Per nenorą

o-EROTICA-facebook.jpg
 
Dar viena pragariška savaitė darbe. Grįžusi namo, rodos, tik skundžiausi ir dūsavau, kaip pervargau. Mylimas, irgi ne po atostogų, tačiau rado jėgų mane paguosti. Net pasiūlė padaryti kavos, o mane nusiuntė persirengti. Lėtai, stebėdama save dideliame veidrodyje, vadavausi iš drabužių. Kai jis atėjo į vonios kambarį net neatsigręžiau, nors jaučiau jį artėjant.

Vilkausi palaidinę kai pajutau, kaip jis staigiai nutraukė žemyn mano kelnaites. Kitą akimirką atsidūrusi jo glėbyje supratau, kad jis visiškai nuogas. Žiojausi reikalaudama ramybės, o jis tvirtai spaudė mane ir bučiavo man kaklą. Gyniausi, bet jis šypsodamasis kuždėjo man į ausį, kad savo riksmais negąsdinčiau kaimynų. Tvirtos rankos glamonėjo mano krūtis, o vėsiu lubrikantu ištepta jo penio galvutė brovėsi tarp mano šitų lūpyčių siųsdama lengvus šiurpuliukus per kūną. Bandžiau muistytis, bet jis dar tvirčiau suėmė mane už klubų ir mano judesiai tik palengvino slydimą. Inkščiau iš nepasitenkinimo ir nenoro paklusti, bet kūnas pasidavė. Maloni vėsa užpildė mane iš vidaus ir sušilo tolygiai su greitėjančiais jo judesiais. Vis tik nenorėjau mylėtis, nenorėjau sutikti su jo valia, nenorėjau būti dulkinama kaip mazgotė... Bet man labai patiko.

Nepaisydamas mano norų jis darė savo. Meistriškai stimuliavo jautriausias mano kūno dalis ir netrukus visiškai nustojau priešintis. Stabtelėjęs jis suko klubais aštuoniukes, o aš triukšmavau jau ne prašydama paleisti, o reikalaudama nesiliauti. Laikiausi į spintelės kraštą ir jaučiau, kaip visas kūnas virpa iš malonumo atiduodamas paskutines jėgas. Jis su pasitenkinimu „kankino“ mane kol pati ėmiau gailiu balsu inkšti, kad nebegaliu. Veidrodyje stebėjau jo veidą ir mačiau, kaip su didžiuliu pasitenkinimu jis baigė viduje, o aš vos vos pastovėjau ant kojų.
 

Monu

 
Komentarai
Naujas komentaras