Pievoje ne tik žiogai

 
3 komentarai
Atostogos kaime turi savų privalumų, bet mieste gimusi širdis nepasiduoda net priverstinei ramybei ir norisi veiksmo. Mano Mieliausioji kuo ramiausiai tysojo atsidavusi saulei, o aš bandžiaus skaityti knygą. Ilgainiui įkyrėjo akinantis atspindys baltuose puslapiuose ir akys ėmė slidinėti nuostabaus , priešais gulinčio kūno vingiais.

Rodos, nė nežvilgtelėjusi į mane ji apsivertė ant pilvo ir atsirišusi bikini viršų švystelėjo man ant kelių. Jei iš pradžių mano mintys dar buvo gana padorios, dabar akimirksniu įkaito, kai pajutau, kad ji nusiteikusi žaismingai. Akimirką dvejojau, bet supratęs, kad neseniai sodyboje likome vieni, o per aukštą tvorą nieko nematyti, ėmiau kurti planą. Jau vien nuo idėjos mano penis įsitempė, o tai tik pagreitino procesą.

Pasiglosčiau trumpikėse įkalintą organą ir puoliau. Apžergiau ją žemiau klubų ir ėmiau glostyti sėdmenis, nugaros apačią. Jaučiau, kaip įkaitęs jos kūnas, kaip ji lengvai atsiduoda mano prisilietimams. Pamaži įsijaučiau. Mano penis nerimo, todėl dar kartelį įpatoginau jį trumpikėse ir žengiau kitą žingsnį. Atrišau kelnaičių raištelius viename šone, o paskui kitame.

Pamėgdžiodamas ją irgi lengvai ištraukiau iš po jos dubens tą mažą medžiagos skiautelę. Vėl glosčiau jos apnuogintus putlius, minkštus sėdmenis. Vis stipriau. Mano pirštai pamaži ieškojo kelio gilyn, o ji ėmė tyliai dūsauti. Mano kraujas užvirė.
Trumpam atsitraukiau, įsibroviau jai tarp kojų ir abiem rankom suėmęs jos sėdmenis, nėriau gilyn. Jos aimanos garsėjo kiekvieną kartą, kai mano liežuvis prasibraudavo giliau į jos išangę. Pirštais perbraukiau jos lytines lūpas, kad patikrinčiau, ar ji sudrėko, o ji taip išrietė nugarą, kad aš nebegalėjau susilaikyti.

Mikliai nusismaukiau trumpikes ir sudrėkinęs savo styrančio penio galiuką palinkau virš jos užpakaliuko. Ji nekantraudama ėmė jį vizginti, todėl smagiai pliaukštelėjau delnu per vieną pusę, paskui per kitą. Ji taip maloniai atsiduso, kad nebegalėjau ilgiau laukti. Įbrukau penio galvutę tarp jos drėgnų lytinių lūpų, suėmiau tuos įraudusius žandukus ir vienu staigiu judesiu užpildžiau jos makštį. Ji, rodos, vienu metu aiktelėjo ir spustelėjo vidiniais raumenimis mano įkaitusį organą. Akimirkai stabtelėjau, kad nebaigčiau. Apsidairiau aplink ir suvokiau, kad jos draugų kieme, tiesiog ant kruopščiai nupjautos vejos, po atviru dangumi, užsiimamame nedorais dalykais. Net atsidusau iš malonumo.

Dar porą kartų jai pliaukštelėjau, bet gal kad pats prasiblaivyčiau nuo akimirkos svaigulio. Pasirėmiau ant alkūnių ir gan greitai įjungiau aukščiausią pavarą. Ji dūsavo, aikčiojo, spurdėjo ir tirpo po manimi. Po kiek laiko atsitiesiau ir lėtai sūpuodamasis ėmiau sudrėkintu nykščiu glostyti jai išangę. Pamaži pagreitinau ritmą ir įbrukau pirštą gilyn. Ji šėlo iš malonumo. Siautėjau ir aš.

Jaučiau, kaip ant kaktos formuojas prakaito lašeliai, o sėklidėse kyla įtampa. Ji žvilgtelėjo į mane per petį jau maldaujama išraiška, bet žodžiai strigo gerklėje, o aš trumpais, staigiais dūriais spaudžiau iš jos paskutinį kvapą. Mačiau, kaip bala jos krumpliai gniaužiant rankšluostį, kada ji kakta įsirėmusi į žemę bandė sutramdyti riksmą. Jaučiau, kaip artėja ejakuliacija. Žinojau, kad ji mielai paimtų tai į burną, bet taip ją išprovokavęs norėjau žengti dar toliau.

Ištraukiau savo pulsuojantį, nuo jos sulčių drėgną, penį ir ji jau ketino apsiversti, kai aš tvirčiau spustelėjau ją prie žemės. Nutaikiau savo penio galvutę į jos išangę ir pamaži brukau gilyn. Jos aimanos vėl pagyvėjo. Spaudimas buvo žvėriškas, todėl įkišęs vos kelis centimetrus pajutau, kaip mano karšta sėkla šauna į jos gelmes. Dabar jau man sunkiai sekėsi tramdyti aimanas.
Baigęs taip ir likau spoksoti į niekur, kol atgavau kvapą. Tiesą sakant, kraujas gan greit grįžo smegesnis. Ypač, kai pamačiau dideliame sodybos lange stovinčią jaunesniąją šeimininkės seserį. Ji akivaizdžiai buvo ką tik atsibudusi. Gal net mūsų triukšmingo akto pažadinta. Su plačia, bet trumpa balta palaidine, nerūpestingai kabančia ant įdegusį kūną puošiančios putlios krūtinės. O ranka jos mažutėse rausvose kelnaitėse negalėjo atsirasti šiaip sau. Ji žiūrėjo į mane išplėtusi akis ir pakandusi lūpą. Mano subliuškusia varpa perėjo malonūs šiurpuliukai.

Paglosčiau savo merginai įkaitusią nugarą. Vėl pliaukštelėjau per sėdmenis ir juos paglosčiau. Norėjau jai pasakyti, kad išsipildė mano dvi fantazijos, o ne viena, bet susilaikiau ir, pabučiavęs jai į petį, pakviečiau į lauko dušą vildamasis, kad jos nuotaika dar nepasikeitė ir veiksmą pratęsime. Mums einant per pievą dar kartą žvilgtelėjau į langą, bet ten nieko nebebuvo. Svarsčiau, pasakoti draugei ar ne...

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai (3)
Rolki87, rase, kad pro langa viska stebejo jaunesnioji seimininkes sesio, o jo drauge jos nemate.
vat ko nesupratau tai vieno dalyko jis cia su savo drauge viska dare ar buvo neistikimas savo draugei ant pacio galo sakinys viska sumaise man (Svarsčiau, pasakoti draugei ar ne...)
O apie žiogus visai nieko...
Naujas komentaras