Nerūkantis

rukkore.jpg
 
2 komentarai
Pastebėjau jį kai tik atsikraustė į kambarį kitame koridoriaus gale. Kol sunešė lagaminus, jo įspūdingo stoto mergina kieme garsiai šnekučiavosi su svečių namų savininke. O aš mėgavausi rytine kava stebėdamasi, kaip ilgai miega mano kelionės draugė ir kaip jos nepažadina tas klaikus kvatojimas kieme.

Jam einant pro virtuvę, nustebau dar labiau: patrauklus, vyriškas, kvepiantis... Dar maloniai šyptelėjo. Mano protas beviltiškai bandė rasti ryšį tarp jo ir tos "bobos", bet nerado. Vėliau pasimatėme jau gerokai po pietų. Mano draugė snaudė, o aš "kvėpavau grynu oru" palengva traukdama cigaretę. Jis atėjo į balkoną, mandagiai pasisveikino ir akimirką patylėjęs paprašė cigaretės. Šyptelėjau ir atkišau pakelį. Jis negrabiai pasiėmė vieną ir bandė prisidegti. "Aš šiaip nerūkau..." - lemeno kiek susigėdęs. Priėjau arčiau, čiupau ir pridegiau. "Kaip damai," - juokiausi sau mintyse. Jis įtraukė dūmą ir nutilo. Iškvėpė su pasimėgavimu ir palengvėjimu. Taip ir likome stovėti šiek tiek per arti vienas kito, bet nė vienas nepajudėjom. Cigaretės dūmai suteikė jam paslaptingumo. Mąslus vyro žvilgsnis tolyje traukte traukė į to seksualaus kūno gelmę nors ir suvokiau, kad misija – neįmanoma.
 

Užgesinau savo cigaretę, bet trauktis nenorėjau. "Jūs čia ilgam?" - pasiteiravau sugriaudama mus gaubusią tylą. "Net nežinau..." - lyg ir nuoširdžiai atsakė jis su pastebima lagaminų nešiko nuoskauda ir užgesino cigaretę. Manęs jis nieko neklausė. Nežinojau, ką pasakyti ir jau sukausi eiti, bet jis irgi pasisuko į mane ir atsitrenkiau į jo vyrišką krūtinę. "Ačiū, aš tikrai labai retai rūkau," - šypsojosi jis, o mano kūnas kaito. "Tiesiog..." - bandė jis teisintis, bet tik stovėjo ir žiūrėjo man į akis. Karščio bangos pasiekė ir smegenis. "Tiesiog... Mano kambarys koridoriaus gale, jei vėl kiltų noras nusikalsti," - sumečiau ir net pati nustebau savo flirto sugebėjimais. Jis nieko neatsakė, o aš ir nelaukiau. Prasilenkiant krūtine nežymiai perbraukiau jo torsą, nors balkone tikrai buvo vietos. Palydėdamas jis vos juntamai palietė mano liemenį ir aš, lyg užkurta, neatsisukdama nuskriejau į savo kambarį. Atsiguliau į lovą ir dūsavau negalėdama patikėti, kaip stipriai mano kūnas reaguoja į tą užguitą vyruką. Prabudusi draugė netruko prablaškyti mano mintis savo susapnuoto sapno analize. "Bent kažkas turėjo nuotykių...“ – juokiausi sau mintyse.
 

Visą vakarą lengvai apgirtusios šokome klube ir negalėjau rasti nieko seksualesnio. Tas vyras neišėjo man iš galvos. Jo kūno šiluma, jo akyse užsidegančios ugnelės, jo stiprios rankos... Nesiautėme iki paryčių. Mano draugė pervertino savo galimybes, o aš visai džiaugiausi vesdama ją namo. Vyliausi dar pamatyti įstabųjį kaimyną ir išvengti įkaušusių drąsuolių kompanijos. 
 

Iš kambario koridoriaus gale girdėjosi televizorius, o vaizduotė siūlė man ne patį padoriausią, šeimynišką scenarijų. Padėjau draugei atsigulti ir išgirdau nedrąsų beldimą į duris. Jis! Vėl ta neįtikėtinai mandagia maniera atsiprašė, kad trukdo ir paprašė vaistų nuo galvos skausmo. Įtikinėjau save, kad man vaidenasi, bet jis ir vėl stovėjo per arti, vėl mano kūną mušė karštis, o jo malonus žvilgsnis vėrė kiaurai. Iš jaudulio virpančiais pirštais sužvejojau rankinėje aspirino ir padaviau jam. Nuo prisilietimo vėl užsidegiau ir supratau, kad dušas nenuramins. Atsisveikinęs jis uždarė duris, o aš neradau sau vietos. Pykau, kad noriu to, kas priklauso kitai ir ne mažiau pykau ant jo, kad susidėjo su tokia nedėkinga moterimi.
 

Nusiprausiau, apsirengiau naktinius, susisukau į trumputį chalatą ir išėjau į balkoną parūkyti. Svajingai braukiau per platų turėklą pirštais galvodama, kaip pavydėtinai gražiai jis rūpinasi savo moterim, ir tylą pertraukė atsiveriančios durys. Jis (!) atsiprašė, kad trukdo, tačiau išgirdęs mano žingsnius prisiminė pasiūlymą... Dar lyg girdėjau, kaip vėl padėkojo už vaistus, kad draugė užmigo, bet vėl skendau jo akyse kai jis prisilenkė, kad pridegčiau cigaretę. Vėl stovėjom tyloje ir mėgavomės dūmu. Mėgavausi galėdama "netyčia" prisiglausti jam prie peties. Akis traukė jo valiūkiškai prasegti lengvučiai marškiniai, bet aš buvau stipri. Labai stipri. Tiesą sakant, labai stipriai susijaudinusi. Tiesiog bijojau krustelėti ir sugadinti momento magiją. Deja, cigaretė susmilko per greitai. Sutryniau ją į peleninę ir kaupiau jėgas atsisveikinimui.
 

Užuot atsitraukęs jis užėjo už manęs, kad pasiektų peleninę.  Likau įkalinta tarp jo kūno ir plataus balkono turėklo. Jis paslinko indą toliau ir suėmė mane už pečių. Sustingau. Švelniai nubraukė mano plaukus atgal, prisilenkė man prie ausies ir tylutėliai kuždėjo: "Tu tokia seksuali." Mano kūnu nuvilnijo karščio bangos ir užmerkiau akis vildamasi, kad šita akimirka niekada nesibaigs. Ir netariau nė žodžio. Jis švelniai pabučiavo man skruostą. Stabtelėjo. O tada mažais bučinukais keliavo žemyn per kaklą ir pečius, ranka nubraukdamas nuo jų chalatą. Atbula ranka paglosčiau jam kaklą patvirtindama, kad man patinka, ką jis daro.

Nors neįtikėtinai stipriai jaučiau jo prisilietimus, negalėjau patikėti tuo, kas vyksta ir godžiai traukiau jį arčiau savęs. Jis čiupo mane už klubų ir prisitraukė su lygiai tokiu pačiu, žvėrišku alkiu. Pajutau jo erekciją tarp savo sėdmenų. Lyg kokia kibirkštis, ji uždegė mane nuo galvos iki kojų. Smegenys pasidavė, o kojos vos laikė. Jis vėl spustelėjo mane prie turėklo ir įsispraudė kelį man tarp kojų. Glostė man šlaunis ir liemenį, net pečius, o paskui čiupo į delnus mano krūtis ir dar stipriau prispaudė prie savęs. Per plonytę medžiagą žaidė su mano krūtų speneliais, o aš vos sulaikiau savo aimanas. 
 

Netrukus viena ranka atsidūrė man tarp kojų. Jis maloniai myktelėjo užčiuopęs ten drėgmę, o aš tirpau iš pasitenkinimo. Džiaugiausi, kad jau buvau pasiruošusi miegui: nusipraususi ir be apatinių. Jis intensyviai stimuliavo mano klitorį ir kartkartėm vis giliau sukišdavo pirštus. Stypčiojau ant pirštų galų ir tryniausi klubais į jo kietą penį, o jis vis nesiliovė. Jau visai arti orgazmo neištvėriau pati - kilstelėjau chalato kraštą apnuogindama savo sėdmenis. Jis paglostė mano nuogą odą ir mikliai atsisegė kelnes. Laimė, buvau tvirtai įsikibusi į turėklą, kai jis vienu stipriu stumtelėjimu įbruko man savo kotą.

„Tu tokia susijaudinusi...“ – kuždėjo jis man sukdamas klubais aštuoniukes ir leisdamas apsiprasti su savo įspūdingu įnagiu. Išriečiau nugarą ir perėmiau kontrolę. Iš pradžių lėtai, o paskui vis greičiau, greičiau... Vos laikiausi ant kojų šokčiodama ant jo penio ir virpėdama iš malonumo. Dar truputį, dar... dar... Mano kūną perskrodė neįtikėtinas orgazmas. Stiprus, tylus ir nesibaigiantis. Kol jis dar turėjo jėgų sulaikyti ejekuliaciją. Galiausiai pajutau, kaip iš manęs ištraukia savo stiprią erekciją ir labai nustebau, kai atsitūpęs aptaškė man kojas. Dar labiau nustebau, kai gestu parodė vieną pakelti ir ėmė laižyti nuo pėdos viršaus, per blauzdą... Pritūpęs man prie kojų jis ir atrodė būtent toks atrodė nuo pradžių pradžios - klusnus, geras vyras po padu.

 

Monu

 
Komentarai (2)
Rimtos patelės- koketės, nerūko. Rūkymas tikrai nepatrauklu joms ir labai atgraso vyrus. Tegul jos padaro išvadas :)
Rūkančiu merginų dvokas kažkaip nelabai jaudina.
Naujas komentaras