Mergaitiškai žaisliukai

download(5).jpg
 
5 komentarai
Eilinis vakaras pas draugę iš serijos „visi jie vienodi“. Vynas, lengvi užkandžiai, filmas ir nesibaigiančios kalbos. Ištuštinusi kažkelintą taurę pakilau į tualetą. Galvelė lengvai sukosi, bet tikslą pasiekiau ir misiją įvykdžiau sėkmingai. Plaunantis rankas pamačiau lentynėlėje rožinį „macaroon‘ą“. Pamaniau, kad čia viena iš tų mano matytų papuošalų dėžučių ir sumaniau patikrinti. Paėmiau, nustebau, kad ne toks lengvutis, kad niekas viduje nebarška... Pabandžiau atidaryti, o jis ėmė vibruoti. Pirma persigandau, o paskui ėmiau garsiai juoktis.

Draugė sunerimo, ar man viskas gerai, o aš grįžau į svetainę su delne burzgiančiu daikčiuku reikalaudama paaiškinti, kas tai. Draugė irgi nusijuokė ir metė lyg tai būtų savaime suprantama: „Vibratorius!” Aš ėmiau ginčytis, kad toks mažas, kad menkai vibruoja, kad man tikrai nesuveiktų... „Nesąmonė!“  Ji ramiai paėmė „sausainiuką“ ir parodė, kaip reguliuojasi, o tada, lygiai taip natūraliai, kaip pirma, pasiūlė pabandyti.

Aš pasimečiau, o ji vėl užpildė taures ir mane paragino. Atšaldytas vynas maloniai vėsino mano, intrigos įkaitintą kūną, o galvoje kirbėjo kipšiukas... Sutikau ir pažadėjau išbandyti daikčiuką namie. Draugė kaip mat paprieštaravo ir reikalavo atlikti eksperimentą čia ir dabar. Drovumą, matyt, jau buvo nuplovęs vynas, o ir vasariškas karštis apnuoginęs kūnus, skatino visiškai atsisakyti rūbų... bet aš neskubėjau. Varčiau vibratorių tarp pirštų, o draugė įsitaisiusi kitame sofos gale ėmė pasakoti, kaip jį naudoja.

„Gali pradėti nuo krūtinės. Jis taip maloniai, švelniai slysta... Gali net sudrėkinti vynu – vandens nebijo!” – entuziastingai pasakojo ji. „Atsigulk!” – komandavo ji man juokdamasi,- „Ei, sulenk kojas, Gražuole!“ Išgėriau dar vieną didelį gurkšnį vyno ir paklusau. Ji perjungė dainą, o aš įsijungiau tą juokingą vibratorių. Užmerkiau akis ir, išties, malonūs virpesiai ėmė bėgioti mano odos paviršiumi. Pajutau, kaip draugė pakilo nuo sofos ir atsisėdo šalia sofos ant kilimo. Atsimerkiau, bet ji liepė man atsipalaiduoti ir ėmė pasakoti, ką turėčiau įsivaizduoti, o gal tiksliau, ką įsivaizduoja ji, kai pasiima šitą mažylį.

Lengvai pasidaviau jos pasakojimui ir mano fantazija piešė karščiausius vaizdus. Padidinau vibraciją ir kūno reakcijos dar sustiprėjo. Ji pasakojo apie liežuvį besisukantį aplink mano krūtų spenelius, o aš jaučiau, kaip jie stangrėja. Neištvėrusi įtampos nusitraukiau palaidinę ir nusimečiau liemenėlę. Draugė džiaugsmingai sutiko mano žingsnį ir šypsojosi patenkinta, kad yra teisi – daikčiukas veikia. Vėl atsiguliau, atsipalaidavau ir ėmiau sukti ratukus tuo švelniu vibratoriumi aplink savo jautrius krūtų spenelius. Draugė pakomentavo, kad reikėtų lubrikanto, bet užuot pakėlusi užpakalį ir atnešusi, prisilenkė ir aplaižė vieną. „Pabandyk!” – entuziastingai siūlė, lyg saldumyną pagal naują receptą. Įsmeigiau į ją nustebusias akis, o ji tik linksėjo galva. Pabandžiau. Patiko... Išties vibratorius slydo daug glotniau. Man tyliai aiktelėjus, ji pakilo ir aplaižė kitą spenelį. Priglaudžiau vibratorių prie kito.

Tik kartais atsimerkdama skendau malonume, bet pajutusi jos lūpas ant laisvo spenelio, supratau, kad ji kur kas labiau suinteresuota mano malonumu, nei nešališka stebėtoja. Nesipriešinau, buvo pernelyg malonu. Jos miklus liežuvis ir lengva, švelni ranka, glostanti mano nuogą pilvą... Mano garsėjančias dejones ji netikėtai užčiaupė bučiniu. Nustėrau iš malonumo, bet neturėjau valios pasipriešinti. Man iš rankų iškrito žaisliukas, o ji jį paėmė ir ėmė braukti žemyn man palei šonus. Užvaldė dar didesnis malonumas ir aimanavau žiūrėdama jai į akis.

Nugara rietėsi pati, kai jos patyrę pirštai slydo žemyn. Nė nepajutau, kada palikusi sausainiuką mano pilvo apačioje ji užkišo ranką man už kelnaičių. Ilgi, miklūs pirštai greitai rado karščiausią tašką ir aš praskėčiau kojas visiškai atsiduodama jos malonei. Ji, rodos, visai nesistengė manęs patenkinti, o tik tyčia erzino, kad įsijausčiau pati. Jai pavyko. Netrukus mano pačios pirštai stūmė jos pirštus giliau. Jos pirštais stimuliavau savo klitorį jau neįsivaizduodama, o jausdama karštas lūpas sau ant kaklo ir nepakartojamus virpesius pilvo apačioje.

Truputį nusigandau, kai ji atsitraukė, bet man nespėjus nieko pasakyti, atsisėdo ant sofos tarp mano praskėstų kojų ir ėmė traukti žemyn šortus, kartu su kelnaitėmis. Sveikas protas dar kažkur kamputyje bambėjo, kad taip nedera, kad nepadoru, bet užsivedęs kūnas veikė automatiškai. Gulėjau prieš ją nuogutėlė ir susijaudinusi, bet nesijaučiau pažeidžiama. Kažkodėl maniau, kad tai aš vadovauju šitam spektakliui.

Kol ji švelniai glostė mano lytines lūpas, aš sustiprinau vibraciją ir priglaudžiau sausainiuką virš klitorio. Vėl nesusivaldžiusi tyliai atsidusau, o ji išsišiepė ir praskėtė mano lūputes, kad galėčiau tiesiogiai stimuliuoti savo jautriausią tašką. Lubrikanto jau nereikėjo, buvau stipriai sudrėkusi. Man užsiimant klitoriu, ji nekaltai glostydama mano lytines lūpas, ėmė ir kyštelėjo pirštelį vidun. Iš pradžių nusigandau, bet greitai apsipratau prie dvigubos stimuliacijos. Ne tik apsipratau, bet ir įsijaučiau. Nejučia ėmiau siūbuoti kubais, norėdama sustiprinti frikcijas.

Netrukus vieną pirštą pakeitė du, o aš dar stipriau priglaudžiau vibratorių prie klitorio. Jaučiau, kad finišas artėja, bet vis gi orgazmas smogė netikėtai. Ir neįtikėtinai stipriai. Aimanavau spazmuojant vidiniams raumenims ir jaučiau, kaip stipriai jie vis čiumpa draugės pirštus. Kai pagaliau aprimau, ją paleidau, o ji kuo ramiausiai ištraukė nuo mano syvų drėgnus pirštus ir demonstratyviai nulaižė žiūrėdama man į akis.

- Tai veikia?...

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (5)
Nuostabus potytis, šaunuolės merginos.
Saunuoles mergaites
kai kurios istorijos buvo istrintos ir perasomos per nauja
Sena istorija
Saldi istorija...
Naujas komentaras