Pirma – mankšta (II dalis)

b51cf57da740452659-72306662(1).jpg
 
3 komentarai
Žinoma, naktį miegojau itin gerai, o žengdama ilgu viešbučio koridoriumi jaučiausi kaip nugalėtoja. Jau vien dėl to, kad sukaupusi jėgas pajėgiau išlipti iš šiltos, patogios lovos ir atsisakyti mylimojo glėbio.

Tik prieš įeinant į baseiną pamačiau šmėstelint savo atvaizdą veidrodyje. Buvau pamišusi, kad man nei 16-ka, nei 21-eri ir du gimdymai nepraėjo be pėdsako. Nukaitau, susigėdau ir suskubau nerti į baseiną, kad tik nereikėtų susidurti su tuo, plaukimo treneriu prisistačiusiu, žaviu jaunuoliu.

“Labas rytas!“ – nuaidėjo per baseiną vaikino žodžiai, kai jau kelintą kartą plaukiau per baseiną. Iš įpročio mandagiai krestelėjau galvą, bet vargu ar plaukimo metu tai įmanoma įvardinti kaip pasisveikinimą. Graži šypsena, jaunas, tvirtas kūnas ir raudonos trumpikės, lyg gelbėtojo paplūdimyje, tik gerokai trumpesnės, atkreipiančios dėmesį į raumeningas šlaunis. Ech... Jis nėrė į gretimą takelį ir aš ne tik girdėjau, kaip taškosi vanduo jau ne vien nuo mano mostų, bet ir, rodės, kad banguoja jau ne tik paviršiumi, bet visu kūnu kažkokia keista šiluma. Baudžiau save už tokias mintis ir dar nuoširdžiau atsidaviau plaukimui. Kai pavargusi įsikabinau į baseino kraštą, vėl išgirdau jo malonų balsą: „Puikiai plauki! Gal einam į pirtį?“

„Aaa...“ – žvilgtelėjau į laikrodį ant sienos, - „Negaliu... Manęs laukia.“ Susijaudinau, pasimečiau ir... pamelavau. Vyras, tikriausiai, dar miegos, kai grįšiu. Bet, kad jau leptelėjau, vėl nėriau į vandenį ir atidirbusi savo, išlipau iš baseino. Dabar išties jaučiau savo raumenis ir nors buvau nuvargusi, azartas nedingo. Lėtai slinkau baseino pakraščiu, kol išgirdau jį išneriant. „Tai iki ryt?“ – užmečiau meškerę. „Būtinai. Iki,“ – šypsojosi jis ta paperkančia šypsena. Šypsojausi ir aš vildamasi, kad rytoj būsiu drąsesnė.

Ankstus rytas turi savų privalumų – rūbinė tuštutėlė. Ėmiau staipytis prieš veidrodį. Vienaip, kitaip... įtempiau kojų raumenis, pakėliau rankas, apsisukau ir žvilgtelėjau per petį – visai neblogai. Šypsojausi pati sau ir džiaugiausi, kad vėl susidraugavau su sportu. Išsirengiau ir nutipenau į dušą. Šilto vandens srovė, kvapni dušo želė ir tos begėdiškai ištreniruoto, jauno kūno linijos atmintyje. Rankos maloniai slidinėjo kūnu. Kažkaip nekaltai ėmiau žaisti su savo krūtimis, o galiausiai užsimerkiau iš malonumo ir vaizduotė ėmė gundyti prisiminimais. Epizodiškai mainėsi matyti vaizdai ir mano suaugėliškos mintys.

Kai pirštai nuslydo tarp kojų, jau buvau sudrėkusi. Pati susidrovėjau ir suspaudžiau šlaunis. Prisiminusi, kad esu viena, kyštelėjau pirštus giliau. Šilta, drėgna ir nuostabiai švelni mano putytė tiesiog reikalavo dėmesio. Galvojau apie savo miegantį vyrą, kaip galėčiau pradžiuginti jį, dar drėgna ir šilta, vos tik išlipusi iš dušo, atsidūrusi lovoje. Galvojau ir apie jaunuolį, kaip jis galėtų pirštais mane patenkinti atsirėmusią į baseino kraštą. Kaip galėtų dulkinti iš visų jėgų, vėsiam vandeniui teliūskuojant ir gaivinant mano įkaitusį kūną. Svajojau ir žaidžiau su savimi. Beveik girdėjau, beveik jaučiau jo gilius atodūsius man į kaklą.

Tyli, gaili ir nevaldoma aimana išdavė mane bei gražino į realybę. Susigėdusi išsitiesiau, išjungiau šiltą vandenį ir persiliejau vėsiu. Atsigaivinau, nusiploviau visas begėdiška mintis ir šokau į drabužius. Džiovindamasi plaukus vėl staipiausi prieš veidrodį ir šypsena vis nedingo nuo veido. Daugiau nesutikusi jaunojo trenerio, ramiausiai nužingsniavau į kambarį.

Klydau, mano Brangiausiasis jau nemiegojo. Turškėsi duše. Tarpduryje giliai įkvėpiau mėgstamos dušo želė kvapo ir stovėjau stebėdama jį pro matinį stiklą. Nors ir mažiau įdegęs, bet ne mažiau seksualus už tą jaunuolį baseine. O svarbiausia – visas mano. Nė užsimerkti nereikia, kad prisiminčiau jo rankų prisilietimus, jo meilius kuždesius, jo tvirtą kūną, prispaudžiantį mane iš viršaus. Mmm...

„Ko tokia laiminga?“ – nusijuokė jis pamatęs mane tarpduryje. Priėjusi suėmiau delnais jo drėgnus skruostus ir aistringai pabučiavau mykdama iš pasitenkinimo. Jis stovėjo apstulbęs. Padaviau rankšluostį, liepiau pasiskubinti ir palikau jį vonioje. Kol jis skutosi, įsijungiau muzikos, susiradau lagamine seksualius apatinius ir persirengiau. Skubėjau, jaudinausi, bet spėjau. Korsetas ir prie jo prisegamos kojinės. Daugiau nieko.

Manasis stovėjo su nuostaba veide ir iš po drėgno rankšluosčio ant strėnų kylančiomis emocijomis. Krykštaudama iš pasitenkinimo tokia reakcija, užsilipau ant lovos ir liepiau jam gultis. Jis demonstratyviai nusiėmė rankšluostį, numetė ant kėdės ir džiaugsmingai įsijungė į mano spektaklį. Jis atsirėmė į lovos galvūgalį, o aš įsitaisiau tarp jo pražergtų kojų. Mano putytė beveik lietėsi su jo sėklidėmis. Bet tik beveik. Jis man padavė pagalvę ir patogiai atsilošiau.

Žiūrėdama jam į akis liečiau savo kūną ir per daug nevilkindama ėmiau žaisti su putyte. Vėl labai greitai sudrėkau, o jis, kantriai mane stebėjęs, nebeištvėrė: „Tai kaip treniruotė?“ Mykiau delsdama atsakyti, bandžiau sukelti intrigą. „Na... puikiai. Tiesiog puikiai,“ – suokiau. „Ar buvo tas vaikinas? Treneris?“- klausė jis gan rimtu tonu. Aš vėl delsiau atsakyti. Žiūrėjau jam tiesiai į akis ir dviem pirštais jau gan intensyviai atakavau savo drėgną skylutę. „Buvo...“ – ištariau atsidusdama. „Ir?...“ – kilstelėjo antakius jis. „Ir... nieko,“- atsakiau. Mačiau, kaip jis nerimsta ir nerimau pati, palaikiau tempą vis artėjau prie orgazmo.

Kol tylėjau, jis, nenutraukdamas akių kontakto, apsilaižė du pirštus ir nesunkiai rado kelią į mano karštas gelmes. Sudejavau lyg pirmą kartą užpildyta. Jis mėgavosi. Lėtai, bet energingai brukdamas pirštus vis giliau, lėtai klausė: „Ir ką jūs veikėte?“ Tylėjau nenorėdama išsiduoti, kad nieko nenutiko. Užmerkiau akis ir mėgavausi jo agresyvumu. Galiausiai, jis liovėsi, o man trūko tiek ne daug. Nerimastingai sukau klubais aštuoniukes ir smaginausi ant jo pirštų.

„Jis... jis...“- ir dūsavau, ir bijojau prisipažinti, kad nesu tokia laukinė, kaip deduosi miegamajame. Jis nebelaukė. Čiupo mane už liemens, parvertė ant lovos ir, nusitaikęs, vienu ypu įbedė man savo tvirtutėlę erekciją. „Jis ką, Mieloji?“ – klausė truputį šaipydamasis. Dusau, o akys vartėsi nuo pojūčių intensyvumo. „Jis...“ – rodos, man tik prasižiojus, jis dar stipriau į mane įeidavo, kad nepajėgčiau kalbėti, - „Jis kvietėsi mane į pirtį.“ Teko prisipažinti, kad nėjau. Jis kaip mat nuspėjo, kad masturbavausi duše. Ėmė vadinti mane mažyte kekšyte, gąsdinti, kad bet kad galėjo mane pamatyti.

Mintys nebespėjo paskui kūną užliejančias karščio bangas ir vėl krečiama orgazmo stipriai spaudžiau viduje jo penį. Jis suraukė antakius išsiduodamas, kad ne aš viena ant ribos ir, mikliai ištraukęs penį, išliejo sėklą man ant pilvo. Juokiausi dūsaudama: „Jis manęs net neprilietė!” Juokėsi ir mano Brangusis, glostydamas mano drėgną putytę. „Tegu tik pasvajoja,“ – pakuždėjo, kai palinkęs virš manęs, barstė meilius bučinius ant mano virpančio kūno.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Šlykščiai banalu. Vištos perekšlės iš provincijos rašliava
Toki žaidimai, intrigėlės tikrai įaudrina, jaudina. Mes irgi kartais panašiai paįvairinam viliones.
Laukiam III dalies.....
Naujas komentaras