Pirmas patiekalas

s191.jpg
 
Nesu ta moteris, kuri kasdien laukia vyro su pietumis ar vakariene, bet jei taip pasitaiko – namuose šventė. Gaminti interneto pagalba gali kiekvienas, todėl jau išvakarėse išsirinkau įdomių receptų, o nuo pat ryto sukausi kaip tikra klasikinė namų šeimininkė. Švara blizgantys langai, rodos, net kvepiantis kilimas, blizgantys čiaupai ir durų rankenos. Faktiškai didysis pavasarinis tvarkymasis! Plušau visą dieną, bet jaučiau didžiulį pasitenkinimą matomu rezultatu. Palindau po dušu, išsitepiau kvepiančiu losjonu, užsimečiau lengvą suknelę ant švelnučių apatinių ir grįžau į virtuvę. Netrukus pakvipo gaminamu maistu, o aš spirgėjau iš džiaugsmo vildamasi nustebinti Mylimą.

Buvau labai įsijautusi, o jis grįžo truputį anksčiau, todėl išgąsdino rakinamų durų garsas. Spurdėdama iš jaudulio išjungiau viryklę ir puoliau jam į glėbį. Įsikniaubęs į kaklą jis mykė, kad skaniai kvepiu. Padėkojau, o jis tik dar stipriau prisiglaudė mane rankomis glostydamas vis žemiau.

- Su ta prijuoste atrodai, kaip tarnaitė. Kaip maža išdykusi tarnaitė...

Pradėjome bučiuotis, o man galvoje vis sukosi vėstantis maistas. Vyliausi, kad ji greit liausis, bet galiausiai ir pati įsijaučiau. Norėjau nusirišti prijuostę, bet jis mane sustabdė. Taip ir suėmė riešus nugaroje. Nusivedė į svetainę ir nespėjau nė cyptelėti, kaip glostydamas kojas nusmaukė žemyn kelnaites. Tada apsuko ir stumtelėjo link sofos. Taip ir likau pusiau stovėti, pusiau klūpoti kai jis užvertė suknelę aukštyn ir rankomis tvirtai gniaužė sėdmenis.
 


Norėjau apsigręžti, čiupti jo erekciją, bet jis mane sustabdė. Stipriau spustelėjo nugarą, kad išriesčiau užpakalį. Garsiai kvėpuodamas jis ėmė įnirtingai tenkinti mane oraliniu būdu. Netrukau pasiprasti su tokiu neįprastu stiliumi, atsipalaidavau... Stiprus pliaukštelėjimas per užpakaliuką. Dar vienas! Nustėrusi iš netikėtumo ir visa įsitempusi, prisiminiau, kas vadovauja paradui. Jo miklus liežuvis brovėsi gilyn, o mano pirštai vis stipriau gniaužė sofos kraštą. Mano aimanos ir jausmingi atsidusimai natūraliai siuntė patį primityviausią pranešimą: „Man pasiutusiai gera!“

Bet ilgai jis su manim nežaidė. Pajutęs, kad po pirmojo orgazmo susitaikiau su nepatogia poza ir pradėjau mėgautis, kaip mat liovėsi. Mano bandymas imtis iniciatyvos vėl baigėsi nesėkmingai, nors dar vienas pliaukštelėjimas per sėdmenis ne tik suvirpino tylą kambaryje, bet ir maloniai kaitino mano odą, kol klausiausi žvangant jo diržo sagties, puikiai žinodama, kas laukia.

Nors buvau pasirengusi, bet jo stambi galvutė tarp mano sudrėkusių lūpų jautėsi įspūdingiau, nei įprastai. Gal poza, gal susijaudinimas, gal spontaniškumas... Dievulėliau... Visiškai sudarkė minčių seką tas į mano vidų besibraunantis monstras. Lėtai ir švelniai, bet jaučiausi lyg užimama iš esmės. Rodos, net akys šoktelėjo iš orbitų, kai jis pasiekė galutinį tašką. Kuždėdama padrikus žodžius gaudžiau kvapą ir bandžiau įsiremti į sieną, kad atremčiau puolimą, bet jis ėmė pirštais stimuliuoti klitorį ir man vėl sulinko kojos.

Bejėgiškai aimanuodama atsidūriau gulimoje pozoje, o jis tik įsitaisė patogiau ir ėmė mane dulkinti. Pažodžiui. Be jokių bučinių, pauzių nusiraminimui, kad nebaigtų per greit ar oralinių glamonių intarpams. Tiesiog smaigstė tuo savo žvėrišku įnagiu su didžiuliu užsidegimu, gal net įniršiu (nors ne, šypsojosi) ir mėgavosi, kai raitydavausi užkliudžius jautresnį tašką. Mano viduje siautė kažkoks uraganas. Lyg ir norėjosi tam pasiduoti, bet kažkas dar laikė.

Be ceremonijų jis ištraukė penį, vėl pastatė mane ant kojų ir pasivedė prie sienos. Atsirėmiau į vėsų paviršių, o jis paėmė mane iš nugaros. Vėl lėtai, bet vis įnirtingiau. Netrukus vėl dūsavau, kaip pašėlusi, o jo penis, lengvai slysčiojantis pirmyn-atgal, veikiausiai, vis kliudė mano G-tašką. Tas siautulingas jausmas viduje grįžo ir aš nebegalėjau jo sulaikyti. Įsikandau kumštį, kad kaimynai neišgirstų ir bučiau sukniubusi ant grindų, jei jis nebūtų manęs sugriebęs. Mano kūną sukrėtė itin stiprus orgazmas, o iš vidaus šliūkštelėjo kažkoks keistas skystis. Akimirką persigandau, kad apsišlapinau, bet kai Mylimas parsiguldė mane ant kilimo ir plačiai prakėtęs kojas ėmė laižyti mano pulsuojančią putytę, supratau, kad viskas gerai. Jis būtų laižęs ir iki kito orgazmo, bet vos prašviesėjo akyse, paprašiau jo liautis – klitoris tapo pernelyg jautrus. Jis žiūrėjo į mane ir palaimingai šypsojosi

- Tai koks antras patiekalas?

 

Monu

 
Komentarai
Naujas komentaras