Paslauga už paslaugą

8ce5fbafb8129fd6e4e637bc61b9f4d2(1).jpg
 
Patirtimi dalintis atvykstantys kolegos iš kitų padalinių kartais tampa rakštimi minkštoje vietoje. Ypač, kai esi asmeniškai atsakingas už jų gerbūvį. Na, bet „elkis su kitu taip, kaip nori, kad su tavimi elgtųsi“, taip? Pavargusi nuo nuolatinio, mandagaus šypsojimosi ir šokinėjimo aplink svečią vežiau jį į viešbutį ir skaičiavau minutes, kada pagaliau galėsiu nusispirti aukštakulnius ir kristi ant lovos. O jis ėmė ir užsiminė, kad savo kambaryje turi tą knygą, apie kurią kalbėjome per pietus. Neturėjau jėgų atmesti jo pasiūlymo ją pasiskolinti. Tiesiog neturėjau...

Vis dar maloniai besišypsodama sekiau paskui ir jau tik linkčiojau pritardama jo gyvybingam monologui. Iš to darbinio mandagumo sutikau, kad parodytų savo rytojaus pranešimo skaidres. Įėjome į jaukų kambarį su didžiule lova. Jis įjungė kompiuterį ir pasiūlė prisėsti, kol užsikraus. Nė nepajutau, kaip kritau ant lovos. Neturėjau jėgų kovoti net su savimi. Susigėdusi užmerkiau akis ir vyliausi, kad jis nieko nesakys. Nesakė. Tik pajutau, kaip iš aukštakulnių mauna mano, ore pakibusias, pėdas. Sustingau iš netikėtumo.

Vieną pėdą, paskui kitą. Pradėjo masažuoti. Švelniai, bet taip tvirtai ir taip dieviškai atpalaiduojančiai, jog net delnais užsidengiau veidą išgirdusi savo pačios pasitenkinimo atodūsį. Jis nusijuokė. Ėmė pasakoti, kad yra baigęs masažo kursus, dėkojo, kad juo rūpinuosi, gyrė už profesinę veiklą, apipylė komplimentais dėl geros išvaizdos... Aš tylėjau, o protą svaigino malonumas. Nė nepajutau, kaip jis ėmė masažuoti mano blauzdas ir lėtai lėtai kilo aukštyn. Kartais patenkinta aiktelėdavau ir laukiau, kada jis liausis, kada pasieks mandagumo ribą.

Jei ką pasiekė, tai mano kelnaites. Vis dar apsimečiau, kad jis tik masažuoja mano pavargusias kojas, bet „netyčia“ kliudydamas mano minkštas lytines lūpas, vis labiau jaudino. Nedrįsau į jį žiūrėti, tik pajutau, kad pasirėmė ant lovos ir ėmė dar intensyviau masažuoti mano Veneros kalnelį. Turėjau dar gerokai prieš tai viską nutraukti ir dramatiškai palikti kambarį, bet... buvau tokia pavargusi, o jo prisilietimai veikė tiesiog magiškai. Nejudėjau ir toliau. Jis patyrusiais pirštais glostė mano jautriąją vietelė ir visiškai natūraliai nuslydo po mano mažutėmis kelnaitėmis su juostelė. Pati nustebau, kaip lengvai du jo pirštai slystelėjo vidun.

Vidų perskrodė gėdos jausmas, kad taip lengvai atsidaviau pagundai, bet tuo pačiu ir apėmė malonumas, kai jo stambūs pirštai ėmė ritmingai judėti aplink mano klitorį ir mažąsias lytines lūpas. Lyg mane pažinodamas, jis viena ranka patraukė mano kelnaites į šoną, o kitos du pirštus įkišęs vidun palinko ir ėmė laižyti mano klitorį. Pirma pakandau lūpą, o paskui įsikandau pirštą, kad neprisikviesčiau kaimynų.

Jo stambus liežuvis meistriškai šoko su mano klitoriumi, o pirštai tobulu ritmu stimuliavo mane iš vidaus. Nedrąsiai dūsavau, o jis tik dar stipriau stimuliavo mano jautriuosius taškus. Vis labiau artėjau prie orgazmo. Nė nepajutau, kaip mano pirštai atsidūrė jo plaukuose ir įsijautusi švelniai spaudžiau jo veidą į savo intymiąją vietelę, nors jis ir taip atkakliai baksnojo vidun. Norėjau dar, dar...! Ir staiga baigiau su didžiuliu pasitenkinimu.

Nuo dangiškų aukštumų didžiuliu greičiu žemyn nubloškė išmaniojo telefono foto-kameros garsas. Atsiklaupęs tarp mano kojų , su iš prasegtų  kelnių kyšančiu falu, jis nufotografavo mane taip išsiskėtusią ir patenkintą. Kaip derėjo elgtis? Apsilaižiau lūpas revanšui.
 

Monu

 
Komentarai
Naujas komentaras