Patikrinimas

Synogub-Mok-f-20111125-01.jpg
 
Po smagaus išleistuvių vakarėlio likau nakvoti pas savo geriausio draugo merginą, kuri ryte turėjo nuvežti mane į oro uostą. Abu beveik negėrėme: ji – vairavo, aš – nervinausi prieš kelionę. Visgi, namo grįžome vėlokai ir nebeturėjau jėgų atsispirti jos pasiūlymui miegoti vienoje lovoje. Dar pagąsdinau, kad miegosiu vienais apatiniais, bet ji neišsigando, pati žadėjo likti vien su naktinukais. Aš tą lyg ir išgirdau, bet įstengiau nefantazuoti.

Buvo keista. Labai keista. Bijojau net pajudėti, bet galiausiai nuovargis, gaivus švarios patalynės kvapas ir jos tylus kvėpavimas visai šalia, mane užliūliavo. Miegojau saldžiai kaip kūdikis.

Staiga prabudau. Reikėjo akimirkos, kad suprasčiau, kur esu. Tuo pačiu supratau, kas mane pažadino. Jaučiau šiltą, švelnią ranką apatiniuose aplink mano stangrų penį.

- Čia tu? – paklausiau sutrikęs.

- Aš tokia susijaudinusi... Atrodo, tu irgi... – murkė ji visai tyliai.

- Aš... – nežinojau, ką besakyti. Žinoma, kad norėjau jos, bet... – Tu juk su Tomu.

- Jis nori sekso su dviem merginom. Aš sutikau, jei gausiu su dviem vyrais... ir jis leido man pasirinkti. Žinai, aš ilgai galvojau. Norėjau tave patikrinti... Nežinojau, kad tavo penis toks didelis... Dabar... Aš noriu tavęs.

Nežinau, mane labiau paveikė jos žodžiai ar lėtai ant mano erekcijos judanti ranka, bet instinktai paėmė viršų. Pasiverčiau ant šono ir pabučiavau ją. Ji atsakė tuo pačiu. Dar stipriau spustelėjo mano penį ir nesiliovė jo stimuliuoti. Aš nieko nelaukiau. Įspraudžiau delną jai tarp kojų ir paslinkęs į šoną kelnaites, užčiuopiau, kad ji jau sudrėkusi. Kuo lengviausiai slystančiais pirštais slidinėjau jos putliomis lūputėmis, greit radau klitorį ir jaučiau, kaip ji drėksta dar labiau tyliai aimanuodama mano glėbyje.

Ji netikėtai sujudo ir mikliai nusmaukė man apatinius, o tada abiem rankom čiupo mano tvirtą erekciją. Paskui atsisėdo šalia ir nusivilko naktinukus. Pamačiau styrant jos stambius spenelius ir netrukus jau laižiau vieną iš jų. Mano ranka grįžo jai tarp kojų, kur rodėsi dar drėgniau. Taip darniai darbuodamasis pirštais ir liežuviu nepajutau, kaip jos dejonės išgarsėjo. Net išgavau cyptelėjimą, kai staigiai įbrukau du pirštus į jos drėgną tuneliuką.  Jaučiau jos vidinius raumenis stipriai susitraukinėjant ir žinojau, kad jau greitai pasieks orgazmą.

Neklydau, bet ji mane nustebino. Vos nurimusi atsistojo ant lovos, nusimovė kelnaites ir numetė jas ant rašomojo stalo. O tada... Tada apžergė mano veidą ir palinko prie pusiau stangraus penio. Ji laižė sėklides ir masažavo kotą, o man prieš nosį siūbavo jos putlios lūpytės. Kai ji vėl paėmė mano penį į burną, aš irgi nėriau gilyn. Čiupau delnais jos apvalučius sėdmenis ir prisitraukiau arčiau, kad galėčiau patogiai laižyti jos putytę. Dusau ne nuo jos, o nuo meistriško mineto. Jos triukai man tiesiog gniaužė kvapą. Norėjau jau atsilyginti. Įsisiurbiau į klitorį ir dviem pirštais intensyviai atakavau jos vaginą, vildamasis, kad kliudau G-tašką.

Jos duslios aimanos garsėjo, o aš iš paskutiniųjų greitinau tempą. Ji atkakliai stengėsi išsilaikyti ant mano penio, o jos gilūs atodūsiai vibravo per mano jautriausias vieteles. Ji dar kartą paėmė jį kiek galėdama giliau ir kai jau maniau, kad baigsiu, atsitraukė. Jau, tikriausiai, nevalingai siūbuodama klubais, šokčiojo ant mano pirštų. Staiga ji čiupo mano ranką, sustingo ir gailiai atsiduso išriesdama nugarą. Pati ištraukė mano pirštus, o aš vis dar laižiau jos lytines lūpas.

Glostydamas jai užpakaliuką jaučiau, kaip atsipalaiduoja jos raumenys, kaip ji pamaži atgauna kvapą. Žinojau, kad tai dar ne pabaiga.

Antroji istorijos dalis "Patikrinimas II"


Magnus
 

 
Komentarai
Naujas komentaras