Numylėtas kankinys

babe.JPG
 
1 komentaras
Dar viena žiauri savaitė, kai seksas lieka antrame plane. Tiksliau, jo nelieka visai. Įtariu, kad mano Mylimasis tokiais atvejais masturbuojasi, bet mes apie nesikalbame, todėl gyvenau su mintimi, kad jam labai norisi atsipalaiduoti. Labai. Paskutinę dieną dar tyčia paerzinau jį iki erekcijos žinodama, kad nebus laiko eiti toliau ir teks laukti vakaro. Jaučiausi dėl to kalta, todėl kūriau ypatingą planą. Mintyse vis peržaidžiau scenarijų ir mėgavausi savimi. Žinojau, kad šito jis ilgai nepamirš.

Grįžusi namo radau jį pavakarieniavusį ir išsiunčiau į dušą. Jis numanė mano užmačias, todėl akys kaip mat sužibo ir jis užtruko truputį ilgiau nei įprastai. Spėjau persirengti ir uždegti žvakes pritemdytame miegamajame. Vos jam grįžus į kambarį apsvaigau nuo dušo želė kvapo. Grožis – skonio reikalas, bet klubus apsukęs baltu rankšluosčiu jis man seksualesnis už patį Apoloną. Matyt, mano kuklūs naktinukai ne labai jį nustebino, tačiau pamatęs kėdę lovos gale, kaip mat suprato, kad ji skirta jam.

Beliko atlikti kelis elegantiškus šokio judesius, kad jis pasijustų valdovu. Man besisukant aplink jis spėjo patikrinti, ar dėviu kelnaites. Ne. Žinoma, ne. Aš irgi sekso ilgėjausi ne mažiau, nei jis, tik buvau suplanavusi nešokti ant jo stačia galva. Pirmiausia, pasiėmiau jo nenešiojamą kaklaraištį ir kiek pažaidusi ėmiau kuždėti, kad noriu jam surišti rankas. Jis neprieštaravo. Mačiau, kad nustebo, tačiau džiaugėsi, kad esu pasirengusi valdyti situaciją. Klusniai atkišo rankas atgal ir aš surišau jas už atkaltės. Jis akivaizdžiai jaudinosi. Jaudinausi ir aš. Tik aš žinojau, kas bus toliau, o jis – ne.

Beveik jo nebeliečiau. Tik judėjau taip arti, kad užuostų mano kūno kvapą, kad jaustų mano šiltą alsavimą, kad girdėtų, kaip tylutėliai kuždu jog pasiilgau, jog ilgai laukiau šito vakaro ir galvojau, kaip jį patenkinti. Lyg išpakuodama dovaną atskleidžiau rankšluosčio klostes ir radau būtent tai, ko tikėjausi – jo kruopščiai apskustą penį. Švarutėlį ir kvepiantį. Norėjau tuojau pat čiupti jį į burną ir čiulpti iki erekcijos, bet susilaikiau. Žiūrėdama jam į akis apsilaižiau pirštą ir vesdama juo per „bundančią“ varpą, klausiau, ar leis man su juo pažaisti. Demonstratyviai laižiausi lūpas ir priverčiau jį manyti, kad tuoj paimsiu jį į burną, bet tik lyžtelėjau patį galiuką ir atsitraukiau.
 


Pasiėmiau daiktą, apie kurį buvome kalbėję – varpos užveržėją.  Šiek tiek baiminausi dėl poveikio, todėl pasirinkau patį didžiausią. Laižiau daikčiuką jam stebint ir mačiau, kad jis ima suprasti, kas tai. Kuždėdama, kad jam patiks, kad būtent to jis ir norėjo, uždėjau jį jam ant sėklidžių. Buvau labai atsargi – bijojau jam sukelti skausmą, tačiau jis tik plačiai šypsojosi. Sakyčiau, kad kaip vaikas gavęs saldainį, bet didysis saldainiukas laukė manęs. Jo penis stangrėjo akyse vien pasakojant, ką jam darysiu ir ko noriu.

Neskubėjau jo liesti. Šitaip supančiojusi atsisėdau ant lovos priešais jį ir praskėtusi kojas ėmiau stimuliuoti sau klitorį. Klausinėjau, ar labai pasiilgo mano putytės, ką nori su ja padaryti. Jo atsakymai jaudino mane ne mažiau, nei jo tvinkčiojanti erekcija. Pajutusi, kad sudrėkau, vos nugalėjau norą ant jo užlipti, bet laikiausi plano. Kita plano dalis – lubrikantas. Pasirinkau tokį, kuris prailgintų malonumą. Dosniai įsipyliau jo į delną ir „pašildžiau“ tarp delnų, o tada ėmiau stimuliuoti jo varpą. Vėsuma išgavo iš jo tylų atodūsį. Mėgavausi ir menkiausiomis jo išraiškomis: kaip užsimerkia, kaip suraukia kaktą, kaip pakanda lūpas... Labai stengiausi ir tos pastangos buvo įvertintos – pasiekęs labai stiprią erekciją jis ėmė maldauti, kad galėtų mane išdulkinti. Žadėjo prispausti kaip didžiausią ištvirkėlę ir dulkinti, kol turės jėgų.

Žinoma, kad troškau pajusti jo penį savyje, geidžiau jo glamonių ir mano kūnu vilnijančių jo tylių atodūsių, tačiau laikiausi. Viena ranka tryniau sau klitorį, o kita intensyviai stimuliavau jo kraujo pritvinkusią varpą. Jis ėmė dejuoti, kad ilgiau nebeištvers, kad tuo mane aptaškys. Prisiminiau savo pasirinktą vaidmenį ir priminiau jam, kad dabar viską sprendžiu aš. Uždraudžiau jam baigti. Nors ir labai nekantravau.

Vėl čiupau lubrikantą ir dabar jau abiem rankom intensyviai smaukiau jo kotą. Tai leisdama įsisprausti į kumštį lyg į mažą putytę, tai tiesiog glostydama jį visą, įskaitant ir sėklides. Dabar jis jau nieko nesakė. Tylėjo ir mėgavosi. Kartais atsidusdavo, kartais tiesiog užgniauždavo kvapą. Stengiausi tik dar labiau Netrukus ėmė prisiekinėti, kad nebegali susilaikyti ir tuoj baigs.

Mikliai, per galvą, nusitraukiau naktinukus ir likusi visai nuoga dar pažaidžiau savo krūtimis. Vėl įsilašinau lubrikanto ir jau atsidaviau iš paskutinių. Netrukus daviau leidimą ir mano kankinys apdovanojo mane pergalingu sėklos pliūpsniu. Pirmu, antru... Taikiau sau ant krūtinės ir gaudžiau net išsižiojusi. Per smakrą tįstančią spermos srovelę nubraukiau pirštais ir godžiai nučiulpiau. Jis dūsavo šaukdamasis nežinia kokius dievus, o aš mėgavausi jo skoniu. Kantriai laukiau, kol pailsės ir pagaliau galėsiu pajodinėti ant jo užveržto koto. Norėjau išgirsti, kaip tai pakeitė jo pojūčius.
 

Monu

 
Komentarai (1)
pakalbet
Naujas komentaras