Paskutinis jaunikio pasiparinimas

o-man-suit-sexy-facebook.jpg
 
Atsitraukianti vasara, lyg paerzindama, dar palepino šiluma. Saulė, jūra, pirtis ir... nauja patirtis. Na, gal ne visai. Tiesą sakant, per miglą atsimenu studentiškus laikus, kada didžiuliai alkoholio kiekiai tapdavo nuotykių kaltininkais. Būdavo visko, tačiau vis tiek sutrikau, kai pirmą kartą susijaudinau pamatęs jį nuogą. Aš juk na... ne koks gėjus.

Nedegiau entuziazmu pasakišką savaitgalio orą išnaudoti su menkai pažįstamų vyrų kompanija, tačiau mano draugė net nesileido į kalbas ir buvau priverstas dalyvauti jos pusbrolio bernvakaryje. Šaudykla, kartingai ir daugybė smagių užduočių derančių su mūsų kaubojiško stiliaus apranga. Ir jokio alkoholio. Tokios būsimos šeimos taisyklės ir nė vienam draugui nekilo problemų jų laikantis. Pats stebėjausi, kaip puikiai susibendravome ir be įprastojo socialinio lubrikanto, kaip savaime atsirado gera nuotaika ir noras linksmintis.

Šėlome nuo pat ryto, todėl pasiekę galutinį taškau jau buvome gerokai nuvargę. Vakarop visgi jautėsi, kad nebe vasaros vidurys ir su didžiausiu džiaugsmu sulindome į ne didelę sauną. Kompanija grynai vyriška, todėl net klausimo nebuvo – išsirengėme iki nuogumo. Man tai buvo labiau nei įprasta. Esu patenkintas tiek savo ištreniruotu kūnu, tiek vyriška atributika, o pagal kompanijos duomenis, taip pat atrodžiau ne prastai.

Buvau vienas iš pirmųjų įžengusių į kaitrą, todėl laisvai išsirinkau vietą kiek aukščiau, priešais duris. Puikiausiai mačiau, kai tarpduryje stabtelėjo jaunikis. Jo brandžiai vyriška figūra ir ypatingai dailus penis patraukė mano dėmesį. Tik pajutęs kraujo plūstelėjimą žemiau juostos, suvokiau, kur įsmeigtos mano akys. Pats išsigandau. Pasijutau nesaugiai ir kai, iš draugų gavęs pirties šefo kepurę, šalia manęs atsisėdo šventės kaltininkas. Jaučiausi prigautas, nors vargu, ar jis pastebėjo mano kūno reakcijas. Atsirėmiau į sieną ir mėgavausi tuo keistu jausmu. Esą žiūrėjau pro aprasojusį langą į jūrą, tačiau mano akys vis dažniau kliuvo už puikių jaunikio formų.

Mintyse save ir teisiau, ir teisinau, tačiau jis pats nutraukė šitą kankinančiai mano minčių seką. Esu tas žmogus, kuris gali patarti treniruočių klausimais ir jis tuo pasinaudojo. Netrukus ne tik aiškinau, kaip išvengti skausmo ir jo atsikratyti, bet ir masažavau to mane jaudinančio vyro pečius ir nugarą. Jaučiau, kaip atsipalaiduoja jo raumenys nuo mano prisilietimų ir kaip įsitempia manieji nuo šito nekalto kontakto. Nuo per didelio įsijautimo apsaugojo pasiūlymas pertis vantomis. Sutikom abu. Netrukus išsitiesiau ant suolo, užmerkiau akis ir vyliausi būti stipriai išpertas už visus šituos nederamus pojūčius.

Sezonas faktiškai pasibaigęs, saulei leidžiantis jau buvo gan vėsu, todėl su smagiausiai šurmuliuodami nuogutėliai pasileidom bėgte į vėsią jūrą. Jaučiau, kad jis vis atsiduria šalia manęs, bet tikinau save, kad tai tik atsitiktinumas. Kaip vaikai taškėmės bangose lyg vandens mūšyje ir akimirką pajutau delną ant savo sėdmenų. Jaudinantis šiurpulys perbėgo nugarą ir gal tik dėl šalto vandens nekilo erekcija. Žvilgtelėjau jam į akis ir jis žiūrėjo į mane. Nebuvo laiko žodžiams, mus stabtelėjusius greit aptaškė tariami priešininkai. Bernvakario organizatorius garsiai paskelbė apie dar mūsų laukiantį siurprizą, todėl kaip mat suskubome atgal.

Staigmenos teko palaukti kol nuvykome į nakvynės vietą. Ten jaunikis perskaitė priesaiką ir iškilmingai buvo atkimštas brangaus visko butelis. Taip, skoningas kiekis alkoholio, jaukus interjeras ir simboliškai rusenantis židinys. Paprastai beveik negerianti kompanija pasidavė vos įpusėjus butelį ir vienas po kito išėjo miegoti. Vyriausias pabrolys iki paskutiniųjų laikėsi, bet pradėjo snūduriuoti prie stalo ir atsiprašęs iškeliavo į lovą. Likom dviese. Aš ir jis. Nejauki tyla ir pusė visko butelio. Daug nekalbėjom. Kažką paviršutiniško ir filosofiško apie gyvenimą.

Ištaikius progą buvau apipiltas komplimentais dėl išpuoselėtos išvaizdos ir smūgiavau atgal tuo pačiu. Staigiai užbaigęs taurę jis vystė temą toliau. Ėmė pasakoti apie skausmą kirkšnies srityje. Žodžiai be praktikos, čia menka nauda, todėl jis tiesiog atsistojo priešais mane ir atsisegė kelnes. Tik nusmaukęs jas iki kelių pasiteiravo, ar aš nieko prieš. Kaip tikras profesionalas, patikinau, kad normalu – raumenį reikia matyti ir liesti. Jis rodė vietas, kur jaučia maudimą, o aš tik stebėjau. „Pačiupinėk,“ – paragino jis. Nedrąsiai ištiesiau pirštus ir atsargiai liečiau, kur nurodyta. Jis spustelėjo mano ranką ir nuvedė pirštus giliau link kirkšnies vidaus. Mano kūnas kaip mat sureagavo ir pajutau, kaip darosi ankšta kelnėse.

Jaunikis reikšmingai žvilgtelėjo man į akis ir paleidęs ranką nusismaukė apatinius. Žengė žingsnį arčiau ir jo pusiau stangrus organas buvo visai šalia mano veido. Gėrėjausi jo įspūdingu vyriškumu ir jaučiau, kaip jis kelia man apetitą. Pažvelgiau jam į akis bijodamas pats savęs, o jis supratingai linktelėjo. Suėmė penį už pagrindo ir lyg pamosikavo gundydamas. Kūną užplūdo studentiškas jaudulys: ar mokėsiu, ar pavyks, ar jį patenkinsiu... Iškišęs liežuvį nedrąsiai lyžtelėjau galvutę.

Jis išleido vos girdimą aimaną ir man nereikėjo jokio kito paskatinimo. Vėl aplaižiau galvutę. Jau drąsiau, lėčiau, labiau mėgaudamasis. Jo penis ėmė stangrėti ir man darėsi malonu, kad jį patenkinu. Apėmiau varpą lūpomis, o jis stimuliuodamas pagrindą bruko ją gilyn man į gerklę. Pamaži atsipalaidavau, įgavau ritmą ir čiulpdamas paimdavau vis giliau. Galiausiai jis kelis kartus sugrūdo man visą organą ir tapšnojo per liežuvį visiškai ištraukęs. Mėgavausi kaip paklusnus šunytis. Paklusau ir kai jis tyliai liepė ištraukti savo penį. Išties su dideliu palengvėjimu išlaisvinau savo erekciją, nors nežinojau, kas bus ir mano šėlstančios mintys šiek tiek gąsdino.

Jis manęs nelietė. Liepė smaukyti pačiam. Liepė parodyti, koks esu susijaudinęs. Ir tuo pačiu trynė į mano klusniai iškištą liežuvį jau ne penio galvutę, o sėklides. Dūsavau tiesiai jam į... kiaušinius ir net dabar negaliu patikėti, kaip stipriai jaudino toks neįprastas jausmas, kaip svaigino stiprus jo įkaitusio kūno kvapas. Jaučiau, kad artėja mano paties orgazmas, bet jis ir vėl suvaldė situaciją iki man imant galvoti, ką daryti. Man buvo liepta atsistoti. Jis priėjo dar arčiau. Drėgnu veidu jaučiau jo karštą alsavimą. Vengėme akių kontakto, bet pastebėjau, kad jose kažkas kito nei įprastai, kažkokia velniška ugnis, kažkoks užvaldantis geismas, kuriam negaliu atsispirti.

Jis suėmė mano penį ir trumpam užmerkiau akis. Net nematant nepavyko savęs apgauti, kad jausmas toks lyg su moterimi. Ne, šitas vyras žinojo, ką rado. Iš pradžių stimuliavo tik mane, o paskui priglaudė ir savo penį. Jaučiau, kad tuoj sprogsiu nuo neįtikėtinos stimuliacijos, bet pirmas pratrūko jis. Sėkla nežymiai šoktelėjusi tiesiog nubėgo šilta srovele žemyn ir padarė stimuliaciją dar malonesne. Iš įpratimo norėjosi perspėti, kad tuoj baigsiu, bet man tyliai aiktelėjus prieš didįjį finalą, jis puolė ant kelių ir mano sperma keliais stipriais pliūpsniais išsiliejo jam į burną. Netikėtumas ir šilta, drėgna burna su mikliu liežuviu ant mano jautraus, bliūkštančio penio išsunkė paskutinius sėklos ir energijos likučius. Jaučiausi apsvaigęs jau ne nuo alkoholio, o nuo jaunų potyrių.

 

Magnus

 
Komentarai
Naujas komentaras