Pirma – mankšta (I dalis)

seksas-67320758.jpg
 
Šeimyninis gyvenimas – ne tai apie ką rašo pasakose. Nebent sau pasaką susikuriame patys. Aišku, džiugu, kad į mūsų idilę įsitepė vaikai su savo istorijų linijomis, tačiau tarp jų mes truputį pametėme savąsias. Ypač aš.

Bet šiemet jau susigrąžinau: tiek kūno, tiek veiklos. Tapo žymiai sunkiau kurstyti aistras miegamajame, todėl vis ieškome būdų iš jo ištrūkti. Šis ilgas savaitgalis – mūsų pirmosios „atostogos“ be vaikų. Neišdrįsome išvažiuoti kažkur toli, tačiau ir tų kelių šimtų kilometrų savo šalyje užteko, kad pajustume laisvę nuo kasdienių įsipareigojimų. Vieno niekaip nesutikau atsisakyti – rytinės treniruotės baseine.

Jau registruojantis viešbutyje ėmiau derėtis su administratore, kad baseiną atidarytų kiek ankščiau. Mergina mykė, kažką aiškino, o aš mandagiai siekiau savo. Mūsų užsitęsusią diskusiją, matyt, nugirdo žavus jaunuolis ir, prisistatęs plaukimo treneriu, paaiškino, kad itin svarbu laikytis treniruočių rėžimo, kad pats mielai atsikels anksčiau ir mane prižiūrės. Aš tylėjau apstulbusi ir didelėmis akimis žiūrėjau į šalimais stovintį sutuoktinį. Vaikinas jau ieškojo krepšyje kažkokio pažymėjimo, bet administratorė, užraudusiai skruostais, sutiko su viskuo.

Turiu prisipažinti, kad ir mano širdis plakė stipriau. Tiek dėl iškovotos mažytės pergalės, tiek dėl naujo bendrininko. Jo žavi šypsena, nerūpestingai pasibangavę plaukai ir žvitrios akys... Jei ne vyro ranka man ant liemens, gal net keliai būtų sulinkę. Tikriausiai, šypsojausi iki ausų. Atsisveikinome su Treneriu iki ryto ir nužingsniavome ieškoti savo kambario. Gal tiksliau būtų: mane vedė. Tokia puiki pradžia mane gerokai apsvaigino, o vyras žiūrėjo, supratingai šypsojosi ir nieko nesakė.

Pakilome liftu su šeima ir jų mažamečiais vaikais. Įsitvėriau savo vyrui į ranką ir džiaugiausi, kad pagaliau esame vieni du. Ilgame koridoriuje jaučiausi, lyg žengdama geltonų plytų keliu – išsvajotas tikslas vis artėjo ir artėjo. Radome savo numerį, jis atrakino duris, įsinešėme daiktus ir susižvalgę kritome ant lovos. Juokėmės šiek tiek gėdydamiesi patys savęs. Darbas ir vaikai dažnai stato mus į griežtus rėmus, todėl laisvės jausmas tik labiau apsalsta. Instinktyviai radau jo ranką, sunėrėme pirštus ir gulėjome tylėdami. Net užsimerkiau iš malonumo. Ir prisiminiau tą jaunuolį prie registratūros. Plykstelėjau kaip degtukas.

Pati nepajutau, kaip apsiverčiau, apžergiau savo vyrą per juosmenį ir įsisiurbiau jam į lūpas. Jis nusišypsojo ir ketino mane apkabinti, bet aš atstūmiau jo rankas. Nusivilkau nertinį. Žiūrėdama jam į akis susitaršiau plaukus, apsilaižiau lūpas ir glosčiau savo torsą. Jis akivaizdžiai mėgavosi reginiu – net rankas pasikišo po galva. Padariau tą paauglišką triuką ir iš po marškinėlių išsitraukiau liemenėlę. Žaismingai nusviedžiau ją ant grindų. Jaučiau, kad džinsai jam darosi ankšti ir dar labiau kaitau. Įsijautusi liečiau save. Žaidžiau su krūtimis, su išryškėjusiais speneliais ir keliavau žemyn. Prasisegiau kelnes ir, lėtai siūbuodama klubais, kišau pirštus gilyn.

Mano šviežia depiliacija jis tyliai mėgavosi jau vakar naktį, o šiandien džiūgavau aš pati, liesdama savo glotnią odą ir leisdamasi vis žemiau. Ten, kur švelnu, šilta ir vis labiau drėgna. Galėjau nevaržyti savęs, nesibaiminti, kad ką nors pažadinsiu. Priešingai, vyliausi, kad kokia smagi porelė klausosi šitos jausmingos įžangos. Galvojau ir apie plaukimo trenerį (jei jis išties juo yra). Apie jo žavią šypseną, stiprias rankas, jauną, ištreniruotą kūną... ir žaidžiau su savimi siūbuodama klubais virš sutuoktinio erekcijos.

Užsimerkusi visai praradau laiko ir erdvės suvokimą. Tiesiog skendau tarp atsitiktinių erotiškų vaizdų ir jaučiau, kaip artėja orgazmas. Jis stipriai suėmė mane už kelių, kai pirmi raumenų spazmai ėmė krėsti mano kūną. Toks palaikymas tik dar labiau sustiprino pojūčius. Atsimerkiau ir patenkinta šypsojausi. Demonstratyviai nusilaižiau pirštus ir jau ketinau leistis, atsegti jo džinsų užtrauktuko.

Vos pakilau nuo jo klubų, jis išspruko ir liepė man atsistoti keturiomis prie lovos krašto. Lyg ir džiaugiausi tokiu jo užsidegimu, tačiau nežinojimas, kas bus, kėlė šiokį tokį nerimą. Kelias akimirkas jis tik glostė mano sėdmenis. Vis stipriau ir stipriau. Galiausiai kelis kartus stipriai pliaukštelėjo. Karštis nubėgo per visą kūną. Tyliai dūsavau ir net nespėjau sureaguoti, kaip jis nusmaukė man kartu ir kelnaites, ir džinsus. Net ne iki kelių. Gal tik iki pusės šlaunų, kad likčiau lyg supančiota, lyg pričiupta. Girdėjau, kaip pats atsisegė užtrauktuką.

Laukiau to, bet nustebau, kai jis staigiai į mane įėjo. Buvau sudrėkusi, bet įsitempusi. Jis grubokai judėjo manyje ir suėmė už plaukų. Truktelėjo, kad išriesčiau nugarą ir pagreitino tempą. Aikčiojau, dusau, aimanavau, o jis šnopavo sukandęs dantis, kaip koks įpykęs eržilas. Vos mano vidiniai raumenys ėmė stipriau spazmuoti, jis sulėtino judesius ir lėtai, sukdamas aštuoniukes, vis stipresniu judesiu bakstelėdavo gilyn. Jaučiausi kankinama, bet supratau, kad jis to ir siekė.

Aprimęs, kiek pailsęs, jis vėl truktelėjo mane už plaukų ir ramiai dulkindamas tyliai kuždėjo: „Nemanyk, kad leisiu tau likti vienai su tuo jaunuoliu... Kad leisiu jam žiūrėti į tavo apnuogintą kūną.... Kad leisiu jam Tave liesti.“ Tokie žodžiai mane jaudino dar labiau, nei veiksmai. Jaučiau, kaip mano raumenys gręžte gręžia jo erekciją, o šiurpuliukai nuo tokios intensyvios stimuliacijos bėgioja po visą kūną.

„Aš jau tuoj...“ – atsidusau perspėdama ir imu stipriai stimuliuoti klitorį pirštais. Vos orgazmas smogė pirmais raumenų spazmais, jis ištraukė penį ir aš kažkaip atsidūriau ant kelių, priešais jį. Jis laikėsi iš paskutiniųjų, tačiau vos pravėriau lūpas, ant jų nukrito lašas šiltos, tirštos masės. Nulaižiau ir šypsojausi žiūrėdama į jo užkaitusį veidą svarstydama, jis čia rimtai kalbėjo, ar tik erzino.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras