Pirma – mankšta (III dalis)

b3a2871c46a426e0815206933443f0bf.jpg
 
3 komentarai
Rytinis scenarijus beveik toks pats kaip vakar, tik šįkart buvau gudresnė. Užstačiau savo Brangiajam priminimą, kad nepramiegotų linksmybių, o pati su džiaugsmu nėriau į vėsų baseiną virpėdama viduje iš lengvo jaudulio. Mane velniškai motyvavo žinojimas, kad šiandien jau paskutinė šitų mažų atostogų diena, norėjosi atiduoti visas jėgas.

Jaunuolis šiandien atėjo anksčiau, bet aš vis tiek buvau pirma. Džiugiai pasisveikinau ir nelaukdama, kad jis pratęstų pokalbį, yriausi pirmyn. Nežinau, ar širdis labiau virpėjo nuo krūvio, ar nuo žvilgčiojimo į laikrodį, kabantį ant sienos. Skaičiavau minutes. Delsiau – dar kartą perplaukiau baseiną ir... išlipau. Nieko nesakiusi. Net neatsigręžusi, moviau link pirties.

Skubiai nusiėmiau plaukimo kepuraitę ir nusiliejau kūną vandeniu. Žvilgtelėjusi į save veidrodyje pasitaršiau plaukus. Tiek temačiau – degančias akis. Virpančiomis kojomis nuėjau iki pirties. Giliai įkvėpiau. Iškvėpiau. Ir atidariau duris...

Kaip ir buvau suplanavusi: pirtis dar neįkaitusi, o ant viršutinės pakopos – mano Brangusis su rankšluosčiu ant strėnų. Abu išsišiepėme patenkinti. „Labas,“ – kilstelėjo antakius jis ir kaip siurprizą, atidengė po rankšluosčiu slėptą penį. „Labas rytas...“ – kuždėjau džiaugsmingai ir nieko nelaukdama čiupau jį į burną priklaupusi priešais. Šypsojausi užuosdama, kad jis ką tik po dušo.

Netrukus mano lūpos slidinėjo stipria, drėgna erekcija. Atsistojau ir pakuždėjau jam į ausį: „Mus čia gali užklupti...“ Jis nieko nesakė, tik mostelėjo man, kad gulčiausi. Atsiguliau ant nugaros ir patraukiau kelnaičių dalį į šoną – iš šlapio kostiumėlio vaduotis dabar būtų tikra beprotybė. Jis pirštais žaidė su mano putyte ir, iš akių matėsi, stebėjosi, kad aš jau sudrėkusi. Darėsi karšta.

Nors man mintyse sukosi tik kad laikas bėga, jis kuo ramiausiai, dar ir penio galvute paerzino mano klitorį, kol neištvėrusi, pati pasislinkau arčiau jo penio. Įėjęs jis akimirką stabtelėjo, pažiūrėjo man į akis ir tarė: „Tu – nuostabi.“ Vėl patenkinta išsišiepiau ir net užsidengiau veidą rankomis, kad nepradėtume juoktis. Laimė, jis ėmė intensyviai darbuotis ir mano mintys greitai buvo jau tik čia ir dabar. Jo penis, rodos, su didžiule jėga vis smigo tarp mano drėgnų lūpyčių, o aš nevalingai vis stipriau spaudžiau jį viduje.

Stebėjau, kaip prakaito lašeliai formuojasi jam ant kaktos ir vyliausi, kad jis visu kūnu jaučia mano susijaudinimą. Dar vienos intensyvios pojūčių bangos užlieta nusisukau ir užmerkiau akis. Prasimerkusi pamačiau tarpduryje stovintį trenerį. Rodos, kaip sapne: norėjau rėkti, bėgti, bet tik gulėjau sustingusi ir pravėrusi burną. Pamačiusi jo nusmauktus šortus ir ranka stimuliuojamą penį supratau, kad jis ten jau kurį laiką.

Vargiai galėjau mąstyti, kai vyras mane šitaip dulkino, tačiau susivokiau. Pažiūrėjau jaunuoliui tiesiai į akis ir apsilaižiau lūpas. Mano laimei, vyras buvo durims atsukęs nugarą. Nebeslopinau dejonių. Klubais atsakiau į jo judesius ir vis nusukdavau akis į šoną. Prisitraukiau vyrą arčiau, paprašiau stabtelėti ir nurodžiau jam gultis pasakodama, kad noriu jį išdulkinti, kad norėjau nuo pat tada, kai atvažiavome į viešbutį, kad visada svajojau pasimylėti viešoje pirtyje. Vyliausi, kad šitie žodžiai pasieks ir kitas ausis.

Aistringai bučiuodama ir glostydama jam kaklą stengiausi, kad tik negrįžtelėtų atgal. Jam atsigulus vėl čiupau penį. Dabar jau į rankas. Pamiršau laiką. Prašiau savo vyro atsipalaiduoti, užsimerkti... O pati su didžiausiu malonumu demonstravau savo sugebėjimus jaunuoliui tarpduryje. Jaučiausi kaip porno žvaigždė ir dariau viską, ką purviniausio prisiminiau. Ranka stimuliuodama penį laižiau savo vyro sėklides. Jau ne kaip meilus kačiukas, o godžiai ir šlapiai – kad girdėtųsi ne tik mano pasitenkinimo atodūsiai ir jo neramus kvėpavimas bandant sulaikyti ejakuliaciją.

Mane degino tos sekančios akys ir vertė tikra sekso deive. Jau seniai nebuvau nusiteikusi taip aistringai. Entuziastingai springau ant savo Mylimojo penio ir mačiau, kaip keičiasi to vaikino veido išraiškos. Galiausiai, apžergiau savo vyrą per pusiaują ir nusileidau ant jo pulsuojančios erekcijos. Jis prilaikė mane, prašė neskubėti, bet aš net sustojusi jaučiau, kaip pulsuoja mano vidiniai raumenys, tad jis iš paskutiniųjų, net užsimerkęs, stengėsi susilaikyti. Atsargiai judėjau ir gniaužiau savo krūtis. Apnuoginau jas ir ėmiau žaisti speneliais. Jaunuolis žiūrėjo į mane ir kaišiojo liežuvį. Žinoma, taip aš tik dar labiau susijaudinau. Mano kūnas virė nuo pojūčių ir vyras, staigiai ištraukęs penį, baigė sau ant pilvo. Keli lašai nukrito jam ant krūtinės bei smakro. Abu nedrąsiai juokėmės. Aš vėl įsistebeilijau į jaunuolį ir godžiai nulaižiau dar šiltą sėklą.

Vaikinas skubiai dingo, o aš pagaliau atsipalaidavau. Visu kūnu, kaip katė, tryniausi į savo vyrą ir dėkojau jam už nuotykį. Jis glostė man plaukus ir maudė komplimentuose. Kažkaip prisiminiau laiką ir net pašokau iš baimės, kad užtrukome. Paraginau vyrą paskubėti. Jis tik pliaukštelėjo man per sėdmenis išeidamas ir aš vėl nukaitau.

Kruopščiai susitvarkiau maudymosi kostiumėlį, nusiliejau vandeniu po dušu. Apsiraminau. Užsidėjau plaukimo kepuraitę ir grįžau į baseiną baigti treniruotės. Tiesą sakant, jėgų antplūdis buvo apgaulingas, bet aš taip norėjau vėl pažiūrėti tam vaikinui į akis... Deja, pavėlavau. Apmaudo neskandinau baseine. Tiesiog išėjau.

Duše irgi ilgai neužtrukau, o džiovinantis plaukus žiūrėjau į veidrodį ir tai, kas ką tik įvyko atrodė toli, kaip koks filmas iš egzotiškos šalies, kur žmonių kraujas iš prigimties karštas. Ėjau koridoriumi ir galvojau, ar kas pastebi mano neįprastą šypseną. Administratorė šūktelėjo: „Atsiprašau, ponia...“ ir šiurpuliukai nubėgo nugara. Jau maniau, kad gausiu pylos už tokius triukus...

Ne, ji tik mandagiai pasiteiravo, ar patiko baseinas. Apsimečiau, kad pirtyje lankytis taip ir neteko, o ji patvirtino, kad užtrunka, kol jos įkaista ir pasiūlė užsukti vėliau. Ir dar kai kas... Ji įdavė man voką sakydama, kad palikta man. Šiek tiek pasimečiau, bet atidariau ir viskas buvo aišku. Kūną vėl nutvilkė jaudulys. Jaunasis treneris paliko savo kontaktus. Absoliučiai nekalta, daili vizitinė kortelė ir raštelis: „Ar buvo taip gera, kaip atrodė?“ Raštelį išmečiau vos pastebėjusi šiukšlinę, bet kortelę pasilikau. Juk mėgstu plaukioti...

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Smagu tiek stebėti, tik būti stebimais.Kažkoks vidinis jaudulys paveikia kūną, suteikia aistros.
Puiki istorija, laukiam tesinio su treneriu.
Idomi ir jaudinanti istorija... noretusi tesinio...
Naujas komentaras