savo dar drėgnas lūpytes. Įskaičiau tai, kaip iniciatyvumą. Viena ranka švelniai stimuliuodamas savo penį, o kita įstvėręs jai į šlaunį, atkakliai stengiausi ją patenkinti. Ji dūsavo, tyliai aikčiojo ir, galiausiai, įsijautusi ėmė siūbuoti klubais trindama man į veidą savo gėlelę. Lyg dievišką nektarą godžiai laižiau jos sultis. Ji įsitvėrė man į plaukus, lyg norėdama išlaikyti mane vienoje vietoje, o aš vis čiulpiau jos klitorį, vis broviausi gilyn nosimi ir liežuviu... Porą kartų stipriai timptelėjusi man plaukus ji sugniaužė gerklėje tylią aimaną ir pasiekė orgazmą. Pajutau naują šiltos drėgmės bangą ir mikliai ją išlaižiau. Patenkintas atsistojau su vis dar styrančiu peniu ir viltimi "nuleisti garą".

Čiupusi už sprando ji prisitraukė mane arčiau ir, pabučiavusi  į skruostą, pakuždėjo "ačiū". Norėjau sakyti: "Na tik nereikia..." tačiau ji išsprūdo iš mano glėbio ir metė: "Pasimasturbuok duše. Ir paskubėk. Man reikia į darbą."

Reikia ir man, bet... Bet..! Išties po dušu, saldžiai kvepiančiu jos dušo žele būčiau greitai pasiekęs finišą. Tačiau mano kraujas tiesiog virė ir smegenys nepriėmė tokios finalinės versijos – privalėjau veikti. Mikliai nusiprausiau. Apsijuosiau klubus rankšluosčiu ir išėjau jos ieškoti.

Ji klojo lovą. Vos įėjęs į kambarį nusimečiau rankšluostį. Ji nė nežvilgtelėjo. Čiupęs abiem rankom jos riestą užpakaliuką stumtelėjau ją ant lovos ir nubraukiau šilkinį chalatą aukštyn. Mano nuostabai - jokių kelnaičių! Dar labiau susijaudinau. Pirštais tvirtai, bet švelniai gniaužiau jos minkštus sėdmenis. Žinojau, kad laiko nėra, bet užsidegiau noru palaižyti jos išangę. Iš pradžių ji lyg muistėsi priešindamasi, bet vos praskėčiau jos žandukus ir iškišęs liežuvį lyžtelėjau – aiktelėjo iš malonumo. Atkakliai broviausi gilyn iškišęs liežuvį. Jos aikčiojimai įaudrino mane lyg kokia sirgalių komanda. Dusau ir aš. Iš įkarščio. Dar stipriau praskėčiau jos sėdmenis. Lyžtelėjau nuo putytės iki kitos skylutės ir, palinkęs virš jos, sukišau savo stangrų penį jai į drėgną makštį.

Elgiausi gyvuliškai. Ji tik gulėjo, o aš ją dulkinau. Taip, smaigsčiau savo kietu kotu kuo įmanydamas stipriau, o jos krumpliai balo gniaužiant kumštyje antklodę. Jos stiprūs vidiniai raumenys grežte grežė mano penį. Jaučiau, kad jau tuoj baigsiu. Tuoj... Tuoj! Ištraukiau savo penį paskutinę akimirką ir užspaudžiau ties pagrindu. "Dar ne, dar ne..." - kartojau sau mintyse giliai kvėpuodamas. Ji klausiamai žvilgtelėjo į mane per petį, o aš tik paglosčiau jai nugarą ramindamas ir grįžau prie savo velniško plano.

Sudrėkinau penio galvutę iš jos vaginos plūstančiu natūraliu lubrikantu ir pabrūžinęs tarp abiejų skylučių nėriau į tolimesnę. Taip, į išangę. Sukišau tik galvutę, bet ji taip skaudžiai aiktelėjo ir taip stipriai sutraukė žiedinius raumenis, kad beveik iš karto baigiau.

Grožėjausi, kaip mano tiršta sperma teka iš jos ankštos skylutės. Ji vėl atsisuko: "Laižyk!" Tokiam griežtam tonui negalėjau atsispirti. Lėtai braukiau liežuviu per keistą mūsų skysčių mišinį. Ji įsikibo man į plaukus ir stumtelėjo mano veidą gilyn. Neturėjau, kur dėtis. Laižiau savo paties spermą. Man naujas skonis, naujas kvapas... Viskas taip keista, bet jos spaudimas ir tylios aimanos, man mikliau darbuojantis liežuviu, mane padrąsino. Kruopščiai išlaižiau savo netvarką ir ji mane paleido. Vakarykštė „auka“ šiandien tapo valdove. Nekantravau vėl patenkinti jos nurodymus.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras