Patikrinimas II

uuu.jpg
 
Blausioje šviesoje stebėdamas jos nuo drėgmės blizgančias lytines lūpas iš užuosdamas jos unikalų aromatą, suvokiau, kad tai gali būti pirmas ir paskutinis kartas. Kad praeičiau patikrą, reikėjo pasistengti labiau. Ji aiktelėjo iš nuostabos, kai užspaudžiau pirštais jos įjautrintą klitorį ir mikliai vibravau ranka, kol ji pasiekė antrą orgazmą. Šitas buvo žymiai tylesnis ir gilesnis. Ji visiškai nebesilaikė ant kojų ir tiesiog nuslydo nuo manęs, prisiglausdama šalia.

- Oho... taip dar niekad neturėjau... Išties... Tai bent triukas! Turėsi išmokyti Tomą, - vis dar dūsavo ji.
- O, aš mielai jam padėčiau,- nusijuokiau patenkintas su užuomina apie jos ankstesnį pasiūlymą.
- Na... Gal ir aš galėčiau tave kai ko išmokyti... Mėgsti dulkinti per užpakalį? – paklausė ji neįprastai tiesiai ir aš sutrikau. – Ne?... Norėtum?

Ji valiūkiškai šypsojosi. Perbraukiau delnu jai per skruostą, nykščiu per lūpas – norėjau įsitikinti, ar ji tikra. Nesitikėjo, kad man gali tekti šitiek daug uždrausto malonumo. Nors atsakymas man jau skambėjo galvoje, ji jo nelaukė. Gan grubiai įsisiurbė man į lūpas ir vėl čiupo į delną mano pusiau gyvą erekciją.

- Taip ir maniau, kad norėtum, - pakuždėjo ji man į ausį.

Iš spintelės prie lovos ji ištraukė mažą buteliuką ir atsistojusi keturiomis sutepė lubrikantu sau išangę. Švelniai suko ratu aplink, tada įkišo vieną pirštą. Kaišiojo jį pirmy-atgal, suko ratu. Paskui pridėjo antrą. Vėl taip pat... Stebėjau šitą procedūrą lyg užhipnotizuotas. Ji netruko tai pastebėti. Gundančiai pasiūbavo klubais, atsitiesė ir juokdamasi metė į mane tą mažą buteliuką. Pagavau.

- Tavo eilė! – jos akys degė entuziazmu.

Ji stebėjo, kaip sutepu lubrikantu savo penio galvutę, kaip mano pirštai slysta kotu žemyn ir pakandusi lūpą taip pat lėtai bruko pirštą sau į išangę. Mačiau, kad ji nekantrauja ir stengiausi užtęsti malonumą. Nors nedrįsau perimti kontrolės. Man patiko jos nurodymai, jos valdingumas, jos neslepiamas noras manim pasinaudoti.

Man buvo liepta atsistoti šalia lovos, o ji įsitaisė ant krašto. Suėmusi mano erekciją delnu ji įspraudė ją tarp savo sėdmenų ir braukė aukštyn žemyn. Lubrikantas padarė slydimą itin maloniu, o mano jautri galvutė pulsavo kas kartą, užkliudžiusi jos išangę. Rodos, galėjau vienu ypu į ją sukišti savo penį, bet laikiausi. Išlaukiau, kada ji pati nutaikė mano penį į tą mažą skylutę ir spaudė gilyn.

- Stumk stipriai, bet atsargiai,- paaiškino ji giliai atsidusdama.

Čia aš perėmiau valdymą. Paglosčiau jos švelnų užpakaliuką. Stipriai delnais spustelėjau sėdmenis. Pliaukštelėjau per vieną pusę, per kitą. Paglosčiau vėl, dabar jau įraudusius, žandukus. Viena ranka suėmiau savo penį, o kitos nykščiu masažavau jos iš nekantrumo tvinksinčią skylutę.

- Nori, kad tave išdukinčiau? – paklausiau sutikęs jos nustebusį žvilgsnį.
- Noriu. Labai noriu! – į jos gražų veidą vėl grįžo ta išdykusi šypsena.

Ištraukiau nykštį ir stipriau stumtelėjęs prastūmiau galvutę pro jos stiprių raumenų žiedą. Nežinau, ar aiktelėjau tokio spaudimo nustebintas, ar susilaukiau, bet ji stumtelėdama klubus paragino mane brautis giliau. Glosčiau jai nugaros apačią ir pamaži stūmiausi gilyn. Ji gailiai dūsavo, bet tikino, kad neskauda, prašė užpildyti ją iki galo. Jos dejonės tik garsėjo, o man darėsi neramu. Galiausiai, kai visas mano penis jau buvo viduje, stabtelėjau. Jos pulsuojantys raumenys varė mane iš proto.
Žinojau, kad ilgai netempsiu. Įsitvėriau į jos sėdmenis, klubais apsukau porą ratų miklindamas jos elastingą skylutę ir galiausiai pradėjau judėti pirmyn-atgal. Greit įsisiūbavau, pagavau ritmą ir mėgavausi neįprastu ankštumu. Mano protą užliejo malonumas. Pašėlusiai siūbavau klubais ir tik jos garsios aimanos priminė, kad turėčiau būti atsargus.

Pasirodo, švelnumo ji iš manęs tikėjosi mažiausiai. Ilgainiui vėl ėmė komanduoti, kad judėčiau greičiau, kad nerčiau giliau, stipriau... Su pasitenkinimu vykdžiau jos nurodymus. Kartais beveik visiškai ištraukdavau penį ir staigiai sukišdavau visą atgal. Kartais stipriai pliaukštelėdavau jai per sėdmenis. Jos patenkintos aimanos mane tik dar labiau audrino.

Jaučiau, kaip jos miklūs pirštai siekia mano sėklidžių. Šiek tiek sumažinau tempą, leidau jai pažaisti. Deja, man to buvo per daug. Netrukus įsakiau jai liautis ir stimuliuoti savo klitorį. Ji pakluso, bet aš dar kartą stipriai jai pliaukštelėjau. Jos stiprūs raumenų spazmai sparčiai artino mane prie neišvengiamos pabaigos.

Jos begėdiški dūsavimai signalizavo apie dar vieną orgazmą ir  jos malonumo banga mane tiesiog nubloškė. Nepratęs baigti viduje, mikliai ištraukiau savo penį ir aptaškiau sperma jos riestą užpakaliuką. Vos pastovėjau ant kojų, bet mintys jau skriejo tolyn – buvo smalsu, ar ji išdrįs tai papasakoti savo vaikinui, ar įtrauksime jį į šitą velnišką žaidimą.
 

Pirmoji istorijos dalis "Patikrinimas"
 

Magnus

 

 
Komentarai
Naujas komentaras