Pati geriausia

OIYNqStqrTU.jpg
 
1 komentaras
Gera žmona laukia vyro su karšta vakariene, o ideali..? Fantazijai ribų nėra, bet užtenka išsimušti iš kasdienybės diktuojamo ritmo, kad diena būtų ypatinga. Pavasariškas oras dar savaitės pradžioje pažadino manyje siautulingą žvėrį, tik mano eržilas kažkaip neįsijungė. Džiaugiausi savimi, kol jis vertė kalnus darbe, bet mano kantrybė ne geležinė, todėl šiandien nuo pat ryto griebiausi elegantiškai agresyvių veiksmų.

Atsibučiuojant prieš darbą įdėjau jam į kelnių kišenę raštelį: „Noriu tavęs!“.  Pasirašiau taip, kad suprastų tik jis ir nekantriai laukiau: ras ar ne. Rado. Prieš pietus gavau žinutę: „Aš tavęs irgi.“ Ėjau toliau. Išsiunčiau jam į elektroninį paštą nufotografuotas savo kojas vonios veidrodyje su aukštakulniais ir prisegamomis kojinėmis, pridėjau: „Reikės truputį palaukti.“ Jo atsakymas atėjo itin greitai: „Laukiu nesulaukiu.“ Nekantravau ir aš.

Jis buvo užsiminęs, ko norėtų, todėl man teliko truputį pasistengti. Grįžusi namo puoliau ne prie puodų, o į vonią ir prie spintos. Tik kojinės, aukštakulniai ir pati trumpiausia suknelė. Pasitaisiau makiažą, pasikedenau plaukus, pasikvėpinau jo mėgstamais kvepalais ir pamačiau savo pavargusį manikiūrą. Žvilgtelėjau į laikrodį ir čiupusi raudono nagų lako buteliuką įsitaisiau virtuvėje prie baro. Pagal planą turėjau spėti, bet dar nebaigusi, išgirdau rakinant duris. Išsigandau taip netikėtai pertrauktos tylos, susijaudinau ir mosuodama plaštakomis puoliau jo pasitikti: „Koks tu ankstyvas!“. Jis čiupo mane į glėby ir puolė bučiuoti, o aš ištrūkau aiškindama, kad turiu pirma pabaigti.

Toli nepabėgau. Vėl grįžau prie baro ir ėmiausi lakuotis likusių nagų. Jis ramiai priėjo iš nugaros ir stipriai apkabino mane susikaupusią. Kuteno mano jautrų kaklą jo trumpos barzdelės šereliai ir švelnūs žodžiai. Jis tyliai murkė, kad laukė visą dieną, kad nekantravo mane tokią pamatyti, kad labai džiaugiasi... O aš virpančiais pirštais šiaip ne taip baigiau savo darbą. Beliko kelias minutes padžiovinti. Širdau, kad jis grįžo anksčiau, kad ne taip viską planavau, bet tuo pat metu darėsi karšta jaučiant, kaip labai jis manęs geidžia.
 


Atsisukau išskėtusi pirštus ir gailiomis akytėmis pažadėjau: „Tuoj išdžius...“ Nors visą dieną įsivaidavau, kaip jį prispausiu, kaip parodysiu visą manyje susikaupusią pavasarišką energiją, dabar buvau pasimetusi. Laimei, jis nedvejojo. Nusimetė švarką ir apkabinęs aistringai bučiavo, kol aš bejėgiškai mosavau rankomis sukryžiavusi riešus jam už kaklo. Man mykiant iš malonumo jis irgi aiktelėjo pakišęs ranką mano po suknele: „Tu be kelnaičių?!“ Man beliko tik gailiai atsidusti, kai jis pirštais užčiuopė mano sudrėkusias lūpytes. Palengva glostė ir skverbėsi gilyn pirštų galiukais.

Kitą akimirką jau buvau grubokai perlenkta ant baro, veidu į stalviršį. Tarp mano praskėstų kojų tupėjo jis ir įsijautęs laižė mano putytę. Tai lėtai, tai greičiau, tai stipriau, tai giliau... Kurį laiką jau buvau primiršusi šitą paprastą malonumą. Į putytę kaišiodamas pirštus jis ėmė laižyti man užpakaliuką. Dūsavau įsitvėrusi į šaltą stalviršį ir šaukiausi dievus krečiama orgazmo. Dar nespėjusi atgauti kvapo išgirdau, kaip jis atsisega kelnių diržą. Norėjau pačiulpti jo penį, bet vos krustelėjusią jis mane stipriau prispaudė prie baro.

Jaučiau, kaip lengvai slysta jo stangrus penis tarp mano drėgnų lūpyčių ir dar labiau išriečiau užpakaliuką. Nustėrau, kai jis aklinai mane užpildė, o raumenys susitraukė, lyg sveikindami įsibrovėlį. Jis palengva judėjo, o aš drėkau ir po truputį atsipalaidavau. Pamaži greitėjo jo ritmas ir mūsų abiejų kvėpavimas. Jaučiau, kad įsitempę, rodos, visi mano kūno raumenys. Jis įbruko pirštus man tarp kojų ir ėmė stimuliuoti klitorį. Pajutau, kad artėja dar vienas orgazmas. Uždėjau savo ranką ant jo ir pagreitinau ritmą. Netrukus cypiau iš malonumo, o jis aiktelėjo ištraukęs, iki paskutinės akimirkos, viduje laikytą penį.

Puoliau ant kelių ir iškišau liežuvį. Keliais gausiais pliūpsniais jis baigė man į burną. Pažaidžiau liežuviu ir nurijau jo šiltą sėklą. Atsistojau ir apsikabinau jį, o jis glostydamas mano įraudusius skruostus ramiai paklausė: „Tai kaip nagai?“


Monu

 
Komentarai (1)
Pastebejau kad vos ne visos istorijos baigiasi i burna tik jau nuobodu....
Naujas komentaras