Nieko nemačiau

msaturbation-techniques-for-mind-blowing-orgasms.jpg
 
4 komentarai
Pabudau nuo neaiškaus triukšmo. Iš įpratimo patikrinau telefoną – antra valanda nakties. Akinama ekrano šviesos bandžiau suvokti, kas vyksta. Ir vėl tas garsas... Kas per?!... Pyktis padėjo išsibudinti ir viskas savaime tapo aišku. Mano kaimynė. Mano vienišė kaimynė! Medinis jos lovos galas ritmingai daužėsi į sieną. Kažkas ją velniškai gerai dulkino. Nusimečiau antklodę ir jau lipau iš lovos ketindama pabėgti į svetainę nuo šito barškinimo, tačiau pagreitėjus ritmui išgirdau jos aistringas dejones ir kažkas viduje mane sulaikė.

„O dieve!.. Taip! Taip!.. Nesustok!...”

Įsikandau kumštį, kad neaiktelėčiau iš nuostabos. Šita siena dar niekada neatrodė tokia plona. Puikiausiai girdėjau, kaip ji pasiekė įspūdingą orgazmą. Tarp jos rėksmingų dūsavimų, lovos trankymosi į sieną, čiužinio spyruoklių girgždėjimo ir pasiutusiai plakančios mano širdies sugebėjau išgirsti jos partnerį.

Nežinia kodėl panorau išgirsti kaip jis baigia. Manasis baigia vienu, staigiu atodūsiu ir aš visad spėliojau, ar tai normalu. Jau dabar mano speneliai styrojo lyg kulkos ir pabudo noras pažaisti su savim, bet pirma norėjau išgirsti jį. Jis nenuilstamai ją dulkino. Iš jos dūsavimų buvo galima numanyti apie artėjantį antrą orgazmą, tačiau jis vis dar tylėjo.

Neištvėriau, įkišau ranką į kelnaites ir ėmiau pirštu stimuliuoti klitorį. Net pati nustebau, kaip labai sudrėkau nuo tų erotiškų garsų, kurių nederėtų klausytis. Mano pirštas judėjo vis greičiau, bet to neužteko. Praskėčiau kojas, sulenkiau kelius ir įbrukau į kelnaites antrą ranką. Dabar energingai kaišiojau du pirštus į savo drėgną putytę.

Nugara įsirėmiau į sieną ir kiekvienas lovos atsitrenkimas, lyg elektra, bėgo man per kūną. Per skausmingai stangrius spenelius, per kraujo pritvinkusį klitorį ir per trūkčiojančius vidinius raumenis. Nejučia ėmiau atkartoti jų ritmą, nors jis ir buvo greitesnis, nei man įprasta. Jos dejonės akimirkai nutilo ir ji pradėjo rėkti. Taip, rėkti.

„Taip!!!...Ooooo taip!... Nesustok! Nebandyk sustot!”

Nejučiom įbrukau vidun trečią pirštą ir netrukus mano kūnas įsitempė krečiamas orgazmo. Raumenys trūkčiojo, kaip pašėlę, dubuo nevalingai kilnojosi kūną skrodžiant malonumo bangoms, oras strigo gerklėje ir įsikandau lūpą iki kraujo slopindama aimanas. Nebepajėgdama išlaikyti jų ant klitorio susikišau du pirštus į burną. Tildžiau save laižydama savo sultis. Užsispyriau likti su juo ir kita ranka be perstojo pumpavau šlapius pirštus į savo spazmuojančią putytę. Be abejo, dar nebuvau dariusi nieko vulgaresnio, nieko labiau draudžiamo. Mėgavausi kaip niekad ir nenorėjau, kad tai baigtųsi, tačiau jo gilėjantys atodūsiai, už sienos, signalizavo pabaigą.

Ištraukiau pirštus iš putytės ir ėmiau jais trinti klitorį, kai išgirdau jį baigiant. Sodrus, primityvus, pasitenkinimo pilnas atodūsis, rodos, tęsėsi amžinai. Godžiai nusilaižiau pirštus ir išsitiesiau lovoje. Kūnas jau prašėsi antro orgazmo, tačiau dar norėjau pasimėgauti patirta ekstaze. Jų triukšmingas seksas pažadino mano libido iš Letargo miego ir norėjos atsigriebti už prarastą laiką.

Monu

 
Komentarai (4)
Kaimynu aimanos tikrai geriau nei porno filmas :)
Tai kad istorijos jau per nauja sukas... jau geriau nieko nedekit, nei kartokit tas pacias....
Super
gera istorija
Naujas komentaras