(Ne)lauktas

anastasia-harris-hinduismbibleinfo_blogspotcom(1).jpg
 
4 komentarai
Grįžau po darbo namo išsunktas ir pervargęs. Tas lauktas oro atšilimas suveikė kažkaip savotiškai. Nesakyčiau, kad labai gerai. Tik nusimoviau batus, atidariau balkoną, kritau aulštelninkas ant sofos ir užmerkiau akis. Mažytė palaima...

"Labas," - išgirdau dirbtinai murkiant tyloje. Kilstelėjęs galvą pamačiau savo moterį. Gal reikėtų sakyti "netekau amo", bet išties likau nemaloniai sutrikęs. Kalta ne ji. Net ne pigaus striptizo klubo stiliaus apranga. Tiesiog... Jaučiausi prievartaujamas bent nustebti. Bent apsidžiaugti, kad dėl manęs stengiausi ir spjauti, kad ne visai taikliai. Nepajėgiau. „Labas...“ – keistai išspaudžiau nenorėdamas nė krustelėti.

Ji apėjo mane lėtai kaukšėdama aukštakulniais ir uždarė balkono duris. Nieko nesakiau. Net nejudėjau. Ji perbraukė raudonai lakuotais nagais man per krūtinę ir įsitvėrusi į diržą apžergė per klubus, vieną koją užkeldama ant sofos. Atsimerkiau, giliai įkvėpiau ir laukiau kito jos žingsnio. Ji žaismingai truktelėjo diržą iš nusišypsojo. Aš vis dar nesupratau jos pasirinkto vaidmens. Mano diržas buvo atsegtas, kelnės prasegtos ir nusmauktos tik tiek, kad ji pasiektų, ką nori.

Su mano paniurusiomis mintimis ir jos keistu elgesiu užtruko, kol mano penis sureagavo, bet jau po pirmų jos pastangų nustojau save kaltinti. Stengiausi atsipalaiduoti ir mėgautis, kad ir kaip sunkiai jai sekėsi. Liežuviu ji darbavosi ne prasčiau, nei įprastai, gal tik kiek monotoniškai, bet mano kūnas itin nenoriai atsidavė jos užmojams. Kai ji stabtelėjo, pakilo ir atsukusi man užpakaliuką, ėmė demonstratyviai mautis kelnaites, supratau, kad nebegaliu likti mandagus.

Sulaukęs, kada kelnaitės atsidurs ant žemės, parbloškiau ją ant sofos. Užuot atsakęs į jos nuostabą, gerai pliaukštelėjau per sėdmenis. Kartą. Kitą. Tas skardus garsas ir jos tyli dejonė, rodos, akimirkai pakibo kambaryje. Pasijutau blogas. Labai blogas. Kraujas plūstelėjo į penį ir jau pilnai sukietėjusi erekcija pati rodė kelią. Ji atsisuko ir žiūrėjo į mane nustebusi. Ne, net ne nustebusi, o nusigandusi. Man lyg buvo jos gaila, bet žiūrint į jos įraudusį užpakaliuką kraujas sruvo gyslomis, o tas apgailėtinas jos kostiumas kėlė šleikštulį. „Tu maža nevykusi kekšytė...“ – iškošiau dar kartą prispausdamas ją prie sofos.

Tvirtai sugriebiau ją už klubų ir net nepatikrinęs, ar jau sudrėkusi, sukišau savo penį. Jos pasimuistymai ir inkštimas manęs nesustabdė. Priešingai, tas skausmingas slydimas dar labiau sujaudino. Judėjau grubiai kaip niekada. Dulkinau ją kaip kokį daiktą. Ne su žvėriška aistra, o su kažkokiu įniršiu. Vis greičiau, greičiau... Jaučiau, kad ji apsipranta, kad mano penis vis lengviau slysta jos spazmuojančia vagina. Na, jau ne...

Ištraukiau penį ir stvėręs ją už peties parklupdžiau priešais. „O tau jau pradėjo patikti?..“ – suraukiau antakius prabilęs sau svetimu balsu. Nelaukiau jos atsakymo. Čiupau už smakro, už plaukų ir... dulkinau. Žinau, kad jai nepatinka, kai penis baksnoja per giliai gerklėje, bet man buvo nė motais. Tenkinau savo keistą norą ir jaučiau vis didesnį malonumą. Jos akyse besikaupiančios ašaros manęs visai netrikdė. Gal net jaudino. Ištraukiau penį, leidau jai įkvėpti oro ir peplekšnojęs juo jai per skruostus įkišau atgal. Ji nesipriešino. Klūpėjo paklusniai, kaip kokia pigi kekšė ir leido man daryti ką noriu.

Pasižaidęs ėmiau svarstyti apie finalą. Vėl vienu mostu parbloškiau ją ant sofos. Plačiai prakėčiau jos tinklinėmis kojinėmis apmautas kojas ir įkišau penį į jos drėgnutę putytę. Greitai vėl įsivažiavau ir smaigsčiau ją nepaisydamas skausmingų aikčiojimų. Ji gailiai žiūrėjo į mane pakandusi lūpą, o aš jaučiau, kad tuoj baigsiu. Čiupau jai už gerklės ir spustelėjau drąsiau, nei įprastai. Ji truputį įsigando, čiupo man už rankos, bet nesipriešino. Dar kelios akimirkos ir pajutęs spazmuojant jos vidinius raumenis ištraukiau penį. Aptaškiau sėkla jos korsetą, tankiai besikilnojančią krūtinę ir veidą, su sugadintu makiažu.

Dabar ji gulėjo užmerkusi akis, nepasiekusi orgazmo ir, kaip reikiant, išniekinta. Pabučiavau ją į kaktą. Ji atsimerkė ir tyliai ištarė: „Tu mane gąsdini...“ Aš nusišypsojau pamiršęs savo blogą nuotaiką ir supratau, kam esu skolingas už iškrovą. „Einam į dušą, Mieloji...“ – padėjau jai atsikelti ir nusinešiau į vonią. Išdidžiai su savo moterimi, kuri nebijo mano tamsiausių sielos gelmių, ir iš kelnių kyšančia jau vėl kylančia erekcija.

 

Magnus

 
Komentarai (4)
Gera svajonė ir vaizduotę...
Labai gera istorija, taikliai pagauta kartais aplankanti nuotaika. Bent jau maniskei patinka grubiau :) kodel?:)
o kad daugiau tokiu vyru, kiek as saviskiam sakau kad noriu grubaus,tai ne... Paimtu ciuptu per geja ir patvarkytu :)
Sako, vyrai nori, kad moterys perimtų iniciatyvą, tai kodėl neleido jai pasireikšti?.. :D
Naujas komentaras